Chevrolet Aveo opinie, oceny użytkowników, Chevrolet Aveo spalanie sedan (strona 1)

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo

sedan

Åšrednia ocena: 7.22/10

Chevrolet Aveo spalanie (l/100km)

8.15/9.65
6.62/7.33
7.23/8.35

Oceny CHEVROLETA AVEO

Paweł2013-11-19

Całościowo auto jest jak za taką cenę bardzo dobre i nie żałuję zakupu,żałuję tylko tego,że nie kupiłem auta z mocniejszym silnikiem bo czuć,że w samochodzie brakuje mocy
Auto lubi wysokie obroty co jest minusem bo spalanie jest większe Skrzynia w pierwszym roku pracowała bardzo dobrze nawet przy silnych mrozach,teraz po 2 latach auto musi trochę postać i się rozgrzać aby skrzynia chodziła delikatnie jak na początku Przyśpieszenie w silniku 1,2 jest fataln...
Resory auto ma bardzo dobre i nie mam żadnych uwag ani jak auto jedzie z obciążeniem jak i bez Co do przednich foteli sÄ… Å›wietne i bardzo dobrze trzymajÄ… Fotele tylne sÄ… kiepskie jak ma podróżować 3 osoby z tyÅ‚u,jest wtedy za ciasno Wyciszenie jest kiepskie i za dużo sÅ‚ychać co siÄ...
Przestrzeni z przodu jest sporo,z tyłu jest kiepsko i bardzo ciasno Bagażnik jest za mały
Autem ciekawie się prowadzi ale sporym minusem jest to,że strasznie kiepsko auto jest wygłuszone i za dużo słychać co się dzieje na zewnątrz Powierzchni się bardzo dobrze trzyma,kontrola trakcji jest bardzo dobra i ja osobiście się nie boję,że nie zmieszczę się na zakręcie Układ...

Paweł2012-08-23

Auto ma za słaby silnik ciężko przy komplecie osób wyprzedzić lub nawet jak jadą 3 osoby w samochodzie Z tyłu nie wygodne fotele Brak głośników w aucie z tyłu przy zakupie nowego auta nie dostałem tak samo jak opom zimowych tylko letnie. Oraz nie dostałem koła zapasowego tylko zest...
Kupiłem auto z silnikiem 1.2 i 72 Km miej więcej ale odradzam ten najsłabszy silnik bo nie czuć aby miał jakieś przyśpieszenie trzeba o "piłować" aby wyprzedzić auto Jak już kupujcie auto z mocniejszym silnikiem
z przodu komfort jazdy jest bardzo dobry Dojeżdżam autem do pracy i koledzy mówią mi że mam z tyłu nie wygodne fotele . Sam specjalnie to sprawdziłem i to prawda :/
Jak na razie nie widzę aby gdzieś pojawiała sie korozja no ale auto ma dopiero 5 miesięcy Ale co do wykończenia no te plastiki to nie za bardzo dają urokowi auta
Co do układu jezdnego nie mam zastrzeżeń auto bardzo dobrze się prowadzi

2011-05-19

J/w
silnik cholernie słaby, szczegółnie pod górę, już wogóle jak mam pasażera, nie wioze jeszcze pieciu osób, ale nie wyobrażam sobie wieźć pod górę tyle osób, a już wogóle osób otyłuch.
Jazdę z kompletem pasażerów trudno mi ocenić, gdyż nie wiozłem kompletu pasażerów.
Fatalne rozłożenie konsoli, w czsie jazdy bezprzerwy podpieram ją kolanem, do bólu.Do kitu taka jazda. Pasy bezpieczeństwa bardzo słabo zwijają się, przy wysiadaniu ciągnie się za tyłkiem i niekiedy można przytrzasnąć drzwiami usszkadzając lakier. Zimą zwinięcie się pasa graniczy z...
Przy podwyższonej prędkości na zakrętach tył pojazdu sprawia wrażenie jakby chciał wyprzedzić przód.

2008-05-31

za całokształt średnio, za te pieniądze dobry zakup z wyposażeniem lepszym niż u konkurencji
wiele do komentowania nie ma, po prostu jeździ dobrze przynajmniej w moim przypadku, nie ma powodu do narzekania, wypróbowałem go wszechstronnie w pojedynke i z pełnym obciążeniem, jest ok
resorowanie dobre, fotele tylne: za bardzo pochylone do tyłu oparcie co pogarsza konfort podróżowania zwłaszcza podczas dłuższej jazdy, wyciszenie komory silnika ok, trochę za bardzo słychac szum opon przy szybszej jeździe
ocenę bagażnika psują uchwyty wchodzące do środka przestrzeni bagażowej, trochę mały 6-cio letni okres gwarancji na perforację nadwozia

2010-07-17

Za bardzo spasowane zawory serwis musiał je wypalać specjalistycznym preparatem
Podoba mi się że na poszczególnych biegach np.na biegu 3 możemy jechać zarówno czterdziestką jak również 120/1h,bardzo dobrze przyspiesza na 4 begu gdzie jest to bardzo ważne przy wyprzedzaniu.
Auto jest przestronne nawet osoby wysokie mają wystarczającą przestrzeń z tyłu,poza tym auto jest bardzo dobrze wyciszone początkowo nie słyszałem silnika moja żona dalej ma z tym problem.
Fatalnej jakości tworzywa użyte do wykończenia drzwi przy większych mrozach słychać trzaski.Bagażnik oceniam jako fatalny ze względu na brak siłowników które zastąpiono ramionami które muszą się chować w nim i ograniczają go mimo że to 500l
Auto ma doskonały promień skrętu mimo sporych rozmiarów,układ kierowniczy wspomagany hydraulicznie bardzo pewnie pracuje

Åšrednie oceny CHEVROLET AVEO

Osoby zainteresowane autem Chevrolet Aveo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Hyundai Getz.

Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo

Hyundai Getz

Hyundai Getz

Najciekawsza opinia użytkownika o Chevrolecie Aveo

Chevrolet Aveo 1400 83KM 2004r. sedan (limuzyna)

autko prowadzi się dobrze, układ kierowniczy bez zarzutu oprucz pojawiającego się skrzypienia w zawieszeniu ale to wina jakości gum przy gałkach, można wyeliminować, hamulce trzeba głębiej dociskać ale to kwestia przyzwyczajenia, parkowanie tyłem no cóż jak wszystkie auta z podniesionym kufrem utrudnione

nie wiem jakie byłyby koszty, wymiany dokonano w ramach gwarancji ale raczej zaliczyłbym je do wysokich, przekładnię wymieniono z powodu luzu na drążku który niestety jest w całości dlatego wymienić trzeba było całą przekładnię co na pewno znacznie podnosi koszty, mimo iż miałem dwie wymiany to awaryjność po 63000 zaliczyłbym do małych

nagrzewanie super szybkie, wydajność nawiewów b. dobra

nie miałem na razie żadnych problemów więc 10

Chevrolet Aveo: hatchback, sedan (limuzyna)

Chevrolet Aveo: benzyna, benzyna+gaz

Chevrolet Aveo: 1.2, 1.4