BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

1.6

Średnia ocena: 8.50/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

9.44/11.27
7.29/9.00
8.41/10.27

Oceny BMW SERIA 3

2009-07-14

Bmw to dobry samochód nie wymaga stałej wizyty warsztatacie o ile traficie na dobry egzemplarz.Pilnować terminu wymiany i można śmigać.Nie należy do aut awaryjnych nie jest też tak trwały jak mazda.Łatwo można sie w nim zakochać.Nie było takiej osoby by się nie spojrzała.kolor czarny...
Na 102 KM jest wystarczający.Na 3 biegu można go dobrze wkręcić w obroty przy wyprzedzeniu budzi się w nim szatan drogowy.Czuć wtedy że ten silnik śmiga.Dla lubiących szybszą jazdę polecam 318i.Na poszczególnych biegach daje dobrą moc na 3 biegu osiągnołem 110km/h bez wysiłku dla mni...
Prowadziłem te auto przez 1000kilometrów bez dużych przerw.Jestem bardzo zadowolony aż nie chce się wysiadać,wszystko pod ręką widać przynajmniej że to kierowca rządzi.natomiast z tyłu jazda jest męcząca.Zdecydowanie nie polecam
Karoseria.Bmw e36 ma blachę ocynkowaną.Więc nie powinno być kłopotów z rdzą.Jeśli się pojawi miejsce te mogło być w przeszłości uszkodzone.Jest to auto dla 4 dorosłych osób lub całej 5 - rodziny,auto dla studenta, młodego małżeństwa z dzieckiem
BMW E36 prowadzi się bardzo dobrze,świetnie trzyma się nawierzchni zwłaszcza Na zakrętach jest jak klej na asfalcie.Dobra widoczność,

auto komis2011-02-18

Tak jak pisałem wczeszniej układ kierowniczy, skretnosc idealna. Zawieszenie twarde w sam raz do sportowej jazdy duza frajda. Minus za to spalanie w miescie!!
wersja 316 jak wiekszosc Bmw lubi wysokie obroty. Jak auto wejdzie w swoje obroty to osiaga fajne rezultaty. Na trasie wielka frajda z jazdy.
Auto perfekcyjnie trzyma sie drogi, bardzo ładnie wchodzi w zakrety przy duzych predkosciach. Przy komplecie osob auto traci dynamicznosc trzeba mocno wkrecac na obroty. Przednie fotele rewelacja zero zmeczenia przy długich trasach.
w przedniej czesci auta duzo miejsca dla kierowcy jak i osoby siedzacej obok. z tyłu dla 2 osob miejsca nie zabraknie wygodny szeroki podłokietnik pomaga w podróżowaniu. wykonczenia auta bez zarzutów. MAło schowkow jesli auto jeszcze posiada komp. pokładowy zabiera nam schowek dodatkowy. Wyg...
bardzo dobre auto do dynamicznej jazdy, bardzo dobrze skretne. Wnetrze wygodne z duzum bagażnikiem. łatwo dostepne czesci. Jedyny minus auta to spalanie beznyzy. Auto godne polecenia

2008-08-13

Za całokształ dostaje ode mnie 10 pkt w tabeli bdb dlatego ze taka jest prawda
Chyba nie ma co komentować nie którym się wydaje że co tam 1.6 silnik tylni napęd rozpędza samochód tak jak powinien ale dla kobiety wystarczy i tak się zbiera mandaty :D jak chce się aby nie obrywac radarem to trzeba malucha albo cinkusia chociaż i tym cinkusiem zdobyłam mandat
Samochód ma 13 lat cicho w śródku jedynie co słychać to albo odtwarzacz mp3 i cd a jak nie tylko cichy szum klimatyzacji.
Nie ma na co narzekać komfort jazdy jest OK jak z przodu tak i z tyłu z bagażem i bez niego .Rdza się nie chwyta nawet po 13 latach wiec nie mam co złego jak narzie napisać
Wydawałobu się że duże ale nie ma miejsca w którym bym nie zaparkowała przodem tyłem super widoczność z każdej strony przestrzenny samochód pojemność silnika może troche za mała przydało by się najmniej 318 czyli 1.8 silnik a jeśli chodzi o napęd na tył to poprostu nie da się op...

Hubert2010-01-11

Jestem jak najbardziej zadowolony z użytkowania tego pojazdu (6 lat)
Skrzynia biegów miała ogromne luzy. Przyspieszenie nawet dobre, większość starszych autek do 2 litrów można było z małymi problemami objechać (m.in. golf 3 1.8, calibra 2.0, audi 80 1.9tdi:) Prędkość maksymalna jaką udało mi się osiągnąć to 200km/h na autostradzie A1.
Zawieszenie niestety nie najlepsze... Fotele przednie wygodne, fotele tylnie jeszcze bardziej... Niestety bardzo głośno (ale brak katalizatora, tłumika środkowego i tłumik końcowy WM SPORTa;)
Bagażnik duży. Mieścił ogromny subwoofer, wzmacniacz i jeszcze torby podróżne i jedzenie (na studia;) Z przodu bardzo dużo miejsca na nogi, niestety z tyłu (jeśli z przodu siedział ktoś większy niż 180cm) mało miejsca ale dawało się usiedzieć paredziesiąt kilometrów.
Prowadzenie auta dobra, przyczepność nawet nawet... Seryjna szpera 25%

2010-02-19

te niskie zawieszenie , to zmora jazdy po mieście , w Niemczech odetchnąłem bo nie stosują tzw zwalniaczy.
od 1,6 nie mam co wymagać , trzyma się normy.
niskie nadwozie przeszkadza w mieście w przejazdach przez miasto i ulice. muszę zwalniać i ostrożnie wolno przejezdzać bo zaczepia dołem.Zimą łatwo go zawiesić .
bagaznik nie funkcjonalny i za mały na robienie większych zakupów. dobry dla 4 osób , 5 osób to juz niewygoda.
te elementy jak prowadzenie i trzymanie się szosy są wręcz doskonałe.Wynika to z bar4dzo niskiego położenia zawieszenia. Byłem w górach i wszystkie zakręty brał wzorcowo i bez wysiłku . inni musieli jechać o wiele wolniej i jeszcze ledwo trzymali sie zakrętów.

Średnie oceny BMW SERIA 3

4.9/10
4.9/10
3.9/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

użytkownik: Hubert

BMW seria 3 316 Compact 1600 105KM 1994r. coupe

Jestem jak najbardziej zadowolony z użytkowania tego pojazdu (6 lat)

Widoczność z przodu rewelacyjna. Cofanie utrudniał wysoki tył:(

Prowadzenie auta dobra, przyczepność nawet nawet... Seryjna szpera 25%

Na pewno nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że miałem wydatki... Maksymalny koszt napraw wyniósł 1000zl przez 6 lat użytkowania samochodu z 94r.

Przed sprzedażą przestały działać 3 stopnie nawiewu... tylko 4 działał.

Myślę, że to duży minus tego modelu... Ale możliwe, że przyczyniło się do tego 'kombinowanie' poprzednich właścicieli:(

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982