BMW seria 5 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 5 spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 5

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.56/10

BMW seria 5 spalanie (l/100km)

13.73/14.22
9.83/10.26
11.65/12.12

Oceny BMW SERIA 5

Wojtek2014-10-23

BMW e39 jest połączeniem samochodu sportowego i eleganckiej limuzyny, która daje wiele przyjemności z jazdy. Warunkiem bezproblemowej eksploatacji BMW jest bezwypadkowe nadwozie i podstawowa obsługa przez mechanika, który zna się na autach tej marki. Silnik mimo stosunkowo małej pojemnośc...
Silnik o pojemności 2000cm3 w układzie R6 po 300tys. km przebiegu pracuje jak nowy. Bez problemu współpracuje z instalacją LPG, pod warunkiem że nie jest to instalacja założona najniższym kosztem. Przyspieszenie jest wystarczające do normalnej jazdy. Skrzynia biegów ma idealnie dobrane pr...
Zawieszenie jest mocną stroną BMW e39, zapewnia wysoki komfort jazdy, przy szybkiej jeździe auto prowadzi się bardzo pewnie. Fotele w podstawowej wersji są przeciętne, ale dostępne są różne sportowe i komfortowe odmiany, ze sterowaniem ręcznym i elektrycznym.
Miejsca jest dość dużo, ale mniej niż u konkurencji (Audi A6 C5, Mercedes W210). Zabezpieczenie antykorozyjne jest bardzo dobre, do tej pory żadnej korozji. Według mnie wnętrze wygląda ponadczasowo, wyposażenie jest bogate, a materiały są najwyższej jakości. Obsługa przełączników je...
Samochód prowadzi się wyjątkowo dobrze, zawieszenie skutecznie pochłania nierówności, dzięki temu zachowuje się bardzo neutralnie nawet w ciasnych zakrętach. Układ kierowniczy jest precyzyjny i ze względu na trochę słabsze niż w większości samochodów wspomaganie kierownicy pozwala l...

2008-06-20

Ja jestem z auta bardzo zadowolony. Ma kilka drobynch wad ktore na tle dlugiej listy zalet sa niczym. Ja pozostane tylko przy tej marce, ewentualnie na starość kupie mietka.
Bardzo wysoka kultura pracy silników 6 cylindrowych. Konstrukcja prosta i trwala pod warunkiem czestej kontorli układu chłodzenia. Samochody te nie tolerują przegrzewania, a poza tym są bardzo trwałe. Łańcuch rozrządu należy wymienić po przejechaniu 500tys km, praktycznie wiec sie tego ni...
Bardzo wygodne i ciche autko. Szczególnie polecam wersje z przednimi podłokietnikami, te biją na głowie każde inne auta.
Auto bardzo przestronne cechujace sieniespotykanym stylem wykończenia przedniej czzzi deski rozdzielczej. Ma to zarównoa swoich przeciwników jak i zwoleninników, których jest o wiele wiecej. Jak dla mnie wnetrze jest świetne i to jest to czego brakuje mi w najnowszych modelach, w których desk...
Auto naprawde świetne. Jest to moje pierwsze BMW i musze pwiedzieć że następne to też będzie BMW. W sumie tylko Mercedes mógłby być alternetywą. Jednostki bardzo wytrzymałe i moim zdaniem mało awaryjne pod warunkiem że dba się o auto. Ja mam przejechane już ponad 310000 km z czego pon...

Auto oceniam na b.dobre mimo upływu lat . Oferowany komfort jaki proponuje nam BMW serii 5 jest wysoko ponad innymi autami tejklasy i na obecną chwilę jest to atrakcyjna oferta cenowa.
Auto jest zwawe ale od 3tys. obrotów poniżej to płynna jazda ale bez oszałamiających wyników przyspieszenia . W trasie przy predkościach powyżej 80 km/h jest bardzo czułe na dotyk gazu .
Auto czy w 5 czy w dwie osby ma rewelacyjne parametry jezlichodzi o prowadzenie jak i tzw. wybieranie dołków . Nierówności na drogach czujemy gdy są naprawdę duże . Masa auta i zadbane zawieszenie równa sie wysoka jkość podrużowania .
Auto bardzo przyjazne i nie tylko dla kierowcy , wygodny dostęp do kazdego przełaćznika i właącznika wszystko pod reką ( jedynie elektryka szyb jest umiejscowiona przy lewaru dźwigni biegów co mogło by być w drzwiach , elementy wykończeniowe z materiałów wysokiej klasy , miekkie , bardz...
Auto choć leciwe super sie sprawuje robię dziennie 120-150km i nie czyć zmeczenia jest super wygodne i super wytrzymałe na nasze drogi. Zawieszenie sprawuje sie dobrze ( jedynie końcówki kierownicze wymieniałem ) Super auto w trasę.

2010-02-21

Auto miało najechane jak sprzedawałem 420 000 km (dużo jeździło po niemieckich autostradach), jeździłem nim na oleju półsyntetycznym, którego o dziwo nie ubywało. Silnik, oprócz tego, że czasem strzelil gazem, był niezawodny. NIe oszczędzałem go w ogóle- jazda powyżej 180 km/h na p...
Silnik 2.0 24V 150 KM, trzeba cisnąć żeby jechać. Nie ma tragedii jeśli chodzi o osiągi, ale jak na BMW powinno być szybsze
Brak możliwości składania tylnych foteli, do tego w bagazniku 80 litrowa butla gazowa, strasznie uprzykrzała mi życie przy wyjazdach na narty:/
Hamulce oceniam słaba, ze względu na to,że w moim aucie brakowało ABS-u. Przy tej masie i gabarytach przydałby sie

Tomasz2008-02-09

nie dajcie sie zastraszyć kosztami bmw,trzeba tylko poszukać auta bezwypadkowego i nie ma problemów,(ale ze znalezieniem jest problem),polecam nie tylko dla młodzierzy,to jest moje drugie bmw i na tym sie nie skończy.
elastyczność tej jednostki napędowej jest super.można na 5tym biegu jeczać 60 i bez redukcji można się zabierać za wyprzedzanie.
kto ma bmw wie jak smakuje Bawarski komfort jest ok.ale bez przesady takie auto trzeba czuć i trzymać mocno.
bez zastrzeżeń oczywiście osobom wysokim tylnej kanapy nie polecam
posiadam auto z sekwencyjną instalacją gazową, spala 13 l/100km (oczywiście gazu)odcięcie gazu następuje przy prędkości 215km/h. po półtorej roku jazdy po naszych drogach wymieniłem tylko drązek stabilzacyjny (koszt 115zł).auto ma przejechane 250 tys.km, sprawuje się bardzo dobrze i z ...

Średnie oceny BMW SERIA 5

3.9/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

BMW seria 5

BMW seria 5

BMW seria 3

BMW seria 3

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 5

BMW seria 5 4000 289KM 1995r. sedan (limuzyna)

Nieporównanie bezpieczniejsze auto od innych konstrukcji, do szybkiej jazdy po autostradach. Na polskie wyboje się nie nadaje .Więc?

Silnik to potężna jednostka zupełnie uśpiona przez niemrawą elektronikę .A właściwe świadome rozwiązania konstruktora.Auto uwalnia moc w miarę potrzeby.Ale to może być stresujące dla kierowcy przywykłego do nagłych reakcji silnika

Nie ma problemów z widocznością .Należy przywyknąć do długiego przodu auta przy parkowaniu przy wysokich krawężnikach

Komfort nie pozostawia nic do życzenia .Nawet na polskich drogach zawieszenie jest doskonałe ale mała jest jego żywotność

Sporo miejsca i wygoda dla pasażerów .Komfort podróżowania dość wysoki .

Zawieszenie sportowe .Obniżone .Doskonałe prowadzenie Typowy transatlantyk.Ciężki ale i szybki. Doskonały na długie trasy

Tak wadliwego i kosztownego w naprawach auta jeszcze nie miałem.Ale i też nie miałem tak dobrego pod względem trakcyjnym.

Bez zastrzeżeń .o ile nie zawiodą komputery .A niestety lubią robić psikusy i np; automatycznie włączają nagrzewanie w ciepły wiosenny dzień po długiej zimie.

To raczej kiepsko zrobione pod tym względem auto. Elektryka wypala płytki mimo bezpieczników .Elektronika szaleje .To nie na słabe nerwy wrażliwych nabywców tego wynalazku.Właściwie każdy wyjazd z garażu to stres i jakaś niespodzianka.

BMW seria 5: camping, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 5: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 5: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.5, 4.0, 4.4

BMW seria 5: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982