BMW seria 5 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 5 spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach BMW seria 5

Średnia ocena: 8.59/10

BMW seria 5 spalanie (l/100km)

12.64/14.22
8.98/10.26
10.79/12.12

Oceny BMW SERIA 5

2008-08-14

Jest w porządku. Kilka rzeczy zaniedbanych przez poprzedniego właściciela, ale ogólnie jest w porządku.
Silnik swietnie sie spisuje nawet pomimo stosunkowo dużego już przebiegu. Oceny mogłyby być na 10 gdyby nie fakt, że istnieje wersja V8 4,4L którą jeździ się jeszcze dużo lepiej :) Ale nie można mieć wszystkiego. W zimne dni przez kilka pierwszych minut jazdy skrzynia biegów działa z t...
Samochód jest BARDZO DOBRZE wyciszony, jazda z nawet dużymi prędkościami nie powoduje żadnych nieprzyjemnych hałasów. Komfort zawieszenia w moim modelu jest odrobinę mniejszy ponieważ wyposażony jest w seryjne obniżone i utwardzone zawieszenie z modelu M. Ale jak dla mnie zadowalający.
Przestrzeni jest dużo i to zarówno z przodu jak i z tyłu, jedynym minusem jest stosunkowo nisko położony dach który dla osób wysokich (do których zresztą z 1,88 należę) jest lekkim utrudnieniem. Bagażnik niby duży bo 480 litrów, ale niski czyli da sie przewieźć nawet długie przedmio...
Ogólnie bardzo dobrze, jeśli chodzi o parkowanie to bardzo pomaga system PDC(Park Distance Control) ale i bez niego mozna sobie poradzic. Auto bardzo stabilne i malo podatne na boczny wiatr.

2008-08-13

BMW to bardzo dobre auta,ale drogie w utrzymaniu,nie na każdą kieszeń. moim zdaniem wadami tej marki są drogie częsci,nawet zamienniki i twarde zawieszenie. na naszych polskich drogach każde auto dostaje w kość,a w bmw dochodzi do częstych wymian zawieszenia,które się zużywa w dość szy...
auto elastyczne,silnik pracuje równomiernie,lecz w serii E34 często dochodzi do uszkodzenia łożyska 5 biegu,więc silnik nie współgra ze skrzynią na 5 biegu. na poszczególnych biegach przyspieszenie jest w miarę zadowalające.
zawieszenie twarde,nierówności się czuje,wyciszenie dobre, komfort jazdy jest bardzo zadowalający,miano limuzyny jest jak najbardziej na miejscu.
Ilość miejsc dla pasażerów jest doskonała,auto jest obszerne.Z fotela kierowcy ciężko jest dojść do schowka,bo znajduje się zbyt daleko. Wykończenie i jakość materiałów jest dobra,słabo się zużywają.Zabezpieczenie karoserii przed korozją jest bardzo solidne z racji tego iż bmw j...
auto pewnie trzyma się nawierzchni,niestety zawieszenie ma twarde. Na zakrętach zachowuje się bardzo precyzyjnie,nie ma uczucia znoszenia na bki,układ kierowniczy ma swoją moc.

2008-02-08

SUPER SAMOCHOD W DOBREJ CENIE BARDZO WYGODNY DYNAMICZNY RODZINNY A ZARAZEM SPORTOWY SUPER WYPOSAZENIE ...TYLKO BMW 520D 2001 ROK
SILNIK O MOCY 136 KM JEST BARDZO ELASTYCZNY SUPER PRZYSPIESZENIE OD 0-100KM/H , KIEDY JADE SOBIE 80KM/H I WIDZE W LUSTERKU ZE KTOS PRUBUJE MNIE WYPRZEDZIC( A SA TO AUTO Z TYPU 1,8 2,0 BENZYNA ...TO TYLKO WCISKAM GAZ NIEZMIENIAJąC BIEGU A MOJA BMW RWIE DO PRZODU...NIESAMOWITE JAK TEN SILNIK PRACUJE ...
DLA MNIE AUTO NA 10-TKE ..RESOROWANIE SUPER PRZY OBCIAZEENIU JAK BEZ OBCIAZENIA..PO PROSTU NIEMIECKA PRECYZJA BARDZO WYGODNE FOTELE A WYCISZENIE?? WCALE NIE SLYCHAC SILNIKA
BARDZO DUZO MIEJSCA Z PRZODU Z TYLU NIE NAJGORZEJ JEST OK BARDZO DOBRA ERGONOMIA WIELKI BAGAZNIK , JAKOSC MATERIALOW WYKONCZENIA SUPER PIEKNE I NAJWAZNIEJSZE NIC NIE STUKA I NIC NIE TRZESZCZY KAROSERIA?? TO PRZECIEZ BMW A NIE OPEL NIE GNIJE
SUPER SAMOCHóD !!! JESLI MAM KUPIC SAMOCHOD TO TYLKO BMW ( MAM JUZ OBECNIE CZWARTE BMW- I NIE CHCE ZADNEGO INNEGO NIEMCA , FRANCUZA ANI JAPONCZYKA)....SWIETNIE SIE PROWADZI NIE CZUC WCALE PREDKOSCI NAWET POWYZEJ 200KM/H ...MOZE TO WYDAC SIE DZIWNE ...ALE TO PRAWDA!!UKLAD KIEROWNICZY SUPER BARDZO LE...

Pawel2013-01-28

BMW E39 to świetna propozycja dla różnych klientów. Wersję 520i poleciłbym tym, którzy chcą mieć BMW E39, ale nie chcą na nie wydawać mnóstwo pieniędzy. Wersję Touring poleciłbym rodzinom - auto bardzo dobre. 540i to coś dla takiego użytkownika jak ja - obecnie mam 32 lata (w chw...
Świetnie zbalansowany silnik - mnóstwo momentu obrotowego, skrzynia 6 biegowa manual chodzi jak marzenie! 0-100 w 6.6 sekundy :)
Niestety ja mam wersję "M-Sport", więc mam twardsze niż normalnie zawieszenie. Fotele sport super, świetnie trzymają w zakrętach!
Samochód z 1999 roku, a ruda nie atakuje dalej, więc chyba dobrze. Przestrzeń z przodu super, z tyłu też - z ergonomią trochę gorzej, ale nie jest źle.
Auto prowadzi się świetnie - dystrybucja masy jest super, na dodatek napęd na tył to świetna sprawa. Parkowanie trochę utrudnione przez sporawe mimo wszystko gabaryty, ale jak ma się PDC (czujniki parkowania) to jest ok.

2010-07-15

Wada to czujnik temperatury wewnętrznej umieszczony tuż obok podstawka na napoje. Nietrudno się zorientować, co się dzieje z klimą, gdy postawi się gorącą kawę :-). Poza tym osobno otwierana szyba w kombi lubi przeciekać. Trzba zadbać o uszczelki.
Przyśpieszanie praktycznie bez redukcji, a na 4 biegu od 60 to można do 140 nawet przeciągnać (w nagłych wypadkach, bo lepiej oczywiście unikać). Trochę wyrobiły się prowadzenia lewarka skrzyni (400 000 km) i nieraz haczy.
Resorowanie z NIVO - obciążenie praktycznie nie przeszkadza. Wyciszenie: wiele osób przesiadających się z benzyniaków na początku nie wierzy, że to Diesel.
Bagażnik trochę mały jak na kombi, a karoseria - wada modeli przed liftem - gnije klapa bagażnika.
Tarcze i klocki muszą być markowe. Tanie zamienniki (od nowości) potraią "bić". Prowadzenie super - ale z szerokimi oponami trudniej w naszych koleinach.

Średnie oceny BMW SERIA 5

4.0/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

BMW seria 5

BMW seria 5

BMW seria 3

BMW seria 3

BMW seria 5: camping, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 5: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 5: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.5, 4.0, 4.4

BMW seria 5: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982