Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A6

Średnia ocena: 8.80/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A6

2011-06-18

5-biegowa skrzynia manualna pozwala na cieszenie się mocą silnika,przydała by się 6 dla zmniejszenia spalania,lecz nie ma tragedii.Autko jest zrywne i dynamiczne nawet na 5 biegu przy obrotach ok.2600 przy 100km/h po dodaniu gazu samochód nie ma problemu z przyspieszaniem mimo swojej wagi.
Fotele bardzo wygodne,dodatkowe funkcje jak elektryka i podgrzewanie foteli umilają jazdę.Wyciszenie wnętrza pozytywne,choć słychać pracę silnika V6,mi np. się to podoba,jest czego słuchać :P
Wnętrze bardzo ładnie skomponowane,idealne wykończenia,duże przyciski.Deska rozdzielcza ideał.Schowki bardzo funkcjonalne i zmyślne-praktyczne.Audi wyższa pułka więc nie ma się co rozpisywać.
Na gwintowanym zawieszeniu kombi bardzo dobrze się trzyma drogi(przykleja się) jest zwrotna nawet przy dużych prędkościach.Niestety na polskich dziurawych drogach czuć dyskomfort na sztywnym zawieszeniu,na dziurach auto podskakuje-niestety.

2008-08-14

samochód super ale wybierzcie silnik inny niż 1.8 20V bo jest przereklamowany nawet starsza konstrukcja 2.0 115KM jest lepsza ale dobre medium to 2.6 tyle że do przebiegu 300000 potem jest różnie a najlepszy wybór to 2.5 TDI 140KM manualna 6 biegowa skrzynka ten motorek wymiata nowszą V6 TDI ...
silnik dopasowany do VW Golfa nie do A6 spalanie adekwatne do masy
cisza, cisza, jedynie nawiew mógłby być mniej gulgoczący
podwójne dno bagażnika i dobrze i niedobrze, paka nie tak duża jak by się mogło wydawać
bardzo komfortowy samochód z klasą mimo swoich latek trzyma sie dzielnie na minus jedynie zbyt słaby silnik, włączenie klimatyzacji powoduje wrażenie podłączenia przyczepy!!!

Krzysztof2010-07-15

Bardzo dobra konstrukcja i sprawdzona w poprzednim modelu 100 C4 , najbardziej odpowiednim silnikiem do tej masy auta jest 2,5 tdi ale silniki benzynowe 2,6 i większe też się sprawdzają , mój 2,0 jest jak dla moich potrzeb wystarczający.
Jest to specyficzny model gdyż posiada automatyczną skrzynię biegów i jego osiągi z tym silnikiem nie są powalające
Dużo miejsca w środku co obfituje w dobty komfort podróżowania dla kierującego i pasażerów
Karoseria pomimo upływu czasu - 16 lat nadal ma atrakcyjny wygląd , a konstrukcja jest powleczona środkami antykorozyjnymi co wyklucza problem rdzy.
Ogólnie auto prowadzi sie dobrze ale w związku z tym iż środek ciężkości jest stosunkowo wysoko to pokonywanie zakrętów przy większej prędkości nie należy do przyjemnych .

2010-02-19

Wad jako auto ma bardzo ale to bardzo malo! moze tylko spalanie w miescia ale ujdzie!! mam ayto od 10 lat i zadko zagladam do mechanika chyba ze na komputer i sprawdzenie! Jak dla mnie to idealne auto na dlugie i szybkie trasy!! Goraco polecam bo naprawde warto!! moja ocena 14/10!!!!
Zwija sie!! Po lekkim lifcie silnika ktory zrobilem sam osiaga 210KM, i predkosc przekracza od tej co na liczniku!!!
Auto ciche i slicznie grajace!! silnik slychac tylko jak sie ma otwarte okno!!
Mam najbogatrzy wypust tego auta i super wykonczenie!! nic sie nie zciera i nie odkleja, nie niszczy sie i dalej wyglada jak nowe!!
Idealne auto!! Jezdzi sie bajkowo!! Moc 210 KM w 100% wystarcza!!

2008-02-14

Polecam wszystkim którzy lubią prostote i elegancje oraz komfort jazdy.
ja osobiście polecam silnik 1.9TDI lub 2.5TDI lecz jezdze 1.8T benzyna.Samochód jest troszke słaby oraz nie przyspiesza super,lecz wystarczająco do normalnego poruszania sie po drodze.
Jezeli chodzi o komfort jazdy to naprawde jest super.Ja jezdze dużo bo co dwa miesiące pokonuje trase Polska-Anglia i naprawde jest dobrze.
W środku samochód jest prosty i wygodny jak na niemieckie auto przystało.
Bardzo polecam to auto gdyż jest bardzo trwałe,wygodne,ładne no i przedewszystkim proste w obsłudze.Pojazd mógł by byc troszeczke mocniejszy mowa o silniku 1.8T. Bardzo mocno polecam jest godny naszej uwagi.

Średnie oceny AUDI A6

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Audi A6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A6

Audi A6 2400 165KM 1998r. kombi

Auto trzeba wyczuć,jak każdy nowo nabyty samochód.A6 gabarytowo wielka więc trzeba poćwiczyć.Jedynym minusem jest małe prawe lusterko,które delikatnie ogranicza,później już od tego odeszli.

Jeśli chodzi o naprawy,to wiadomo części drogie,robota także.Jeśli ktoś rozsądnie jeździ autkiem nie będzie inwestował często.Wiadomo wszystko ma swoją elastyczność i wytrzymałość.

Nawiewy i wentylacja BDB. Dużo nawiewów,co umożliwia bardzo szybkie klimatyzowanie pojazdu,jak i odparowywanie szyb.Wszystkie nawiewy przemyślane i praktyczne.

Jak to Elektronika wygodna do puki działa :D Na razie nie narzekam,wszystko zależy od używania,materiałów itd.

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 1.8, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.0, 3.2

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994