Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A6

1998r.

Średnia ocena: 8.50/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

13.28/14.44
8.88/11.04
11.35/11.24

Oceny AUDI A6

2011-06-18

5-biegowa skrzynia manualna pozwala na cieszenie się mocą silnika,przydała by się 6 dla zmniejszenia spalania,lecz nie ma tragedii.Autko jest zrywne i dynamiczne nawet na 5 biegu przy obrotach ok.2600 przy 100km/h po dodaniu gazu samochód nie ma problemu z przyspieszaniem mimo swojej wagi.
Fotele bardzo wygodne,dodatkowe funkcje jak elektryka i podgrzewanie foteli umilają jazdę.Wyciszenie wnętrza pozytywne,choć słychać pracę silnika V6,mi np. się to podoba,jest czego słuchać :P
Wnętrze bardzo ładnie skomponowane,idealne wykończenia,duże przyciski.Deska rozdzielcza ideał.Schowki bardzo funkcjonalne i zmyślne-praktyczne.Audi wyższa pułka więc nie ma się co rozpisywać.
Na gwintowanym zawieszeniu kombi bardzo dobrze się trzyma drogi(przykleja się) jest zwrotna nawet przy dużych prędkościach.Niestety na polskich dziurawych drogach czuć dyskomfort na sztywnym zawieszeniu,na dziurach auto podskakuje-niestety.

2010-02-27

Duża przechstronna limuzynka za nie duże pieniążki jeżeli chodzi o używke. Trwały i radzący sobie silnik oraz płynące-konfortowe zawieszenie nie zawsze na naszych drogach;) ale dobrze reagujący układ kierowniczy pozwoli ominąć kilka dziurek... Pamiętajcie jak dbacie tak macie i nie je...
to tylko 165 koni w cieżkiej budzie ale radzi sobie znakomicie,no i niech mi nikt nie mówi że audi a6c5 ze 110-konnym silniku ma jeżdzić bo ten diesel raczej sie toczy.
Cóż to Audi więc komforcik jest spory;-)
I'ts Ok.
Jak na 5-cio metrowe auto to nieżle radzi sobie w zakrętach,w zime jak nie masz Pewnej ręki to ASR mniej włączony;-)Pięknie płynie po drodze a zawieszenie nie jest wcale takie beznadziejne jak to wszyscy mówią tylko części kupywane na naszym rynku odbiegaja.Kupuj za 1000 a nie za 400-500z...

Robert2009-12-26

Auto nie na wyścigi, lecz dla statecznych ludzi, którzy poszukują auta do rodzinnych długich podróży.
Wahacze może i awaryjne, lecz dziś już nie tak drogie i troszkę chęci i sam wymienie każdy. Fotele rewelacyjnie wygodne! Wyciszenie lux za to cenie audi.Drzwi jak to w klasie wyższej zamykają się jak w kasie pancernej, czego nie można porównać z japończykiem!
Mega duże i obszerne wnętrze jak i bagażnik, auto dyplomatyczne,niegdyś jeździli nimi biskupi POLECAM.

darek2008-02-11

NIEWIDZE INNEJ OPCJI ZA KWOTE W GRANICACH 35 TYŚ.ZŁ. POLECAM WSZYSTKIM!!!!
MOŻE TO NIE FORMUŁA 1, ALE DO NORMALNEJ DYNAMICZNEJ JAZDY W ZUPEŁNOŻCI WYSTARCZA!!
TRZYMA SIE JEZDNI JAK PRZYKLEJONE, CICHUTKO I PRZYJEMNIE NAWET NA POLSKICH DROGACH
DUŻE LUKSUSOWE AUTO, DOBRE MATERIAŁY, DOBRA ERGONOMIA, KAROSERIA OCYNK...
AUDI A-6 REWELACJA!!! DUŻA LUKSUSOWA LIMUZYNA, BARDZO EKONOMICZNA ZCHIPOWAŁEM GO NA 130 KONI, SPALANIE TRASA 4,8L MIESZANA MIASTO/TRASA 5,3L OCYNKOWANA ZERO KOROZJI, PRZEZ 2 LATA ŻADNYCH USTEREK, PRZED NIĄ JEŻDZIŁEM MERCEDESEM E KLASĄ OKULAREM ( PORAŻKA ) RDZEWIEJE, MUŁEK A DO TEGO POMPA L...

2008-02-08

Nastepne tez bedzie Audi :))
Jazda tiptronikiem to sama przyjemnosc, wogole nie trzeba siegac do lewarka no i ten kickdown, super
Jak juz wspomniałem komfort jest bardzo dobry, fotele wygodne chocw wersjach S sa jeszcze bardziej wygodne. wyciszenie jest dobre.
Ergonomia najlepsza, schówków nie brakuje, jakosc- wiadomo audi.
Niem alepszego komfortu jazdy za te cene. Sper prowadzenie,, dobre trzymanie sie drogi,na naszych drogach dobijanie na nierównosciach to chyba norma kilkuletnich autkach ale da mozna sie pozbyc tego dobijania - omijac wielkie dziury:)

Średnie oceny AUDI A6

3.7/10

Osoby zainteresowane autem Audi A6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A6

użytkownik: Robert

Audi A6 S line 1900 TDI 110KM 1998r. sedan (limuzyna)

Długie i szerokie auto jak na klasę wyższą luksusuową, ale dobra widoczność

Rewelacyjne auto dla ludzi ceniących komfort, prestiż. Drogie w zakupie, ale takie auto kupuje się na lata, wiec warto zapłacić za dobry egzemplarz. Jeśli audi to tylko 1,9 TDI 110 KM na tradycyjnej pompie.Silnik idealnie zestrojony, wnętrze obszerne, karoseria w ocynku i spalanie 5-6 litrów ropy na trasie przy delikatnej jezdzie tak duzym autem.Rewelacja.

Jedyne auto (a a miałem ich 22 szt.) które nie paruje w środku, klimatronik rewelacyjny. To nie bmw, które w korkach się przegrzewa.

Dlatego audi, a nie renault na kartę hehe. Audi nie ma problemów z elektryką i elektroniką. Jakość wykonania oceniam celująco awaryjność nie znam takiego słowa po zakupie audi.

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 1.8, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.0, 3.2

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994