Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

1997r.

Średnia ocena: 8.20/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

12.43/15.85
9.35/11.80
11.38/14.10

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

2011-02-14

jestem zadowolony z auta
Nie jest to sportowe auto więc przyspieszenie nie jest super, ale na tą wagę przy tym silniku moim zdaniem zadowalające. Samochód rodzinny więc przy większej ilości pasażerów przyśpieszenie słabnie.
Blachy trzymają się dobrze. Jak coś się zauważy (rdza) należy likwidować zanim się rozprzestrzeni.Miejsca i przestrzeni jest dużo.
Autko bardzo fajne. Parkowanie tyłem jest utrudnione (brak prawidłowej oceny odległości w lusterkach bocznych) SAMA JAZDA JEST BARDZO PRZYJEMNA I KOMFORTOWA, autko "płynie" po drodze. Polecam

Michał2015-03-26

Nie ma lepszego samochodu rodzinnego. Nie ma. (samochodów miałem kilkanaście - bliżej dwudziestu.)
Amerykański automat. Silnik 3,3 właściwie niezniszczalny. Lepsze osiągi są przy silniku 3,8 ale nie jest on tak bezawaryjny jak mniejsza jednostka. Jako ciekawostkę dodam, że silnik 3,3 ma miskę olejową mieszczącą 4,5 litra oleju.
Nie ma się do czego przyczepić. Do porównania mogę podać forda galaxy bo miałem i sto razy wolę chryslera.
Samochód 18-sto letni. Zjedzona maska po bokach, małe purchle naprogach z jednej strony. Kielichy niestety do roboty ale.. samochód jest pełnoletni.
Jedynym odczuwalnym problemem jest parkowanie z uwagi na gabaryty. Hamulce są niezłe ale trzeba pamiętać, że ten samochód to kolos i nie zahamuje tak szybko jak osobówka.

Leszek2012-09-25

Nie ma na rynku wygodniejszego Vana

Średnie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Sharan.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Volkswagen Sharan

Volkswagen Sharan

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager 2400 151KM 1997r. mini-van

jestem zadowolony z auta

Widoczność ok, odjąłem 1 pkt za słabe oświetlenie przy światłach mijania. Możliwe że u mnie jest to wina starych reflektorów- lekko już matowe i odblask wygląda na troszkę zakurzony.

Na pusto można prawie poszaleć, przy pełnym nie, ale miękko idzie. Przy szybszej jeździe słychać wyraźnie nawet ściszone radio. Nie lubi mocnych "bujań"- góra-dół przy obciążeniu. Bez bagażu tylna ławka rozkłada się jak wersalka na płasko. Dołożyłem pióra resorów- nisko siedział

Każdy myśli że amerykańskie auto ma drogie części. porównując do innych VAN-ów nie jest tak.

Ogólnie grzeje mocno, ale przy bardzo niskich temperaturach nagrzewa się dłużej (kubatura). Klimatyzacja latem potrafi nawet przeziębić, muszę ją co jakiś czas wyłączać.

Nie miałem dużych problemów z elektryką, podświetlenie tylnej rejestracji wysiadło - wymiana styków przy żarówkach.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994