Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A6

2003r.

Średnia ocena: 8.32/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A6

maciej2011-10-18

Elastyczność-mały wpływ na ten parametr(patrz poniżej) Skrzynia automatyczna-pracuje idealnie Silnik-o wiele za słaby jak na auto ważące z pasażerami ponad 2 tony Przyśpieszenia-kiepskie, trudno jest wyprzedzać na naszych wąskich drogach.
Komfort jazdy bardzo kiepski - sportowe utwardzone zawieszenie + niskoprofilowe opony.Takie opony to totalny niewypał na polskie drogi.Auto trzęsie jakby się jechało furmanką, a na dodatek zawieszenie szybko się niszczy (opony!!!)
Ergonomia to mistrzostwo świata - dla mnie ideał.Duży bagażnik i pozycja kierowcy bardzo dobra jednak brakuje masażu siedzeń ( to duża niewygoda!).Jakość materiałów jak na auto za 300 tyś słaba. W niektórtch miejscach niedługo pojawi się rdza ( jest już na drzwiach (od spodu)
Parkowanie-dzięki czujnikom parkuje się w miarę normalnie Hamulce-są bardzo dobre Układ kierowniczy-może być Prowadzenie auta-dość mało komfortowe

2009-02-10

jako auto bardzo mi sie podoba mimo dużego wkładu w multitronik Uwaga!!!!!!!!!serwisy audi nieistnieja chyba ze wymieniacie olej w silniku:) ceny części są brane z kosmosu np.taki sam zestaw naprawczy w serwisie kosztuje 8tyś.+5tyś robota
bardzo elastyczna skrzynia biegów i jedno ale...już była naprawiana przezemnie czyli dwa komplety kół łancuch,magistrala i filtr oleju. cena zestawu naprawczego ok.5tyś i 1tyś.robocizna troche boli:( Najgorsze jest to że stawiając auto w serwisie skasowali mnie 2tyś.za wymiane oleju i f...
niemam wersji sportline moze auto jest troche za miekie,chociaż przy naszych drogach to raczej zaleta
wszystkie rozwiązania ergonomiczne są na swoim miejscu cechujące sie prostotą
auto jest bardzo stabilne nawet przy dużo większych prędkościach

2008-08-11

super auto wygoda,komfort jazdy vw passat sie chowie przy audi bez porównania troszke kosztowne ale naprawde warto kto raz kupi audi to już nie zmieni marki przynajmniej ja
naprawde zbiera sie dobrze ale pali tez troche 9.l na 100km nie polecam skrzyn automatycznych pala zdecydowanie wiecej poeyżej 10-12l na 100km
cisz i spokój i naprawde super komfort jazdy
wnetrze przepiekne nic dodac nic ujac wszysko pod reka
Naprawde super autko sprowadziłem je z Niemiec od pierwszego właściciela jeŻdziłem Vw Passat bez porównania , bardzo wygodny na długie trasy . Ale wygoda kosztuje wymieniłem rozrząd zapłaciłem ponad 2000 zł ale nie załuje cos za cos krąży plotka że silniki 2.5 V6 są wadliwe niepra...

2010-07-16

W 2008 R KUPIŁEM DOBRE AUTO Z MAŁYM UDOKUMENTOWANYM PRZEBIEGIEM,SERWISOWANE, PO KUPNIE GENERALNY SERVISOWY PRZEGLĄD, ŻADNYCH WAD UKRYTYCH, ŻADNYCH STŁUCZEK.ZAPŁACIŁEM ODROBINĘ WIĘCEJ NIŻ ŚREDNIA CENA, NIE ŻAŁUJĘ. MIAŁEM PARĘ AUT; MALUCH , RENAULT 18, OMEGA 1.8 BENZ, RENAULT 21 2.1 D...
COŚ NIE GRA W SKRZYNI BIEGÓW TRUDNO WŁĄCZA SIĘ JEDYNKA, ELASTYCZNOŚĆ TAKA SOBIE ALE WIADOMO SILNIK TEŻ KOLOSEM NIE JEST
Z KPL PASAŻERÓW AUTO "CZUJE" SWOJĄ MASĘ
MAM ORYGINALNY PARKTRONIK NA TYŁ, RAZ DZIAŁA PRAWIDŁOWO, A RAZ-PO RAZ COŚ SIĘ ZACINA I PISZCZY JAKBY BYŁ NA PRZESZKODZIE

Ogólnie samochód rewelacyjny. A jak się dba-tak się ma.
Moc silnika wystarczająca do normalnej eksploatacji ale i do małych szaleństw.Ogólnie jednostka napędowa bardzo dobra i trwała.
Tutaj specjalnie nie ma się do czego doczepić.Komfort jazdy w każdych warunkach rewelacyjny!
Jedynie dla pasażerów powyżej 188 cm nieco za mało miejsca na przednich fotelach.Z tyłu mogłoby być też nieco więcej miejsca ale ogólnie jest go pod dostatkiem.Bagażnik nie powala gabarytami ale na co dzień miejsca aż za dużo.
Układ jezdny niesamowicie precyzyjny.Hamulce pewne i b. mocne - takie jak powinny być.

Średnie oceny AUDI A6

Osoby zainteresowane autem Audi A6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A6

użytkownik: maciej

Audi A6 S-line 2500 TDI V6 180KM 2003r. sedan (limuzyna)

Zwykłe auto jakich wiele.Słaby silnik, dość niezawodne, małe spalanie, niezły komfort(tylko na normalnych oponach), brak prestiżu(zaleta), kiepskie osiągi "sprinterskie", niedrogie utrzymanie - całkowity roczny koszt( ubezpieczenie , paliwo, naprawy itp) to zaledwie ok 16-18 tyś zł. Przeciętne auto dla przeciętnych ludzi.

Widoczność jest przeciętna

Koszty w normie np.kompletny rozrząd z wymianą - 3000 tyś zł, dolny wachacz z wymianą 600zł...

Taka sobie

Jak na razie średnio, choć jak się czyta opinie o samochodowej elektronice to można zaryzykować stwierdzenie, że powyżej średniej.

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 1.8, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.0, 3.2

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994