BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 1996r. (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

1996r.

Średnia ocena: 8.47/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

10.55/13.05
7.94/9.78
9.49/11.43

Oceny BMW SERIA 3

Jacek2008-02-05

Według mnie auto jest rewelacyjne. Silnik jest po prostu idealne. Ogromna moc bardzo elastyczny silnik a przy tym dość oszczędny. Wnętrze nie jest obszerne ale co oczekiwać po najmniejszej Bawarce z tamtych lat
dla mnie ten silnik jest IDEALNY. Jednak teraz poszukuje bmw serii 5 E39 w 530D.
Tylna kanapa mogłaby być trochę wygodniejsza chociaż rzadko jechałem z tyłu. Oczywiście Jazda z kompletem pasażerów w małym aucie to żadna przyjemność
BMW dzięki tylnemu napędowi prowadzi sie rewelacyjnie, trochę za słabe hamulce oryginalne ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń

Krzysztof2009-07-10

niedrogi w eksploatacji super prowadzenie daje radość z jazdy można podriftować wskoczyć na jaki tor i się pobawić plus do tego auto świetnie spisujące się na codzień
po dłuższym użytkowaniu moc jest już niewystarczająca ale osiągi są nienajgorsze pierwsza setka po 8s i dobrze ciągnie na każdym biegu
fotele wygodne ale brakuje im lepszego trzymania bocznego resorowanie nie najgorsze a wyciszenie przy prędkośiach z zakresu 180-230 słabo wyciszone duże szumy powietrza ale to typowe dla tego modelu
miejsca dla kierowcy jest wystarczająco miejsca z tył mniej przez gabaryty samochodu i przebiegający przez środek wysoko tunel , ergonomia wzorowa
jak to BMW pięknie się prowadzi układ kierowniczy bardzo precyzyjny i dobrze czuć drogę a hamulce po założeniu nacinanych tarcz trzeba się bać żeby ktoś inny za tobą dał rade wychamować :)

2010-07-13

Stosunkowo tani w eksploatacji, ekonomiczny i niezawodny silnik którego osiągi są w zupełności wystarczające dla tego autka. Sylwetka nadwozia wciąż przyciągająca oko pomimo upływu lat. Doskonały komfort prowadzenia nawet na polskich drogach, precyzyjny układ kierowniczy i skrzynia bieg...
Świetny bezawaryjny silnik, o wymianie oleju i filtrów sam przypomni komputer. Polecam pomimo wieku auta i przebiegu zalewać silnik olejami wyłącznie syntetycznymi wbrew wszelkim mitom o rozszczelnieniu czy wypłukaniu. Jeżdżę na pełnym syntetyku Castrol Magnatec 5W40. Silnik pomimo przebie...

2010-02-19

te niskie zawieszenie , to zmora jazdy po mieście , w Niemczech odetchnąłem bo nie stosują tzw zwalniaczy.
od 1,6 nie mam co wymagać , trzyma się normy.
niskie nadwozie przeszkadza w mieście w przejazdach przez miasto i ulice. muszę zwalniać i ostrożnie wolno przejezdzać bo zaczepia dołem.Zimą łatwo go zawiesić .
bagaznik nie funkcjonalny i za mały na robienie większych zakupów. dobry dla 4 osób , 5 osób to juz niewygoda.
te elementy jak prowadzenie i trzymanie się szosy są wręcz doskonałe.Wynika to z bar4dzo niskiego położenia zawieszenia. Byłem w górach i wszystkie zakręty brał wzorcowo i bez wysiłku . inni musieli jechać o wiele wolniej i jeszcze ledwo trzymali sie zakrętów.

2008-02-10

w tych silnikach saiadają pompy wtryskowe,jesli chcesz kupic takie auto to rozgrzej silnik tak dosc mocno.następnie zgas auto i wróc za 10 minut i zapal.jesli odpali na dotyk pompa jest oki a jesli bedziesz długo kręcił rozrusznikiem i po kilkunastu nawet sekundach odpali to czeka cie regenera...
po czipie niezle sie wkręcała.
bmw e36 17tki koła opony 245 sami sobie odpowiedzcie hihihi
z tyłu masakra w cinquecento z tyłu dwie osoby maja wygodniej hihi naprawde sprawdziłem to
precyzja

Średnie oceny BMW SERIA 3

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

użytkownik: Jacek

BMW seria 3 328 2800 Vanos 193KM 1996r. sedan (limuzyna)

Widoczność ok. Nigdy nie miałem problemów z parkowaniem a dużo jeździłem po mieście. Lusterka bardzo dobre.

BMW serii 3 w modelu E36 nie należy do dużych samochodów. Na pierwszy samochód rewelacja. Ergonomia i rozmieszczenie wszystkich przycisków jest idealna, zegary są czytelne Bagażnik nie był mi specjalnie potrzebny ale uważam że jest dość duży. Jakość materiałów nie podlega żadnym komentarzom gdy nic nie było rozbierane i wymieniane nic nie powinno trzeszczeć ani sie tłuc. Możliwość aranżacji. Nie lubię zmieniać oryginałów, tym bardziej w BMW. Karoseria ocynkowana 0% rdzy o ile nie było bite.

Bez zarzutu. Nigdy mnie nie zawiodło ani ogrzewanie ani klimatyzacja poza tym że musiałem napełnić klimę.

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982