Audi V8 opinie, oceny użytkowników, Audi V8 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Audi V8

9.57/10

Audi V8 spalanie (l/100km)

miasto 17.53/18.25 -.--
trasa 12.50/13.88 -.--
cykl mieszany 15.00/15.50 -.--

V8

OCENY AUDI V8

Limuzyna z dużym silnikiem w quattro. Auto dla miłośnika marki. Koszt części zamiennych wysoki, obsługa utrudniona na skutek małej ilości materiałów informacyjnych. Mimo upływu lat sprawuje się bez zarzutu. Dla mnie auto kultowe i ma u mnie zapisane dożywocie.
Znakomita skrzynia biegów - myślę o niezawodności. W trybie "sport" dynamika niesamowita. I pomruk spod maski - muzyka dla uszu.
Auto przestronne. Fotele bez zarzutu. Szumy przy dużych prędkościach - auto ma już swoje lata więc stan uszczelek drzwiowych trochę odbiega od fabrycznego.
Ponad przeciętna jakość materiałów wykończeniowych. Pomimo lat i przebiegu środek jak nowy. Ocynk nadwozia powoduje że bezwypadkowe auto jest prawie niezniszczalne.
Bolączka starszych Audi to pompa wspomagania układu kierowniczego. W tej klasie auta wspomaganie powinno pracować znacznie lepiej.Układ hamulcowy - poprawny, ale cena tarczy hamulcowych przednich trochę odstrasza. Napęd quattro -dla mnie rewelacja.

Auto wygodne, bezawaryjne, dobrze zgrany silnik ze skrzynia itd. Ode mnie max punktów jako całokształt gdyż jako auto jest rewelacyjne i nie ma sensu sprzedawać. Tylko kupić drugie, mniejsze na wyjazdy w miasto.
Skrzynia 4 stopniowa do 100km/h źle przyspiesza ale później moc silnika zrobi swoje gdy auto wejdzie na 4000rpm. Skrzynia biegów na pewno lepsza niż w mercedesie E-klasse z 2001 roku !
Fotele przednie mogły by lepiej na zakrętach trzymać. Ale wygodne. W więcej osób lepiej się jedzie.
Bagażnik mógłby być większy, tym bardziej, że nie ma możliwości składania kanapy tylnej.
Tarcze hamulcowe zmienione na tarcze z RS6

Idealnie dopracowana limuzyna. Wiele mlodszych aut nie daje takiej frajdy z jazdy, nie wspominajac juz o komforcie.
Co tu duzo mówic, V8-ka 4.2 daje rewelacyjne osiagi
W zaleznosci od opcji wyposazenia zmienial sie komfort foteli. Jednak jak przystalo na Audi wyciszona rewelacyjnie
Doskonale sie prowadzi, przy czym niezwykle komfortowo, jak przystalo na limuzyne Audi. Ze wzgledu na gabaryty i nie zbyt duza widocznosc z tylu troszke ciezej sie parkuje. Przy wersji z tarczami UFO eksploatacja "nieco" wzrasta

fajnie sie zbiera
super auto super jazda wypas na maksa ale nie docenione auto w latach 90 super sprawuje się na gazie sekwencji. polecam.

Ciężko wyczuć tył samochodu przy parkowaniu

1 2 z 2

ŚREDNIE OCENY AUDI V8

9.4/10
9.9/10
9.4/10
6.9/10
6.9/10
5.3/10

Osoby zainteresowane autem Audi V8 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Skoda Octavia.

Audi

V8

Skoda

Octavia

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi V8

użytkownik: Tomasz

Audi V8 3600 V8 250KM 1992r. sedan (limuzyna)

Duże auto. Wymaga wyczucia punktów skrajnych nadwozia.

Drobne problemy ze sterowaniem klimatyzacją. Ogólnie nawiew i ogrzewanie poprawne. Na minus -brak filtra nawiewu.

Pełna opinia o Audi V8 3600 V8 250KM 1992r. sedan (limuzyna) »

Audi V8: sedan (limuzyna)

Audi V8: benzyna, benzyna+gaz

Audi V8: 3.6, 4.2