Audi TT opinie, oceny użytkowników, Audi TT spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Audi TT

Średnia ocena: 9.58/10

Audi TT spalanie (l/100km)

Oceny AUDI TT

Łukasz Grad2009-07-08

Jestem zadowolony z zakupu tego auta i gorąco polecam go osobom, którzy chcą dodatkową "zabawkę", radość z jady jest niesamowita. Minął ponad rok odkąd nim jeżdżę i ja wciąż mam frajdę z poruszania się nim. To pierwsze takie auto, które tak mnie pozytywnie nastraja do jaz...
Bez zastrzeżeń, w sumie myślałem wcześniej o jakimś chipie wspomagającym i zwiększającym moc do około 225 KM, ale do codziennej jazdy w zupełności wystarczy to co oferuje wersja standardowa.
Cóż auTTo jest moim drugim autem więc służy jedynie do dojazdów do pracy i ewentualny wypad weekendowy ale maksymalnie w 2 osoby, gdyż kupowałem go tylko z takim przeznaczeniem.... nie jest to auto rodzinne!!! Więc co tu dużo wymagać!?
Idealne auto dla maxymalnie 2 osób, bagażnik też pozytywnie zaskakuje, jak na auto sportowe!!

2009-07-08

Super samochód polecam wszystkim bez rodzinny na głowie lub jako 2 samochód w rodzinie. 225 KM Q - to najlepsza wersja.
225 KM w tak małym samochodzie robi swoje, silnik 1.8T idealnie nadaje się do modyfikacji, przy kilku przeróbkach auta mozna wycisnąć z niego ponad 400 KM.
Samochód jedynie dla dwóch osób, tylna kanapa tylko na sześć-ciopak browarka
Śliczny samochód zarówno z zewnątrz jak i w środku. Bardzo dobre materiały wykończeniowe, mały bagażnik (w quattro mniejszy niż w ośce)
Jeździ się bardzo dobrze dzięki napędowi quattro trzyma się drogi jak przylepiony.

2010-02-17

Silnik turbo, elastyczność ok. Małe problemy ze skrzynią biegów. Czasem cięzko było ściagnąc bieg na jałowy. Trzeba było trochę siły. Duża rezerwa mocy umożliwia przyjemną jazdę.
Tylne siedzenia są tylko na pokaz. Nie jestem wysoki (172cm), a gdy ustawiłem odpowiednio siedzenie kierowcy, to nie było z tyłu miejsca na nogi dla pasażerów.
Jak to w TT. Zabaweczka. Śliczna i fajna.
Bez zarzutu. Bardzo twarde zawieszenie. Niewygodne, ale bezpieczne. Samochód nisko zawieszony. Trzeba uważać na osłonę silnika.

2008-08-14

niepowtarzalny, ponadczasowy wygląd nadwozia, sprawia, że nawet 10-letnie jeszcze dziś wzbudza zainteresowanie na ulicach przechodniów!!

Roman2019-01-02

świetny wygląd zewnętrzny i stylizacja wnętrza, fajna frajda z jazdy, rozsądne koszty utrzymania, zadatki na auto kultowe ,
dobry stosunek dynamiki do spalania
świetny kompromis między komfortem a usportowionymi właściwościami
auto dla 2 osób + bagaże
fajnie zdaje egzamin przy codziennej jeździe

Średnie oceny AUDI TT

9.8/10
9.9/10
3.8/10
4.1/10
4.4/10

Osoby zainteresowane autem Audi TT brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda RX-8.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi TT

użytkownik: Łukasz Grad

Audi TT coupe 1800 180KM 1999r. coupe

Jestem zadowolony z zakupu tego auta i gorąco polecam go osobom, którzy chcą dodatkową "zabawkę", radość z jady jest niesamowita. Minął ponad rok odkąd nim jeżdżę i ja wciąż mam frajdę z poruszania się nim. To pierwsze takie auto, które tak mnie pozytywnie nastraja do jazdy.

Batmanowóz, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić, na początku myślałem, że nie dam rady bo czułem klaustrofobię zamknięty w puszce, ale obecnie czuję się w niej o niebo lepiej niż np. w nowej A4

Wszystko zależy też o zastosowanych opon, Pirelli stwarzają, że auto czuje się na zakrętach jak pociąg na szynach, po prostu super a jeździłem już wieloma autami, hamulce super więc jakiekolwiek ich modyfikacje są zbędne. Jeśli chodzi o parkowanie to trochę jest ograniczona widoczność,ale to kwestia przyzwyczajenia, no i zaletą jest jego niewielki gabaryty.

naprawdę mega pozytywne rozczarowanie powyższa wymiana rozrządu i wszystkich klocków w ASO AUDI tylko 1500 zł. Moim zdaniem bomba!!

Małe auto zatem super chłodzenie i ogrzewanie!!

Na razie bez zastrzeżeń

Audi TT: camping, coupe