BMW seria 7 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 7 spalanie 3.5 (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 7

3.5

Åšrednia ocena: 9.07/10

BMW seria 7 spalanie (l/100km)

15.33/16.38
10.83/11.46
13.23/14.03

Oceny BMW SERIA 7

2010-07-15

Polecam wszystkim to auto, ale należy pamiętać o tym żeby zakupić je w dobrym stanie bo do złomu dopłaca się dużo więcej niż można by się spodziewać.
Miejsca sporo, obsługa z przodu jak i z tyłu jest pełna, bagażnik b.duży, jakość materiałów najwyższa, możliwość aranżacji dałem 9 gwiazdek żeby nie psuć opinii ale to nie T4 tylko limuzyna. Karoseria ładna i może się podobać.
Rewelacyjne auto polecam wszystkim, prowadzi się świetnie, układ kierowniczy dość precyzyjny i niezwykle lekko kręci się kierownicą. Parkowanie nie najgorsze jak na tak dużą limuzynę, pomocny jest seryjny PDC.

2008-08-16

OsobiÅ›cie chyba nigdy nie sprzedam... Ma styl, komfort, moc , wyjÄ…tkowy design...czyli wszystko czego wymagam od auta...W dodatku jak ktoÅ› lubi przy aucie trochÄ™ pogrzebać to warto.... Przed zakupem polecam lektury z forum o tematyce starszych BMW-sÄ… tam ciekawe porady i opiniÄ™ bardziej doÅ...
Posiadam z ręczną skrzynią biegów i uważam ,że jest wiele lepsza niż automat, auto jest o wiele żwawsze i większa frajda z prowadzenia, Co do silnika to o ile nie został zagazowany to jest niedozajechania 3,5l R6, a osiągi.... 218KM ...sami oceńcie...:-)
Nic dodać nic ująć... nie jeździłem wygodniejszym autem. Fotele w pełni elektryczne łącznie z zagłówkami no i oczywiście skóra Buffalo !!! klasyka gatunku !!!
Wygód nie brakuje a bagażnik jak na tę klasę samochodu jest przepastny, karoseria już w ocynku ,ale z racji wieku o ogniska korozji nietrudno....ale dla fachowca to żaden problem.
Aut prowadzi się wyśmienicie !!! Oczywiście wspomaganie.... Hamulce z ABS-jako pierwsze w seryjnych samochodach !!! Co do parkowania to trzeba troszkę uważać...jest to ogromny "rekin" :-), ale zderzaki ma za to stalowe więc cofasz aż poczujesz opór :-)

2008-02-12

Nic dodać nic ująć.Auto na miare 1 miejsca jak dla mnie.
Te BMW to jednym słowem rakieta i limuzyna, przyspieszenie jak na auto które waży 2 tony jest rewelacyjne, ja osobiście jestem strasznie zadowolony i to na skrzyni automatycznej, pod pedałem gazu jest przycisk i dając gazu na full włącza się ten przycisk i wtedy następuje automatyczna redu...
O komforcie nawet nie pisze gdyż wiadomo że auto to jest ogromne i strasznie wygodne.Na założonych alufelgach Schnitzer 17-45-235 odczuwam delikatnie nierówność nawierzchni ale pozatym super.
Wnętrze wszechstronne.Obsługa ok.Bagaznik w miare duży.Wykonanie i materiał super.Karoseria ok poza tylnymi nadkolami i drzwi od spodu"trzeba dbać aby nie dopuścić do korozji w tych miejscach".
Jestem posiadaczem tego BMW E32 od roku i twierdze że na wszystkie posiadane przezemnie BMW a mianowicie te jest 4 z tej marki autem które posiadam i przyznaje że ten model E32 jest autem bezawaryjnym i bardzo dobrze spisującym się pojazdem jak na te lata.Moja ocena tego BMW E32 to 10/10+

2008-08-14

bylo to jedno z najlepszych autek z marki bmw
silnik bardzo ladnie pracowal pomimo 350000tys przebiegu, skrzynia biegow automatyczna byla rewelacyjna, czlowiek nawet niewiedzial kiedy nastapila zmiana biegu!!! kopa te autko mialo do setki na lpg mialo 12s, mysle ze to dobry czas mimoi autko mialo 20 lat!!!
wiozlem nieraz 4 sosoby dorosle i dzicko w foteliku i miejsca na tylniej kanapie bylo wystarczajaco, nikt sie nieskarzyl na brak komfortu!! za kierownicy jazda byla super wygodne szerokie i podgrzewane fotele!!!
pierwsze korozje znalazlem na przedich blotnikach i krawedze drzwi!!! autko naprawde duze,nie narzekalem na brak miejsca w aucie!!!
mialem krotko autko, ale bardzo bylem zadowolony pomimo duzego spalania!!!! komfort jazdy i prowadzenie autka nadrabia kosztowna jazde!!!! ciezko jest manewrowac tym autkiem ze wzgledow gabarytowych.

2008-08-16

użytkując ten pojazd od czerwca 2004 roku i przemierzając nim rocznie około 50 tys. kilometrów mogę wskazać, że koszty jakie poniosłem na przełomie 2007/2008 roku wynikają przede wszystkim ze zużycia tych części. Gdy wymieniałem amortyzatory sprawdziłem zużycie klocków hamulcowych ...

Åšrednie oceny BMW SERIA 7

4.1/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 7 braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Mercedes klasa S.

BMW seria 7

BMW seria 7

Mercedes klasa S

Mercedes klasa S

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 7

BMW seria 7 e38 3500 m62 235KM 1997r. sedan (limuzyna)

Elastyczność jak to przy V8 rewelacyjna, skrzynia chyba TipTronik, daje wrażenie jakby auto miało jeden niesłyszalny bieg. Przyspieszenie jak na prawie 2 tonowe auto do pierwszej setki 7.6 s. nie nie daje powodu do wstydu. a dalej to już poezja, przy prędkościach powyżej 180km można po cichu rozmawiać z pasażerem.

Widoczność ok. Lusterka fotochromatyczne, boczne podgrzewane i poszerzające kąt widzenia.

Co do resorowania to jest wszystko w najlepszym porządku jedyne niedogodności to delikatnie wyczuwalne nierówności jezdni spowodowane przez niski profil opon. Fotele przednie ustawiane we wszystkich płaszczyznach oczywiście elektrycznie, podgrzewane, el wysuwane zagłówki. Fotele tylne to poezja, rzadko kiedy miałem okazje jechać, ale moi koledzy jadąc ze mną chcieli mi wyjąć tylną kanapę i zamontować sobie w domu. Wyciszenie bardzo dobre, jeśli chodzi wyciszenie bagażnika to zastosowanie tuby basowej w nim mija się z celem, w kabinie nie słychać absolutnie nic no chyba że jakieś 400W może pomóc.

Można korzystać z dobrych zamienników, jeżdżąc dwa lata nie musiałem nich wymieniać, auto bardzo wolno się zużywa.

Ogrzewanie rewelacyjne, klimatyzacja 2 strefowa chłodzi pięknie i precyzyjnie da się ustawić.

Ponoć BMW ma najlepszą elektronikę spośród aut wyższej klasy. Nie ma żadnego problemu ani żadnych awarii.

BMW seria 7: hatchback, sedan (limuzyna)

BMW seria 7: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 7: 2.5, 2.8, 3.0, 3.4, 3.5, 3.6, 4.0, 4.4, 4.5, 4.6, 5.4

BMW seria 7: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1982