BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie diesel (strona 2)

Opinie o samochodach BMW seria 3

Średnia ocena: 8.56/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

Oceny BMW SERIA 3

Krótko mówiąc kupiłbym to auto drugi raz Jestem naprawdę bardzo zadowolony i jazda tym samochodem daje dużo radości i satysfakcji. Spokojnie wszystkim polecam !!!
Bardzo pozytywna jednostka napędowa silna i ekonomiczna co mnie bardzo zaskoczyło jak na BMW. Daje bardzo dużo radości z jazdy szczególnie w trasie W mieście wiadomo jak każdy diesel
Rewelacyjne fotele przednie Poprostu każdy kto wsiądzie do tego auta czuje jakby było skrojone na miarę : ) Bardzo dobrze wyciszone autko
Ja jjeżdżę tylko z przodu więc z przodu jest jak dla mnie bardzo wygodnie i wystarczająco mdużo miejsca Z tyłu już raczej bez rewelacji Jakość materiałó wykończeniowych - pierwsza klasa no i oczywiście ergonomia !!!! Wszystko jest tam gdzie ma być i do tego wszystko ładnie wygląda A...
układ jezdny tego auta to jego największy plus ale mają to chyba wszystkie nowe BMW Auto trzyma się drogi jakby wgryzało się w asfalt Prowadzi się bardzo pewnie i kierowca czuje się bartdzo pewnie za jego kierownicą Poprostu rewelacja

2011-02-13

Daje 7 według mnie jest do dobra ocena. Na pewno są samochody lepsze. Z czystym sumieniem moge polecić ten samochód. Jazda nim jest prawdziwą frajdą. Myślę że każdy kto będzie dbał o ten samochód i na bierząco będzie przeprowadzał naprawy bedzie usatysfakcjonowany.
Silnik nie odbiega od konstrukcji z tego okresu. Jest to dobry Diesel. Jak dla mnie jest dynamiczny. Jednak nie mogę opędzić się od wrażenia że jednak samochody marki VAG mają lepsze jednostki. Takie jest moje odczucie, co nie oznacza ze jest to zły silnik. Skrzyni biegów sprawuje się popr...
Komfort jady jest dobry. Na naszych drogach zawieszenie dobrze tłumi nierówności. Jest to kompromis między komfortem a sportową jazdą.
Samochód nie jest dużą limuzyną dlatego nie maco oczekiwać sporej ilości miejsca. Samochód jest po prostu dobrze spasowany. Siedzi się w nim wygodnie. Z tyły bardziej rosłym osobą będzie nie ciasno.
Samochód prowadzi się bardzo pewnie. Świetnie wchodzi w zakręty. Teraz rozumiem co znaczy jazda BMW.

2009-07-20

Auto tanie w eksploatacji, bardzo rzadko lub w ogóle nic się nie psuje. Radość z jazdy. Trzeba jednak dbać o wymianę materiałów i części eksploatacyjnych (kupować jak najlepsze części, oleje i filtry).
To najmniejszy diesel więc w założeniu nie jest to auto na wyścigi. Ale i tak bardzo trudno go "zdusić" na skrzyżowaniu. Wzorowa praca silnika w zakresie 1800-2500 rpm.
Lepiej prowadzi się przy pełnym obciążeniu. Wyciszenie wnętrza jak na auto z 1995 roku bardzo dobre. Regulacja foteli przednich w 3 płaszczyznach pozwala na przyzwoite dopasowanie.
Jak to w limuzynie, walizka do pracy, jakiś plecak na wycieczkę, ale nic ponadto. Projektowania czytelności zegarów mogą uczyć się od BMW inne marki.
Auto prowadzi się świetnie (może dlatego że ma bardzo niskie zawieszenie). Trzeba uważać na lodzie i śniegu i na wszystkich śliskich nawierzchniach, jak przy każdym aucie z tylnym napędem. Trochę za lekki tył.

2010-11-18

KM:113,234 km Engine:1998cm ³ Power:163 Fuel:Diesel Number of seats:5 Doors:4 / 5 doors Transmission:Automatic Euro4 Year:06/2006 Air conditioning:Climate Control Manufacturer Color Name:Black Sapphire Metallic Color:Black metallic Interior:Substance Color of the interior:Bei...

NAPRAWDE NIE MOGE NARZEKAC NO CHYBA ZE NA JEDYNA CZESC KTÓRA WYMIENIŁEM SILNICZEK DO DMUCHAWY.MOJA OCENA BARDZO DOBRY -
ELASTYCZNOSC NIEMOGE NAŻEKAĆ SILNIK JAK TO DIESAL KLEKOCZE TO WALORY SILNIKA DIESLA JESLI CHODZI O PRZYSPIESZENIE OD 0 DO 100 CO TU WYMAGAC MA SWOJA WAGE COS ZA COS START MOZE NIE NAJLEPSZY ALE GDY SIE ROZKRECI ROBI WRAZENIE.OGÓLNA OCENA DOBRY
MOIM ZDANIEM JEST OK FOTELE WYGODNE JAZDA W 5o.NIE MA ZA DUŻO MIEJSC Z TYŁU ALE TO NIE ZNACZY ZECIASNOTA.WYCISZENIE JAK NA DISLA BDB
WSZYSTKO BARDZO DOBRE JES;LI CHODZI O MOJE ZDANIE
JESLI CHODZI O PROWADZENIE BARDZO DOBRE JESLI CHODZI O MNIE JEST TO AUTO WMIARE CIEŻKIE TAKZE MASYWNE NA DRODZE.UKŁAD KIEROWNICZY IDETYCZNIE JAK PROWADZENIE BARDZO DOBRE.HAMULCE ABS I DOBRE TARCZE I JEST DOBRZE.PARKOWANIE JESLI CHODZI O MNIE OCENA BARDZO DOBRA BDB SKRET I WIDOCZNOSC OTOCZENIA NO I...

Średnie oceny BMW SERIA 3

4.6/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982