Chevrolet Aveo opinie, oceny użytkowników, Chevrolet Aveo spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo

2004r.

Średnia ocena: 6.30/10

Chevrolet Aveo spalanie (l/100km)

7.78/10.43
6.30/8.58
6.95/9.23

Oceny CHEVROLETA AVEO

2008-05-31

za całokształt średnio, za te pieniądze dobry zakup z wyposażeniem lepszym niż u konkurencji
wiele do komentowania nie ma, po prostu jeździ dobrze przynajmniej w moim przypadku, nie ma powodu do narzekania, wypróbowałem go wszechstronnie w pojedynke i z pełnym obciążeniem, jest ok
resorowanie dobre, fotele tylne: za bardzo pochylone do tyłu oparcie co pogarsza konfort podróżowania zwłaszcza podczas dłuższej jazdy, wyciszenie komory silnika ok, trochę za bardzo słychac szum opon przy szybszej jeździe
ocenę bagażnika psują uchwyty wchodzące do środka przestrzeni bagażowej, trochę mały 6-cio letni okres gwarancji na perforację nadwozia

2014-03-10

po 8 latach jazdy i 20000km mogę powiedzieć, że cud techniki to nie jest, ale przy regularnym serwisowaniu i dobrym traktowaniu odwdzięczył się niezawodną jazdą w każdym terenie i na różnych trasach (zjeździliśmy razem całą Polskę), dla 2 osób całkiem wygodny, a stosunek jakości d...
rakieta nie jest ale daje radę, przy regularnym serwisowaniu silnik działa bez zarzutu po przejechaniu 20000km
powyżej 120 km/h trochę za głośno, poza tym stosownie do klasy i wielkości samochodu
bagażnik mały i rdza w różnych miejscach (niewidoczna na pierwszy rzut oka) - samochód prawie 10-letni, miejsca z przodu dosyć, z tyłu mniej
ze względu na sylwetkę wrażliwy na boczne podmuchy

2008-02-15

Jak dla mnie za te pieniądze, samochód spełnia moje zapotrzebowanie.Dobrze sprawdza się dla dwóch osób.Posiada dobry skręt przy zawracaniu (gdyby tylko w tych modelach było wspomaganie)W sam raz do jazdy do pracy.
Trochę mało dynamiczny, ale to silnik 1.2
Przy tej wielkości samochodu jest nawet miejsce w środku.
Nadwozie ma ciekawą figurę. Środek prawie cały z plastiku co daje trochę nieciekawy wygląd,bagażnik mógłby być trochę większy.
Jedyna szkoda, że brak wspomagania kierownicy. Po za tym niezła jazda.

2008-02-15

Trochę mało dynamiczny, ale to silnik 1.2
Przy tej wielkości samochodu jest nawet miejsce w środku.
Jedyna szkoda, że brak wspomagania kierownicy. Po za tym niezła jazda.

2009-07-11

Miłem przed Aveo Lanosa 1,5 16V był o wiele lepszym autem,chociaż też miał swoje wady.Słabe swiatłak
Mało elastyczny silnik.Zimna skrzynia biegów -ciężko wchodzi jedynka. Serwis Opel Mucha stwierdził że te typy tak MAJĄ!!!!!!!!!!!!!
Kiepskiej jakości wykładziny plastikowe, bardzo łatwo je zarysować,Kiepska wykładzina bagażnika,brak nadkoli nad tylnimi kołami
SŁABE hamulce .za szerokie przednie słupki utrudniają widoczność przy ostrym skręcie

Średnie oceny CHEVROLET AVEO

5.1/10
4.7/10
4.5/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem Chevrolet Aveo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chevrolet Kalos.

Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo

Chevrolet Kalos

Chevrolet Kalos

Najciekawsza opinia użytkownika o Chevrolecie Aveo

Chevrolet Aveo 1400 83KM 2004r. sedan (limuzyna)

autko prowadzi się dobrze, układ kierowniczy bez zarzutu oprucz pojawiającego się skrzypienia w zawieszeniu ale to wina jakości gum przy gałkach, można wyeliminować, hamulce trzeba głębiej dociskać ale to kwestia przyzwyczajenia, parkowanie tyłem no cóż jak wszystkie auta z podniesionym kufrem utrudnione

nie wiem jakie byłyby koszty, wymiany dokonano w ramach gwarancji ale raczej zaliczyłbym je do wysokich, przekładnię wymieniono z powodu luzu na drążku który niestety jest w całości dlatego wymienić trzeba było całą przekładnię co na pewno znacznie podnosi koszty, mimo iż miałem dwie wymiany to awaryjność po 63000 zaliczyłbym do małych

nagrzewanie super szybkie, wydajność nawiewów b. dobra

nie miałem na razie żadnych problemów więc 10

Chevrolet Aveo: hatchback, sedan (limuzyna)

Chevrolet Aveo: benzyna, benzyna+gaz

Chevrolet Aveo: 1.2, 1.4