Chevrolet Cruze opinie, oceny użytkowników, Chevrolet Cruze spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chevrolet Cruze

8.80/10

Chevrolet Cruze spalanie (l/100km)

miasto 9.00/8.80 8.67
trasa 6.50/6.30 6.57
cykl mieszany 8.70/7.80 7.50

Cruze

OCENY CHEVROLETA CRUZE

O gustach się nie dyskutuje. Jak dla mnie auto dobrze jeżdzi, dobrze wyposażone, dobrze wygląda, z dobrym wynikiem NCAP, sensowną gwarancją (3l). Najlepszy wybór w tej kategorii cenowej ;]
Elastyczny. Ekonomiczny przy 2tys.(normalnej jeżdzie w tłoku). Szybki przy 4tys. Fajnie brzmi :) Można jeżdzić jak się lubi, bo daje taką możliwość. Przy średniej jeżdzie dziecko w środku śpi :)
Komplet pasażerów niewiele zmienia, bo auto jest przestronne. Brak regulacji lędżwiowej ale w tej cenie nie ma w żadnej marce. Na normalnej drodze super (przy pierwszej jeżdzie dwa razy spr. czy włączyłem silnik) :P
Reaguje szybko i dokładnie. Trakcje radziły sobie dobrze nawet zimą przy szybszych manewrach :)

do wad zaliczam zawiasy klapy bagażnika i zamek.do zalet wygląd,wyposażenie,silnik

1 z 1

ŚREDNIE OCENY CHEVROLET CRUZE

9.4/10
9.4/10
9.6/10

Osoby zainteresowane autem Chevrolet Cruze brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai i30.

Chevrolet

Cruze

Hyundai

i30

Najciekawsza opinia użytkownika o Chevrolecie Cruze

Chevrolet Cruze LS+ 1800 140KM 2009r. sedan (limuzyna)

Kwestia regulacji fotela i kierownicy. Przednie słupki są szersze (airbagi w środku) ale po regulacji bez zastrzeżeń. Do tyłu o.k. + czujniki cofania w standardzie :)

Przestrzeni FULL. Schowków przez rok jeszcze nie zapełniłem :) Dostęp dobry, a w tym przed pasażerem można chyba encyklopedię włożyć (w niektórych markach nawet mapa się nie mieści). Zawiasy bagażnika trochę ograniczają ładowność ale spokojnie wózek (duży) i parę toreb się mieści. Wszystko pod ręką do tego stopnia, że sterownia radiem z kierownicy jest rzadko używane. Konsola środkowa.. jeszcze nie wiozłem osoby która sama by jej nie pochwaliła :) "Mała" rzecz, a cieszy ;]

Uszczelniacz półosi przy skrzyni w ramach gwarancji. Zawieszenia nie oszczędzam i zero luzów jak sprawdzałem ostatnio (taka praca).

Zimą ciepło i odmarza migiem :)

Przez rok w deszczu i kałużach zwarć nie odnotowałem.

Pełna opinia o Chevrolet Cruze LS+ 1800 140KM 2009r. sedan (limuzyna) »

Chevrolet Cruze: sedan (limuzyna)

Chevrolet Cruze: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Chevrolet Cruze: 1.8, 2.0

Chevrolet Cruze: 2012, 2009