BMW seria 5 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 5 spalanie 1993r. (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 5

1993r.

Średnia ocena: 8.75/10

BMW seria 5 spalanie (l/100km)

12.40/13.67
8.90/10.93
10.86/12.00

Oceny BMW SERIA 5

2008-06-20

Ja jestem z auta bardzo zadowolony. Ma kilka drobynch wad ktore na tle dlugiej listy zalet sa niczym. Ja pozostane tylko przy tej marce, ewentualnie na starość kupie mietka.
Bardzo wygodne i ciche autko. Szczególnie polecam wersje z przednimi podłokietnikami, te biją na głowie każde inne auta.

2008-02-10

Auto napewno godne polecenia pod warunkiem że znajdzie się dobry egzemplarz. Często przebieg w tych autach jest krecony w moim 192 a było 357tyś po takim przebiegu i jeździe poprzedniego właściciela na instalacji gazowej silnik mogłem oddać na szrot kompresja wachała sie od 9 na pierwszym...
Samochód o takiej masie 1450 kg nie był w stanie przyspieszać. Zbyt duża masa auta ogranicza jego możliwości. Silnik trzeba krecić na wysokich obrotach. Powyżej 3500 obr budzi sie do życia. Skrzynia kompletnie nie nadawała sie do tego silnika brak synchronizacji biegu pierwszego.Pozytywną...
Komfort jazdy niczego sobie czuc przede wszystkim garby poprzeczne. Fotele przednie podatne na przetarcia lecz dobrze trzymają na boki. Kanapa tylna wygodna duże siedzisko ale tylko dla dwóch osób. Samochodzik przy większych prędkościach >120 bardzo głośny.
Przestrzeń dla pasażerów przednich foteli jest wystarczająca problem wystepuje na kanapie tylnej gdzie wyższe osoby mogą mieć problem z miejscem nad głową. Samochód wykonany pod kierowce wszystkie przełączniki w zasiegu ręki. Materiały przeciętnej jakości piszczące plastiki przecier...
Pomimo swojego wieku prowadzenie auta w zakrętach było bdb gorzej sprawowało się na poprzecznych garbach i koleinach. Wpływ na konfort jazdy maiało twarde i obniżone zawieszenie a także wypadkowość auta.

Grzegorz2008-08-08

BMW to naprawde dobre auto jeśli ktoś twierdzi inaczej.Morze poprostu takie mu się trafiło każde auto ma zalety i wady ja osobiście jestem zadowolony i polecam to autko innym z czystym sumieniem.Tylko pamiętajcie przy zakupie jakiegokolwiek auta sprawdzajcie je dobrze
BMW serji5 jest dużym i ciężkim autem więc niema co się spodziewać niewiadomo czego od silniczka 1,8l ale myśle że radzi sobie całkiem nieżle ja osobiście jestem zadowolony
Niespędzam dużo czasu w aucie ale jes naprawde ok Myśle ze to zależy w dużym stopniu od stanu w jakim jest auto
Jeśli zawieszonko jest ok i oponki dobrej klasy to autko naprawde sie klei do nawieszchni

Zbyszek2009-11-09

Auto niemal pod każdym względem bez zarzutu. Jedyny minusik spalanie
Auto dość dynamiczne, choć te 20 koników więcej by się przydało, jak to diesel po wkręceniu na obroty ciągnie ładnie
Auto zadziwiająco ciche jak na diesla, każdy w trakcie jazdy pyta czy to benzyna, jest naprawdę cicho, oczywiście z pełnym oryginalnym pakietem osłon i wytłumieniem maski
Auto wydaję się duże ale wewnątrz, jak na takie auto, delikatny ścisk, szczególnie z tyłu
Auto prowadzi się bardzo dobrze, wspomaganie mogło by działać troszkę lżej, hamulce bardzo dobre, oczywiście po wymianie klocków i przetoczeniu tarcz.

Piotrek2010-02-18

dla mnie super auta...trafilem w to czego szukalem, rodzinna wygodna limuzyne z osiagami sportowego auta. spod swiatel zadne "tuningi" nie mialy szans.
auto nie do zdarcia, zdumiewajace osiagi.
gorzej jak w "okularniku" oczywiscie dla pasazerow...kierowcy wszystko wynagradza prowadzenie :)
wg gustu...mi pasowalo. teraz kupie e38 740i
trudno o lepsze prowadzenie w takiej limuzynie. komfort tez wiecej jak zodowalajacy.

Średnie oceny BMW SERIA 5

Osoby zainteresowane autem BMW seria 5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

BMW seria 5

BMW seria 5

BMW seria 3

BMW seria 3

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 5

BMW seria 5 520i 24v Vanos 2000 m50B20 VANOS 150KM 1993r. sedan (limuzyna)

Bardzo wysoka kultura pracy silników 6 cylindrowych. Konstrukcja prosta i trwala pod warunkiem czestej kontorli układu chłodzenia. Samochody te nie tolerują przegrzewania, a poza tym są bardzo trwałe. Łańcuch rozrządu należy wymienić po przejechaniu 500tys km, praktycznie wiec sie tego nie wykonuje. Jezeli wymieniamy wszystkie elemety eksploatacyjne na czas to auto dlugo nam posłuzy.

Jak dla mnie ok. Podnoszone siedzenia umożliwią osobą niskim bezproblemowe prowadzenie auta.

Auto bardzo przestronne cechujace sieniespotykanym stylem wykończenia przedniej czzzi deski rozdzielczej. Ma to zarównoa swoich przeciwników jak i zwoleninników, których jest o wiele wiecej. Jak dla mnie wnetrze jest świetne i to jest to czego brakuje mi w najnowszych modelach, w których deska jest juz jak w kazdym innym aucie. Nie potrzebnie zerwano z czyms co bylo piekne.

Auto naprawde świetne. Jest to moje pierwsze BMW i musze pwiedzieć że następne to też będzie BMW. W sumie tylko Mercedes mógłby być alternetywą. Jednostki bardzo wytrzymałe i moim zdaniem mało awaryjne pod warunkiem że dba się o auto. Ja mam przejechane już ponad 310000 km z czego ponad 70 tys w Polsce i do tej pory nie miałem (odpukać) zadnej usterki silnika. Zdarzaja się oczywiscie naprawy czysto eksploatacyjne, ale to jak w kazdym aucie. Częsci wbrew pozorom nie są aż tak drogie. Oczywiście nie należy kupować do tego auta części najtańszych bo to szybko się zemści. GENERALNIE POLECAM TEN MODEL! AUTO W TEJ KLASIE ZA TE PIENIADZE - NIC LEPSZEGO SIE NIE ZNAJDZIE! Co ważne do tego auta jest dostępnych cała masa części.

Dwustrefowa klimatyzacja, działająca także w tylenj części działa bardzo sprawnie. Czasami jeżeli powiew jest zbyt słaby to należy wymienić filtr kabinowy (koszt ok 30 - 40 zł).

Jak na razie poza podłączeniem radia i wzmacniacza antenowego (auto seryjnie wyposażone jest we wzmacniacz) nie robilem nic i wszystko dziala jak należy

BMW seria 5: camping, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 5: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 5: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.5, 4.0, 4.4

BMW seria 5: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982