BMW seria 5 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 5 spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 5

2004r.

Średnia ocena: 8.33/10

BMW seria 5 spalanie (l/100km)

Oceny BMW SERIA 5

2014-09-28

Silnik pracuje cicho, jest elastyczny (400Nm), oszczędny i dynamiczny. Skrzynia jest dobrze zestopniowana. Biegi wchodzą precyzyjnie. Czego chcieć więcej od napędu.
Komfort jazdy bardzo wysoki. We wnętrzu jest bardzo cicho. Fotele z przodu jak i z tyłu są bardzo wygodne. Skóra jednak trochę twarda przez co czasami występuje efekt jeżdżenia na siedziskach.
Wnętrze zapewnia dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Schowków nie ma za wiele. Drażni wolno otwierający się schowek po stronie pasażera. Bagażnik duży, pod podłogą jest porządek, świetny patent z podnoszeniem tylko szyby gdy do bagażnika chcemy wrzucić jakieś drobiazgi.

2009-07-11

Ogólnie rzecz biorąc nie mam zastrzeżeń co do tego samochodu. Bardzo fajnie i bezpiecznie się jeździ. Naprawde polecam pojazd marki BMW prawdą jest powiedzenie BMW - radość z jazdy :)
silnik pracuje cicho na każdym biegu przyspisza dynamicznie bez konieczności częstej zmiany biegów również przy wyprzedzaniu
komfort jazdy jest bardzo wysoki wyciszenie jak i fotele zwłaszcza przednie ( fotele komfort)sa bardzo wygodne z tyłu jazda w trzy trochę za mało miejsca zwłaszcza dla pasażera siedzacego w środku
za mało przestrzeni z tyłu zwłaszcza przy komplecie pasazerów
samochód płynnie pokonuje zakręty nawet przey dużej szybkości układ kierowniczy działa precyzyjnie bez oporów

2011-02-14

Lepszego nie miałem, mam nadzieję, że następny będzie przynajmniej tak samo dobry !!! I jestem niemal pewny, że będzie to BMW !!!
Samo wyrywa do przodu.
Jak dla mnie super
Wszystko OK Nie wiem o co chodzi z tą możliwością aranżacji :-) Choinki na lusterku nie wieszam i koralików na fotele też nie mam zamiaru dawać !!!
Bez komentarza - perfekcyjny !!!

2009-08-23

lipa za duże pieniądze
małe samochody nawet BRAVO mogą walczyć
tu jest ok
brak
buja na zakrętach, trzeba silnie trzymać kierownicę na zakretach w wyleci z rąk takie obciążenie

2008-08-15

Swietne prowadzenie ze wzgledu na dobre wywazenie auta i tylny naped. Smutne wnetrze i kiepski system audio + w moim przypadku brak uchwytu na napoje z przodu

Średnie oceny BMW SERIA 5

4.4/10
2.3/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

BMW seria 5

BMW seria 5

BMW seria 3

BMW seria 3

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 5

BMW seria 5 e-61 2500 163KM 2004r. kombi

Zalety opisałem wyżej. Ten samochód jest prawie idealny: dobrze wygląda, dobrze jeździ, jest dynamiczny i oszczędny, nie traci na wartości, nie psuje się, jest wygodny i świetnie się prowadzi; czego chcieć więcej? Jeździłem wieloma samochodami i tylko jeden oceniam lepiej niż ten (ale było to też BMW tyle że serii 7 E-65). Naprawdę nie łatwo znaleźć coś lepszego z tych lat i za te pieniądze. Polecam.

Widoczność w każdym kierunku bez zastrzeżeń .

Bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Auto bardzo dobrze trzyma się w zakrętach. Zachowuje się bardzo neutralnie, nie czuć w ogóle że jedziemy autem z napędem na tył. Zawieszenie ma gdzieś czy samochodem jedzie jedna osoba czy pięć z bagażnikiem pełnym bagażu - zawsze prowadzenie i zachowanie na drodze jest pewne i przewidywalne. Układ jezdny jak dla mnie idealny.

Ceny części trochę droższe niż średnia ale rozrząd mamy na łańcuchu więc ogólnie przy niskiej awaryjności licząc tylko eksploatacyjne koszty jest dobrze.

klimatyzacja i wentylacja sprawują się bardzo dobrze.

Bmw kombi w elektryce ma jedną zauważoną przeze mnie (i nie tylko) wadę - uszkodzeniom podczas podnoszenia i upuszczania klapy bagażnika ulegają przewody które biegną obok zawiasów.

BMW seria 5: camping, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 5: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 5: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.5, 4.0, 4.4

BMW seria 5: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982