BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 1993r. (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

1993r.

Średnia ocena: 8.74/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

10.79/12.76
8.41/9.21
9.58/11.15

Oceny BMW SERIA 3

2010-07-16

Do zalet tego samochodu zaliczam jego bezawaryjność (oczywiście przy odpowiednim zadbaniu) Wygląd, komfort jazdy i przede wszystkim bezpieczeństwo. Ze względu na swoja masę i konstrukcję samochód jest dosyć twardy i raczej odporny ma mniejsze kolizje czy stłuczki. Blacha też jest dobrą ...
318i jest troszkę za ciężki na ten silnik! jest czym przycisnąć ale dopiero po odpowiednim (rozbujaniu) przeciągnięciu na biegach. choć do zwykłej jazdy czy gwałtownego wyprzedzania wystarczy to jednak mógłby mieć troszkę więcej koni lub lżejszą bude! 318is lub 320 w zupełności wy...
Komfort jak na prawie 18sto. letnie auto jest naprawdę zadowalający. Choć nie mam za bardzo porównania do jakiś współczesnych modeli to jak na moje wymagania sprawuje się dobrze.
Z przodu auta jest dużo miejsca i jest najwygodniej. Tył zależy od tego kto siedzi z przodu! Jak jest to ktoś wysoki i ma odsunięty mocno fotel to robi się dość ciasno! dodatkowo jak jedzie się w piątkę to już całkiem!
Ogólnie jeśli chodzi o przyczepność i komfort jazdy to nie da się narzekać na ten model. Ja w swoim mam opony szerokości 205 i autko bardzo dobrze trzyma się drogi zarówno na zakrętach jak i na prostej przy dużych prędkościach!

NAPRAWDE NIE MOGE NARZEKAC NO CHYBA ZE NA JEDYNA CZESC KTÓRA WYMIENIŁEM SILNICZEK DO DMUCHAWY.MOJA OCENA BARDZO DOBRY -
ELASTYCZNOSC NIEMOGE NAŻEKAĆ SILNIK JAK TO DIESAL KLEKOCZE TO WALORY SILNIKA DIESLA JESLI CHODZI O PRZYSPIESZENIE OD 0 DO 100 CO TU WYMAGAC MA SWOJA WAGE COS ZA COS START MOZE NIE NAJLEPSZY ALE GDY SIE ROZKRECI ROBI WRAZENIE.OGÓLNA OCENA DOBRY
MOIM ZDANIEM JEST OK FOTELE WYGODNE JAZDA W 5o.NIE MA ZA DUŻO MIEJSC Z TYŁU ALE TO NIE ZNACZY ZECIASNOTA.WYCISZENIE JAK NA DISLA BDB
WSZYSTKO BARDZO DOBRE JES;LI CHODZI O MOJE ZDANIE

2008-08-15

Świetny samochód pod warunkiem że trafimy na zadbany nie skażony wiejskim tuningiem egzemplarz. Wygodny, doskonale się prowadzi dając wielką frajdę z każdego przejechanego kilometra.
Brzmienie, zapas mocy, takie jest właśnie BMW. Po prostu radość z jazdy.
Świetnie wyciszone nawet przy 170 można swobodnie rozmawiać. Zawieszenie jak to w BMW dobrze zestrojone trzyma samochód na asfalcie kosztem komfortu. Fotele przednie bardzo wygodne nawet przy dłuuugich podróżach.
Doskonała ergonomia, wszystko w zasięgu ręki, przestrzeń z przodu odpowiednia nawet dla wysokich kierowców.
Niestety słaba widoczność a w szczególności do tyłu. Ratują czujniki parkowania.

2008-08-27

jak już pisałem super ale te auta to moja druga miłość zaraz po mojej kochanej żonie!!!i nawet jeśli coś się zepsuje to i tak wybaczam po chwili extra jazdy o BMW TRZEBA DBAĆ A ODWDZIĘCZY SIĘ NA DRODZE i choć inni mówią że to auto dla frajerów ja mogę być jednym z nich ale i tak d...
co to jest obrotomierz? prawie każde auto to ma ale w BMW jest całkiem inaczej
najlepiej jeżdzi się z fajna dupą u boku ale z kompletem też jest spoko nawet się tego nie odczuwa
z przodu ok z tyłu trochę gorzej(bmw e-36)
super trzyma się drogi

2008-02-09

Świetny samochód dla fana motoryzacji. Unikatowy 6 cylindrowy silnik i napęd na tylną oś dają niesamowitą frajdę z jazdy. Nie polecam niedoświadczonym kierowcom.
Nie jest to szczyt marzeń ale na polskie warunki spokojnie starcza. Silnik potrafi przyspieszyć skutecznie nawet przy większych prędkościach.
Komfortowy ale to mały samochód jak na limuzynę. Trzymanie boczne przednich foteli mogło by być lepsze.
To sedan więc desek w nim nie przewieziemy.
Samochód jest świetny. Szkoda że tak wiele egzemplarzy jest bardzo zniszczonych i ciężko dostać taki samochód w dobrym stanie.

Średnie oceny BMW SERIA 3

4.5/10
4.4/10
4.6/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

BMW seria 3 2500 TDS 140KM 1993r. sedan (limuzyna)

JESLI CHODZI O AUTO TO DLA MNIE IDEAŁ DUZE LUSTERKA OK

WSZYSTKO BARDZO DOBRE JES;LI CHODZI O MOJE ZDANIE

JESLI CHODZI O PROWADZENIE BARDZO DOBRE JESLI CHODZI O MNIE JEST TO AUTO WMIARE CIEŻKIE TAKZE MASYWNE NA DRODZE.UKŁAD KIEROWNICZY IDETYCZNIE JAK PROWADZENIE BARDZO DOBRE.HAMULCE ABS I DOBRE TARCZE I JEST DOBRZE.PARKOWANIE JESLI CHODZI O MNIE OCENA BARDZO DOBRA BDB SKRET I WIDOCZNOSC OTOCZENIA NO I TROCHE UMIEJETNOSCI JESLI CHODZI O KIEROWCE I NAPRAWDE MOZNA ŁATWO PARKOWAC OGÓLNA OCENA JESLI CHODZI O MNIE BARDZO DOBRA

NIE JEST ZLE ALE TO NIE KLIMA TAKZE ŚREDNIA

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982