Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie 2.4 (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A6

2.4

8.90/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

miasto 12.41/13.84 11.50
trasa 8.79/10.72 8.50
cykl mieszany 10.50/9.38 9.80

A6

OCENY AUDI A6

5-biegowa skrzynia manualna pozwala na cieszenie się mocą silnika,przydała by się 6 dla zmniejszenia spalania,lecz nie ma tragedii.Autko jest zrywne i dynamiczne nawet na 5 biegu przy obrotach ok.2600 przy 100km/h po dodaniu gazu samochód nie ma problemu z przyspieszaniem mimo swojej wagi.
Fotele bardzo wygodne,dodatkowe funkcje jak elektryka i podgrzewanie foteli umilają jazdę.Wyciszenie wnętrza pozytywne,choć słychać pracę silnika V6,mi np. się to podoba,jest czego słuchać :P
Wnętrze bardzo ładnie skomponowane,idealne wykończenia,duże przyciski.Deska rozdzielcza ideał.Schowki bardzo funkcjonalne i zmyślne-praktyczne.Audi wyższa pułka więc nie ma się co rozpisywać.
Na gwintowanym zawieszeniu kombi bardzo dobrze się trzyma drogi(przykleja się) jest zwrotna nawet przy dużych prędkościach.Niestety na polskich dziurawych drogach czuć dyskomfort na sztywnym zawieszeniu,na dziurach auto podskakuje-niestety.

to tylko 165 koni w cieżkiej budzie ale radzi sobie znakomicie,no i niech mi nikt nie mówi że audi a6c5 ze 110-konnym silniku ma jeżdzić bo ten diesel raczej sie toczy.
Cóż to Audi więc komforcik jest spory;-)
I'ts Ok.

Wad jako auto ma bardzo ale to bardzo malo! moze tylko spalanie w miescia ale ujdzie!! mam ayto od 10 lat i zadko zagladam do mechanika chyba ze na komputer i sprawdzenie! Jak dla mnie to idealne auto na dlugie i szybkie trasy!! Goraco polecam bo naprawde warto!! moja ocena 14/10!!!!
Zwija sie!! Po lekkim lifcie silnika ktory zrobilem sam osiaga 210KM, i predkosc przekracza od tej co na liczniku!!!
Auto ciche i slicznie grajace!! silnik slychac tylko jak sie ma otwarte okno!!
Mam najbogatrzy wypust tego auta i super wykonczenie!! nic sie nie zciera i nie odkleja, nie niszczy sie i dalej wyglada jak nowe!!
Idealne auto!! Jezdzi sie bajkowo!! Moc 210 KM w 100% wystarcza!!

Auto naprawdę warte polecenia. Poprostu super. Jak dla mnie samochód godny polecenia
Silniczek pracuje że aż miło bardzo przyjemny pomruk szczególnie na wysokich obrotach jak załącczy sie turbina
ja mam zawieszenie od RS6 niestety na nasze drogi się nie dokońca nadaje mianowicie za twarde i za niskie :-((. Fotele kubełkowe bardzo dobrze trzymaja i są bardzo wygodne
Wnętrze jak w niemcu. Wszysko perfekcyjnie spasowane nic nie trzeszczy zero zbednych rzeszczących plastików. Moim zdaniem super.
Auto naprawdę super. Prowadzi się perfekcyjnie. z zawieszeniem nie miałem problemów szystko sztywne jak z salonu.

bardzo dobry samochod, najlepszy jaki mialem , a mialem ich ponad 20, warto kupic tylko trzeba kupic rozsądnie.
elastycznosc bardzo dobra, na v biegu mozna jechac 50 i wciskajac gaz auto fajnie przespiesza
fotele wygodne, wyciszenie super, duze kola super wyglądają ale odbija sie to na komforcie, 16 cali to optymalny wybór
miejsca w srodku pod dostatkiem, jakosc materialów wysoka, korozja to temat obcy dla A6
A6 trzyma sie drogi wyśmienicie,zawieszenie dobrze zestrojone, hamulce niezle, parkowanie tylem troche utrudnione ale to szczegól.

ŚREDNIE OCENY AUDI A6

9.5/10
9.4/10
9.9/10
9.4/10
9.6/10
5.8/10

Osoby zainteresowane autem Audi A6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 5.

Audi

A6

BMW

seria 5

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A6

użytkownik: Leo007

Audi A6 2400 165KM 1998r. kombi

Duża przechstronna limuzynka za nie duże pieniążki jeżeli chodzi o używke. Trwały i radzący sobie silnik oraz płynące-konfortowe zawieszenie nie zawsze na naszych drogach;) ale dobrze reagujący układ kierowniczy pozwoli ominąć kilka dziurek... Pamiętajcie jak dbacie tak macie i nie jedzie się tylko wtedy do mechanika jak słychać ale zapobiegawczo co 15000 na diagnostyke za 20 złotych to można jechać co;-)?

ok.

Cóż to Audi więc komforcik jest spory;-)

I'ts Ok.

Jak na 5-cio metrowe auto to nieżle radzi sobie w zakrętach,w zime jak nie masz Pewnej ręki to ASR mniej włączony;-)Pięknie płynie po drodze a zawieszenie nie jest wcale takie beznadziejne jak to wszyscy mówią tylko części kupywane na naszym rynku odbiegaja.Kupuj za 1000 a nie za 400-500zł a pojeżdzisz na jednym zawieszeniu i 120tkm

awaryjność praktycznie sięga zeru w tym modelu jest to silnik trwały tzw.wolnossak wiec bez dodatkowych kosztów typu turbina;-) koszty nie napraw a raczej wymian bo czasami coś tam z czasem sie z użyje ale wszystko w granicach swojej kilometrówki. a wiec ceny są różne chcesz pojeżdzić jak kśiążka pisze to nie szukaj części na alegro za 30% póżniej opisując że AUDI do szajs!!!

O ile ktoś dba o czystość w aucie i suchość to napewno nie bedzie musiał słuchać wentylatorów na pełnym zakresie,aby szybki odparowały.przy 14sto godzinnym postoju przy temp.-20 lekko widoczne zamarżniecie szyby. co w zaobserwowanych innych autach było całkowite i dość grube pokrycie .

ne mmioałem z tym problemu.

Pełna opinia o Audi A6 2400 165KM 1998r. kombi »

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 0.6, 0.65, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8, 3.9, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 4.5, 4.6, 4.7, 4.8, 4.9, 5.0, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7, 5.8, 5.9, 6.0, 6.1, 6.2, 6.3, 6.4, 6.5, 6.6, 6.7, 6.8, 6.9, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5, 7.6, 7.7, 7.8, 7.9, 8.0

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994