Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Audi A6

Åšrednia ocena: 8.55/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

12.75/14.27
8.94/11.30
10.82/12.12

Oceny AUDI A6

2008-02-12

Tutaj też nie mam osobiście na co narzekać. Myślę, że silnik jest bardzo elastyczny doskonale współgra ze skrzynią biegów i jest dynamiczny nigdy nie miałem problów z przyśpieszaniem.
Samochód ogólnie zapewnia komfort i wygodę podczas jazdy zarówno kierowcy jak i pasażera na przednim fotelu jak i na tylniej kanapie. Samochód myślę, że jest dobrze wyciszony nawet przy wiekszych proędkościach nie słychać nic.
W samochodzie ogólnie zanjduje siÄ™ bardzo dużo miejsca. W samochodzi zanjduje sie wystarczajÄ…ca ilość schowków. Jeżeli chodzi o karoserie to super sÄ… to blachy ocynkowane wiÄ™c nie widać nigdzie ognisk rdzy. Jakość materiałów też uważam że jest na przyzwoitym poziomie siedzenia miaÅ...
Samochód świetnie się prowadzi ma twardsze zawieszenie. Wchodząc w zakręt bardzo dobrze trzyma się drogi. Zarówno wspomaganie układu kierowniczego jak i hamulce bardzo dobrze zdają swoją role.

Grzegorz2009-04-13

Miałem kilkadziesiąt samochodów. Pierwszy raz quatro ze 180 km silnikiem. Mogę stwierdzić, że rewelacja-lepszego do tej pory nie miałem. Dostał 9 punktów bo liczę, że nowa A6 jeszcze czymś mnie zaskoczy.
Bzdurą są opinie o nietrwałości silnika. Poprostu musisz pilnować terminów serwisowych-wtedy nic się nie stanie.Niestety u nas wielu kierowców to bagatelizuje a potem trują, że silnik się sypie. Przecież to jest technika na najwyższym poziomie a nie diesle 1.6 z 1986r.Mam skrzynię 6-ci...
Komfort na najwyższym poziomie. Z całym szacunkiem. Są małe mankamenty przy jakości niektórych plastików ale na szczęście szybko to wyeliminowano.
Jest to kwestia gustu. ja lubiÄ™ konserwatywne niemieckie samochody. Dla mnie Audi A6 ma klasÄ™
Mam Audi A6 z silnikiem 2,5 TDI w wersji 180 km quatro. Samochód świetnie jeżdzi na zakrętach, fantastycznie trzyma się drogi. Bardzo dobra jakość wykonania. Jedyny mankament to serwis-jest drogi ale nie powala na kolana.

2008-08-12

Jestem zadowolony, duże i komfortowe auto. Może sylwetka jest przestarzała , mnie nie przeszkadza.
140KM wystarczy dla tego kolosa . Nie jest to auto sportowe , tylko raczej rodzinne. Dlatego 11s. do setki jest ok. Dla mnie ważniejsze jest przespieszenie autka podczas wyprzedzania, tu super.Duży Moment obrotowy robi swoje.
Zawieszenie starszego typu, nie jest tak komfortowe jak te wielowahaczowe. Ale podczas wymiany wahaczy poczujesz taką samą różnicę. Komplet w A6/C4 kosztuje 250zł w A6/C5 ok.1000zł skromnie licząc. Generalnie C4 ma twarde zawieszenie.
Duże autko, dla pasażerów bardzo wygodne. Dużo miejsca. Trochę za mały bagażnik jak na kombi. Materiały super. 12 lat i 258tyś. przebiegu nie poczyniły większych szkód w tapicerce i wykończeniach.
Stare ale jare, to powiedzenie bardzo dobrze pasuje do tego modelu auta. Pomimo 12 lat spisuje się bardzo dobrze a komfort jazdy jest zadowalający. Moc wystarczająca, skrzynia biegów perfekcyjna. Komfort i wygoda. Dla mnie super. Ty musisz ocenić sam. Po prostu wsiądź i jedź.

kuba2010-02-17

zaleta- to pelne wyposazenie,nie zamienil bym na merca,bmw z mniejszym wyposazeniem
audi mam w automacie,tiptronic nowszej generacji,wiec wystarczy lekko depnac w pedal,odrazu redukuje biegi i ciagnie,150 koni wystarcza aby czuc sie swobodnie na trasiechoc wiadomo osiagi nie sa juz takie wyscigowe bo i audi to nie bolid
czy sie jedzie z obciazeniem czy bez nieodczowam tego,bagaznik naprawdw duzy,z przodu fotele w skorach ,pompowane,podgrzewane ustawiasz w pozycja jakiej tylko chcesz,z tylu miejsca nawet dla nawiekszego grubasa,nie jak w pasacie
przestrzen jak wyzej w opisie,wygodne duze combi wszystko pod reka,pisze ze materialy slabej jakosci,pytan gdzie?? chyba ze mam inna wersje,drewno czyste ,blyszczace,bez szpar ,plastyki widac ze trwale i mocne(poza pokretlem do sterowania lusterek)
auto prowadzi sie znakomicie,ja mam pelna wersje wiec nie mam powodow narzekac,a jesli ktos pisze ze ma problemy z parkowaniem to polecam wykupic sobie jazde z tabliczka L

2009-02-10

jako auto bardzo mi sie podoba mimo dużego wkładu w multitronik Uwaga!!!!!!!!!serwisy audi nieistnieja chyba ze wymieniacie olej w silniku:) ceny części są brane z kosmosu np.taki sam zestaw naprawczy w serwisie kosztuje 8tyś.+5tyś robota
bardzo elastyczna skrzynia biegów i jedno ale...już była naprawiana przezemnie czyli dwa komplety kół łancuch,magistrala i filtr oleju. cena zestawu naprawczego ok.5tyś i 1tyś.robocizna troche boli:( Najgorsze jest to że stawiając auto w serwisie skasowali mnie 2tyś.za wymiane oleju i f...
niemam wersji sportline moze auto jest troche za miekie,chociaż przy naszych drogach to raczej zaleta
wszystkie rozwiÄ…zania ergonomiczne sÄ… na swoim miejscu cechujÄ…ce sie prostotÄ…
auto jest bardzo stabilne nawet przy dużo większych prędkościach

Åšrednie oceny AUDI A6

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Audi A6 braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Audi A4.

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 1.8, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.0, 3.2

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994