Chevrolet Lumina opinie, oceny użytkowników, Chevrolet Lumina spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chevrolet Lumina

8.75/10

Chevrolet Lumina spalanie (l/100km)

miasto 13.00/15.27 -.--
trasa 9.00/11.50 -.--
cykl mieszany 11.00/13.30 -.--

Lumina

OCENY CHEVROLETA LUMINA

Nie jest dobrze. Żona mi go chce zabrać. Chciałem Ją przekupić mercedesem i nie daje się namówić. (CIEKAWOSTKA) Żona ma 159 cm wzrostu i 40 kg wagi. Powinna jeżdzić CC anie 5 metrową limuzyną. Te auto rozkochuje w sobie wszystkich.
Ten silnik to demon. Cichy - czasami nie wiem czy jest ale jak te V6 zagra po wciśnięciu w podłogę - i wciska wszystkich w siedzenia... Nie będę opowiadał jakie auta zostawiłem w tyle - ale to miłe wspomnienie.
Cicho , cichutko. Nie ma różnicy ile osób jedzie. Przednia kanapa jest z całości - to nie dzielone fotele. Można z przodu brać maleńką 3 osobę (są 3 pasy). Miejsca z tyły więcej niż w W210. Najlepsze porównanie BMW 7.
Sory ale tu nie mam sie do czego czepiać - to amerykański wóz.
Auta z USA maja super zawieszenie al nie na nasze drogi. Jeździłem BMW7 i W210 . Tylko dlatego nie dałem 10/10 Ale powinnem. W tym aucie abs zachowuje sie jak kontrola trakcji - a może on ma kontrolę . Obiektywne odczucie z jazdy pasażerów , że lepiej i przyjemniej niz w mercedesie i bmw.

Cóz - automat przy 175 KM zawstydzi niejeden samochód. Jednak przy wadze 1900kg nie jest to śmigacz.
Landara radośnie pływa po drogach - jest miękka, co powoduje czestszą konieczność wymiany niektórych elementów. Miękkośc nie powoduje jednak dobrego tłumienia nierówności. nawet po wymianie amortyzatorów trochę telepie sie na torach etc,

1 z 1

ŚREDNIE OCENY CHEVROLET LUMINA

6.3/10
6.8/10
6.3/10
5.3/10

Osoby zainteresowane autem Chevrolet Lumina brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Pontiac Trans Sport.

Chevrolet

Lumina

Pontiac

Trans Sport

Najciekawsza opinia użytkownika o Chevrolecie Lumina

Chevrolet Lumina 3800 175KM 1994r. van

nic dodać.

jak wspomnialem wczesniej. na przednich fotelach wygodznie. Zdecydowanie za niskie zagłówki, które same opadają. nawet w jnajwyzszej pozycju nadaja sie dla pasazera o wzroscie max. 175 cm Psażerowie tylnych nieco narzekają na brak mozliwosci odchylania oparć. poza tym nie mają zagłówków, co jest wynikiem debilizmu producenta (1994 rok)

duża możliwosć aranżacji przestrzeni sprawia , ze nie jest latwo odpowiedziec na powyzsze punkty. Przy 7 pasażerach pozostaje miejsca jedynie na 2 walizki. Optymalnie na wakacje 5-6 osób - resszta na bagaż. Karoseria z tworzyw sztucznych na solidnym pancerzu - duża zaleta - nie trzeba z każdą rysą latac do blacharzy. Nigdy nie zardzewieje.

Psują się głównie detale - klamki, zamki, odpadają plastiki. rozsypało sie kółko napinacza, pękła linka od gazu (!), pękło masywne mocowanie spręzarki klimy, co unieruchomiło samochód (wszytko na 1 pasku wielorowkowym). Poza tym elementy ekspolatacyjne. Ot tyle - zle nie jest ale czasem drogo.

Skuteczność z przodu zarówno grzania jak i chłodzenia - dobra. gorzej z tyłu - nawiewy bardzo długo sie rozgrzewają, i niezależnie od ustawienia suwaka - leci letnie powietrze.

Pełna opinia o Chevrolet Lumina 3800 175KM 1994r. van »

Chevrolet Lumina: bus, mini-van, sedan (limuzyna), van

Chevrolet Lumina: benzyna, benzyna+gaz