BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 2.8 (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

2.8

Średnia ocena: 9.25/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

13.78/13.75
8.83/11.50
12.08/12.35

Oceny BMW SERIA 3

2013-04-21

Samochód cudowny . Nie dałem mu 10 ze względu na niezbyt przestronne wnętrze i skromny jak na kombi bagażnik. Prowadzi się go cudownie , wyprzedzanie tym pojazdem nie wymaga znania trasy na pamięć albo ciągłego gapienia się w nawigację , czy czasami nie ma jakiegoś zakrętu za kilometr....
Elastyczność tego silnika jest wspaniała , już od 50 km/h na piatce ciągnie bez szemrania , ale to tylko dla próby:) Skrzynia biegów pracuje lekko , ma dobrze dobrane przełożenia . Podobno to najlepszy silnik benzynowy w całej gamie BMW. Przyspieszenie 0-100 7,3 sek. chyba nieźle (czasam...
Nie jestem fanem sztywno zestrojonych zawieszeń , ale tragedii nie ma. Przednie fotele dosyć wygodne , ale wygodniejsze wg mnie posiada peugeot 406. Auto swietnie wyciszone , nie spodziewałem się tego.
Z przodu jest dosyć dobrze , ale jak dla mnie trochę mało miejsca na nogi za kierownicą (mam 183 cm wzrostu) , z tyłu nie podróżuję , ale jak czasami usiądę , to nie ma najgorzej . Ogromny plus za podłokietniki , i z przodu i z tyłu. Bagażnik mnie rozczarował , może dlatego , że posi...
Auto świetnie trzyma się drogi , jak przyklejone. Układ kierowniczy precyzyjny , ale jak dla mnie wspomaganie mogłoby być mocniejsze , ale nie narzekam. Hamulce bardzo dobre. Troszkę utrudnione parkowanie do tyłu , ciężko ocenić precyzyjnie odległość od przeszkody.

Jacek2008-02-05

Według mnie auto jest rewelacyjne. Silnik jest po prostu idealne. Ogromna moc bardzo elastyczny silnik a przy tym dość oszczędny. Wnętrze nie jest obszerne ale co oczekiwać po najmniejszej Bawarce z tamtych lat
dla mnie ten silnik jest IDEALNY. Jednak teraz poszukuje bmw serii 5 E39 w 530D.
Tylna kanapa mogłaby być trochę wygodniejsza chociaż rzadko jechałem z tyłu. Oczywiście Jazda z kompletem pasażerów w małym aucie to żadna przyjemność
BMW dzięki tylnemu napędowi prowadzi sie rewelacyjnie, trochę za słabe hamulce oryginalne ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń

2009-08-05

swietny sprzet mocny ładny ale spalanie sprzet nie dla biednych!!!!!!!!!!!!!!!!!albo ew.lpg
no 194 konie jedzie dobrze
bardzo wygodny
miejsca jest dosc duzo jak na 3jke blacha lakier absolutnie gites podswietlenie wyrazne
dobry sprzet ale jest jeden minus pali dosc duzo 9 a 13/100km.dlatego chce sprzedac.jak jest ktos zainteresowany pisac janek666-83@tlen.pl

2008-08-15

Super autko.
Skrzynia moglaby na trybie "E" szybciej redukowac na najnizszy bieg, przy wyprzedzaniu.
Bezmyslnie umieszczony przycisk swiatel awaryjnych - ale to w kazdym BMW.
Cięzko z parkowaniem przy krawezniku, przy obnizonym aucie - zawieszenie z M-Pakietu

2008-08-14

Silnik roku 95\'.Jeden z najlepszych silników BMW
super komfotrowe auto.W dodatku ma juz 12 lat
Układ kierowniczy troche cięzko znosi polskie drogi.poza tym mistrzostwo swiata;)

Średnie oceny BMW SERIA 3

9.9/10
9.8/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

użytkownik: Jacek

BMW seria 3 328 2800 Vanos 193KM 1996r. sedan (limuzyna)

Widoczność ok. Nigdy nie miałem problemów z parkowaniem a dużo jeździłem po mieście. Lusterka bardzo dobre.

BMW serii 3 w modelu E36 nie należy do dużych samochodów. Na pierwszy samochód rewelacja. Ergonomia i rozmieszczenie wszystkich przycisków jest idealna, zegary są czytelne Bagażnik nie był mi specjalnie potrzebny ale uważam że jest dość duży. Jakość materiałów nie podlega żadnym komentarzom gdy nic nie było rozbierane i wymieniane nic nie powinno trzeszczeć ani sie tłuc. Możliwość aranżacji. Nie lubię zmieniać oryginałów, tym bardziej w BMW. Karoseria ocynkowana 0% rdzy o ile nie było bite.

Bez zarzutu. Nigdy mnie nie zawiodło ani ogrzewanie ani klimatyzacja poza tym że musiałem napełnić klimę.

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982