BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

1.9

Średnia ocena: 8.60/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

9.61/11.20
7.34/9.14
8.56/10.26

Oceny BMW SERIA 3

pitter332012-10-17

Elastyczność silnika bardzo wysoka nawet na wyższych biegach można jechać z mniejszą prędkością, silnik nie hałasuje, silnik idealnie działa z tą skrzynią biegów natomiast dynamiczność mojego silnika pozostawia wiele do życzenia

Daniel2008-02-06

Dobra jakość wnętrza(nic nie skrzypi nawet po 7 latach),ergonomia,prowadzenie i dynamika to właśnie BMW
Naped super zestrojony duża elastyczność. Minus skrzyni to ciężko wchodzące biegi przy bardzo niskich temperaturach(-10<) do czasu rozgrzania się oleju.
Wnętrze super wyciszone (z tąd ta masa 1360 kg)wiecej o 100 kg od Passata kombi.Fotele dobrze trzymają w zakrętach,nie uwierają.
Fotele przód i kierownica regulacja w dowolnych płaszczyznach.Wszystko pod ręką i czytelne.Bagażnik pojemny 440 litrów
Nie jest to tapczanowóz jak np.: Audi.Zestrojenie zawieszenia jest kompromisem między sportowym charakterem a komfortem.Hamulce nie przegrzewają się nawet jeśli podróżuje się po Chorwackich górach-zawsze są skuteczne.Układ kierowniczy precyzyjny,225/45 R17 nie stanowi wielkiego obciążen...

2008-08-12

to auto nie ma wad!
silnik łapie wieksza moc po 3tys obr/min pracuje bardzo cicho, wraz z manualna skrzynia zapewnia duzą moc i przyspieszenie! ogólnie wielka radosc z jazdy!
ogólnie auto bardzo dynamiczne ,wygodne i bardzo ładne!
ogolnie wszystko bardzo dobreze rozmieszczone! karoseria bardzo dobrze zabezpieczona!
bardzo dobre auto! zawieszenie sportowe bardzo dobre! dosłownie wrzyna sie w asfalt! zero przechyłów!nierównosci no jak to na polskich drogach! układ kierowniczy bardzo ale to bardzo precyzyjny! wraz ze wspomaganiem kierownicy prowadzi sie jak po sznurku!

2008-08-12

Moc tylko na wysokich obrotach,ogólnie mocy brak bo to czterocylinrówka,ale auto było kupione z myslą o przeciętnym spalaniu.
Jest to auto z zacięciem bardziej sportowym,moja wersja ma sportowe zawieszenie także nie moge mieć pretęsji,z kompletem pasażerów słabiutko przy tym motorze (M43),ale przy kupnie była pełna swiadomość.
Miejsca dla średnio dużegogościa w zupełności starczy,bagażnik pojemny,materiały na poziomie,ogólnie ok.
Prowadzi sie jak po szynach z parkowaniem gorzej brak widoczności zastąpił parktronik w moim modelu

2009-07-09

Ogólnie samochód godny polecenia w miare oszczędny jak na BMW i reprezentacyjny.Z wad to nr.1 przepływomierz , i tuleje przednich wachaczy ale to jest normalka w tym modelu. Dobrze trzyma cene swoją.
ogólnie średnio.
ogólnie tak sobie.Dość twardy.Na jazde po dziurach się nie nadaje,zero komfortu.
Ogólnie nieźle.

Średnie oceny BMW SERIA 3

5.1/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

użytkownik: pitter33

BMW seria 3 1900 105KM 1999r. sedan (limuzyna)

Drodzy czytelnicy i przyszli właściciele bmw serii 3 jeżeli zapytacie czy jeszcze raz był kupił ten samochód odpowiedział bym, że tak ale napewno z mocniejszym silnikiem i kombi. Irytuje mnie jak muszę coś przewieźć a brakuje 5 cm ponieważ siedzenia się nie składają. Kolejną rzeczą jest wybór dobrego mechanika,który zna się na marce BMW a nie ''chyba '' się zna

Przód boki bez zarzutów tył jeżeli chodzi o Panie jest uciążliwy przy parkowaniu słaba widoczność

Resorowanie w tym modelu jest OK z obciążeniem jak i bez. Czasami jeżdżę z rodziną ciągnąc NIEWIADÓWKĘ nie ma problemu. Jeżeli chodzi o wygodę na fotelach to jest rewelacyjna chociaż auto przeznaczone jest raczej do przewozu 4 osób w komplecie. Trzem osobom na tylnej kanapie jest za ciasno. Ja mam wyprofilowane fotele z przodu z moliwością rozsuwania siedziska. Z informacji od pasażerów wiem że z tyłu jest wygodniej niż z przodu.

Z żoną mamy ok 178 wzr i nie narzekamy na brak miejsca z przodu a i pasażer z tyłu się zmieści przy czym jak już wcześniej pisałem 2 osoby z tyłu podróżują wygodnie 3 już nie.Jakość materiałów jest na wysokim poziomie i przy ewentualnym pobródzeniu łatwo się czyści.Karoseria nie rdzewieje nie mam żadnej oznaki korozji.Ergonomia jest na wysokim poziomie chociaż narzekam na brak uchwytów na kawę. Aranżacja?? i tu już nie bedę chwalił swojego modelu...KATASROFA mieć sedana bez możliwości rozkładania tylnych siedzeń.

Witam wszystkich zainteresowanych E46 przejechałem tym autem 66 tyś/km. Układ jezdny w tym samochodzie jest Bardzo dobry autko super trzyma się drogi nie wynosi w zakrętach i podczas omijania nie buja się na boki(może to kwestia dobrych amor.) Kiedyś na autostradzie przy 150km/h gwałtownie skręciłem kierownicą omijając ‘’COŚ’’ i auto natychmiast wróciło do toru jazdy

Auto faktycznie jest niezawodne ale na naszym rynku motoryzacyjno/naprawczym nie trudno o partaczy...którzy są pseudo mechanikami przez takich ludzi straciłem już 3,5 tyś a lista usterek jest długa i to wcale nie z przyczyn producenta a z winy nieudolnych naprawiaczy rodem z PRL-u

Wentylacja i ogrzewanie jest bardzo wydajne, szyby nie parują a zimą są odmrożone to najważniejsze

narazie oprócz czujnika położenia wałka rozrzadu nic nie wymieniałem

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982