BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

1.8

Średnia ocena: 8.46/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

10.07/11.57
7.42/9.11
8.76/11.50

Oceny BMW SERIA 3

2010-07-16

Do zalet tego samochodu zaliczam jego bezawaryjność (oczywiście przy odpowiednim zadbaniu) Wygląd, komfort jazdy i przede wszystkim bezpieczeństwo. Ze względu na swoja masę i konstrukcję samochód jest dosyć twardy i raczej odporny ma mniejsze kolizje czy stłuczki. Blacha też jest dobrą ...
318i jest troszkę za ciężki na ten silnik! jest czym przycisnąć ale dopiero po odpowiednim (rozbujaniu) przeciągnięciu na biegach. choć do zwykłej jazdy czy gwałtownego wyprzedzania wystarczy to jednak mógłby mieć troszkę więcej koni lub lżejszą bude! 318is lub 320 w zupełności wy...
Komfort jak na prawie 18sto. letnie auto jest naprawdę zadowalający. Choć nie mam za bardzo porównania do jakiś współczesnych modeli to jak na moje wymagania sprawuje się dobrze.
Z przodu auta jest dużo miejsca i jest najwygodniej. Tył zależy od tego kto siedzi z przodu! Jak jest to ktoś wysoki i ma odsunięty mocno fotel to robi się dość ciasno! dodatkowo jak jedzie się w piątkę to już całkiem!
Ogólnie jeśli chodzi o przyczepność i komfort jazdy to nie da się narzekać na ten model. Ja w swoim mam opony szerokości 205 i autko bardzo dobrze trzyma się drogi zarówno na zakrętach jak i na prostej przy dużych prędkościach!

Samochód fajny, ale dla pasjonatów. Do codziennej jazdy, gdy liczymy na niezawodność, ekonomię - niestety nie sprawdzi się.
115 KM - to jednak takie minimum jak na tej wielkości samochód - a do warunków miejskich wręcz - optimum. Silnik do cichych nie należy.
Wyciszenie nie jest dobrą stroną tego samochodu, gdyż tego wyciszenia praktycznie nie ma. Słychać wszystko - być może konstruktorom tamtego czasu czasu o to chodziło - aby wsłuchać się w ryk silnika. Komfort - średnia klasa. Tak jak wspomniałem, jest to twardy samochód - siedzenie o ch...
Jeśli chodzi o przód samochodu to można znaleźć tam trochę miejsca dla siebie, niestety z tyłu tego miejsca już brak. Wszystkie przełączniki, pokrętła, itd są na zasięgu ręki, więc obsługa nie sprawiała problemu. Bagażnik - duży. Materiały i ich jakość - jak na 95' naprawdę d...
Auto o charakterze sportowym - niskie i twarde zawieszenie, szerokie opony - więc zakręty i wszelkie szykany pokonywał bez problemów nawet na większych prędkościach - problem pojawiał się na dziurawych polskich drogach, gdzie można było poczuć każdą dziurę i nierówność. Słabe, spo...

2011-02-16

super autko i na miasto i na trase dla 4 osobowej rodzinny (max) wzrost raczej do 1800 i normalna sylwetka( nie grubasy) bo mało miejsca. Swietna stylistyka zwlaszcza w pakiecie m i chrom, swietnie sie prowadzi, gorzej zima bo ma naped na tyl, ale latem super, nie wyobrazam sobie jazdy bez napedu n...
silnik elastyczny, najlepiej przyspiesza na 3, skrzynia biegów, wspomaganie, sprzęgło, chodzą dobrze, sprawiając wrażenie dobrze dobranej ale nie za lekko, jak dla aut sportowych, "czujesz opory ale mocno wszystko poskrecane"
posiadam m-pakiet, tj. sportowe fotele skórzane- komfort 100%, jazda w piatke utrudniona ale ze względu na profile tylniej kanapy ale w 4 super. Nadmieniam ze mamy wzrost 180 cm, dla wyzszych auto robi sie za niskie, acha i auto nie dla grubasów.
karoseria nie rdzewieje, wygląd jak najbardziej nowatorski, wykonczenie wnetrz super, mam w skórze i pakiet chrom, plastiki miękkie, wszelaka możliwość aranżacji, bagażnik średniej wielkości ale ze względu na dość małe wejście ciężko z wkładaniem dużych torb. Fotele sie nie rozkł...
bmw serii 3 prowadzi się doskonale, nie dostrzegam mankamentów

2008-02-20

Mimo wielu usterek lubię ten samochód niedawno włożyłem mu nowy silnik za 500zł i autko hula pieknie. Możnaby doczepiać się do wielu rzeczy, natomiast wszystko rekompensuje frajda z jazdy no i oczywiście wygląd - SHARK!
Silnik ma ponad 20 lat co by to było gdyby troche nie klekotał (raj). Jeśli chodzi o zmianę biegów to wchodzą bardzo fajnie, w niektórych mlodych wutach tak nie wchodzą. Problem miałem z silownikiem przy pedale sprzęgłą ktory musialem wymienić
Przyznam że fotele są nieco twarde ale wygodne - ale wymiana foteli w takim modelu to koszt 100-200 zł Silnik jest na gaźniku i jest dość głośny
Z przodu jest bardzo duzo miejsca + ogromny schowek. Czasem jak go ktos otworzy to mówi że mona trupa schować :) Karoseria trzyma się nawet nieźle, podwozie jest w lepszym stanie niż nadwozie
Samochód ma 25 lat i musze przyznać że jeździ się przyjemnie, czuje się samochód - może to ze względu na tylni napęd. Czasem przesiadam sie w nowsze samochody i jestem mile zaskoczony moim rekinem :)

2010-09-06

Wymiana wachacza przy zużytych swożniach, niestety w całości, element alumioniowy.
Auto dość elastyczne, odnosi się wrażenieże nalepiej ciągnie na 3 biegu. Silnik bardzo cichutki.
Resorowanie w aucie z zadbanym zawieszeniem doskonałe. Przednie siedzenia bardzo wygodne (mam wersję M- kubełka) tył gorzej, mało miejsca. Mam wzrost 178 smukła sylwetka cuiała jak dlamnie ok, ale dla wyższych osób może być problem.
doskonałe auto do prowadzenia. Świetny skręt po okręgu. Jezeli układ podowzia nie jest wytrzepany, to auto prowadzi się doskonale.

Średnie oceny BMW SERIA 3

4.1/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

BMW seria 3 E46 1800 118KM 1999r. sedan (limuzyna)

Widocznośc jak dla mnie idealna.

Przestrzeń z przodu, jak dla mnie ok (178 wzrostu), z tyłu raczej nie dużo miejsca, bagażnik dosć spory ale otwór ładunkowy nie duży wiec są czasem problemy z wiekszymi torbami, materiały bmw- wszystko jasne-b.dobre(mam skórę), bardzo ładnie się tiuninguje, wystarczą ładne felgi i auto pięknieje w oczach. KAroseria nie chwyta rdzy.

Koszty naprawy, jak w każdym aucie, kupujesz oryginalną część płacisz, ale jest wiele b. dobrych zamienników. Auto psuje się żadko, ale musisz kupić dobry egzemplarz, żeby nie zajechany. Ale dotyczy to generalnie wszytkich aut. POLECAM

Klima chodzi, mam jednos strefową z tyłu gorzej wieje, przynajmniej na początku, po dłuższej jeżdzie się wyrównuje. Ważne-klimatronik w standarcie.

Elektronika czasem może zawieść, mi siadł imobilaizer.

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982