Chevrolet Lacetti opinie, oceny użytkowników, Chevrolet Lacetti spalanie sedan (strona 1)

Opinie o samochodach Chevrolet Lacetti

sedan

Średnia ocena: 9.20/10

Chevrolet Lacetti spalanie (l/100km)

9.20/9.15
7.40/7.45
8.33/9.35

Oceny CHEVROLETA LACETTI

Andrzej2010-02-19

Spełnienie wszystkiego czego oczekiwałem. Szybki, niezawodny, elegancki, trwały, nie lubiany przez złodzieji i co ważne mały spadek wartości. Jestem zakochany w moim sedanie. Świetne światła.
Zawieszenie super ale wyciszenie słabe. Mam do cyznienia z kilkoma lacetti. Wszstkie są głośne.Także tu minus. Do tego dźwięk nie jest super. W nubirze I to słychać go było tak , że przyjemnie przyspeiszać - jak alfę. Tu słychać jak w astrze.
Poprzednio jeżdziłem nubirą. Tu jest o niebo lepiej .CHarakterystyka idealna, twardość idealna,całkiem co innego niż nieco zbyt miękka i za wysoka(choć niesamowicie komfortowa)nubira. Świetny ręczny. Taki jak w Civic UFO (też jeżdzę). Prowadzenie wiele nie odbiega.

2008-02-09

Samochód mam od nowości, na razie bez awaryjny, oby tak dalej. Jest ekonomiczny i pakowny akurat dla mojej rodzinki. Polecam!
Skrzynia biegów precyzyjna choć czasami trochę haczy ale ponoć ten model tak ma. Przyśpiesza dynamicznie.
Fotele bardzo wygodne zarówno z przodu jak i z tyłu.Dobrze wyciszony.
Dużo miejsca z przodu i z tyłu, dobre materiały wykończeniowe (welurowa tapicerka). Pojemny i funkcjonalny bagażnik.
Samochód prowadzi się bardzo dobrze, zawieszenie dość twarde ale mi się podoba. Hamulce skuteczne.

Piotr Maśloch2008-02-12

Auto wygodne, dobrze trzyma sie drogi, zwrotne.

Średnie oceny CHEVROLET LACETTI

9.8/10
9.8/10
2.0/10

Osoby zainteresowane autem Chevrolet Lacetti brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Fox.

Chevrolet Lacetti

Chevrolet Lacetti

Volkswagen Fox

Volkswagen Fox

Najciekawsza opinia użytkownika o Chevrolecie Lacetti

użytkownik: Andrzej

Chevrolet Lacetti sx 1600 109KM 2004r. sedan (limuzyna)

Mam wersję 1,6. Ten silnik sprawdził mi się w nubirze.(po 190 tyś nawet nie brudził oleju i nie brał i lacetti narazie też nie brudzi i nie bierze. Jest wysookobrotowy- poniżej 3 tyś mułowaty potem dostaje kopa. JEżdzę dynamicznie , najlepiej jak siętrzyma na obrotach 3,5 do 5,5. Obroty mu nie szkodzą. W polonezie czy fieście zjechałem tak układ zaworowy - tu w nubirze pzry 190 był jak nowy - więc i lacetti nieszkodzą obroty (oczywiście wzszystk bez gazu), troszkę inna charakterystyka niż w nubirze. Tam najlepiej przyspieszał do obr.max czyli do 6,500. Tu do 5500 czuć wyrażny moment z mocą.

Duże dobre lusterka. Widocznośćok.

Wygoda to jego drugie imię.Nawet po trasach po 600 km nie czuć zmęczenia. Fotele swietne. Bagażnik troche mniejszy niż w nubirze I sedan. Dalej jak w nubirach wystają do wnętrza zawiasy bagażnika , które ograniczają przestrzeń bagażową. Karoseria ok. Jak kupowałem to przebieg widać po luzie na drzwiach kierowcy - pojawia się przy ok. 180 tyś ( w nubirze to samo).

Auto bezawaryjne , absolutnie bezusterkowe. Pasek rozrządu polecam wymieniać co 50 a nie co 60. 60 to górna granica . Ja przy moich szaleństwachwymieniam wcześniej - no i pilnować rolek rozrządu - badziewie. Jak sie o to dba i regularnie zmienia płyny - auto nie do zdaarcia. Jestem zakochany

REWELACJA - nie zakrywam chłodnicy nawet przy imnus 20 a nagrzewnica grzeje aż parzy w rękę przy kratce. UWAGA - zmieniajcie pły n chłodniczy regularnie. NIe wiem jak tu. W nubirze korodowały i ciekły i zatykały sie nagrzewnice

Zero problemów

Chevrolet Lacetti: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Chevrolet Lacetti: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chevrolet Lacetti: 1.4, 1.6, 2.0

Chevrolet Lacetti: 2010, 2009, 2007, 2006, 2005, 2004