Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

1999r.

Åšrednia ocena: 7.57/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

17.00/15.00
11.00/13.00
15.50/14.00

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

tomek2012-02-03

Nie jest żle,a nawet tak sobie
Super możliwoÅ›ci do aranżacji we wnÄ…trz auta ja mam tylko. drugi rzÄ…d siedzeÅ„,z trzeciego zrezygnowaÅ‚em-stoi w garażu,za to bagażnik mam mega wielki.Trzy rowery,walizy i cala reszta Å›mieci potrzebnych na letni urlop nad morzem plus cztery osoby-bez Å›cisku z super komfortem dotarÅ‚em i wrÃ...
Tak jak wyżej
Auto super się prowadzi,nawet przy duzych prędkościach pewnie wchodzi w zakręty,dobrze trzyma się drogi.Hamulce dobre lecz mogą być lepsze.Zero problemów z parkowaniem-kwestia przyzwyczajenia się do gabarytów auta.

Adam2011-02-13

Moje pierwsze auto o takim pochodzeniu i jestem BARDZO zadowolony. Wcześniej były to auta Niemieckie, Francuskie, Japońskie i Koreańskie.
W końcu to pędzące 2 tony 300 nie osiągniesz. Kupując ten samochód licz sie z tym że to auto rodzinne.
Przy 7 osobach i 1 tonowym kempingu wszyscy po trasie ok. 300 km myszli dość wypoczęci, nie była to trasa z postojami na prostowanie pleców czy nóg.
Bagażnik taki sobie ja mam subwoofer 5000w wraz z osprzętem i na nic więcej nie ma tam miejsca ale po wyjęciu 1 lub 2 kanap mamy ponad 2000 L powieszchni bagażowej.
Jak na tak wielkie gabaryty autko prkuje sie bezproblemowo. A przy naszej jakości dróg autko pięknie sie prowadzi płynie jak na morzu.

Krzysztof2012-06-06

Bardzo wygodny samochód wykonany w fatalny sposób. Szczególnie elektronika
Silnik 3,8 rewelacja, ale skrzynia typowa na amerykańską autostradę - 60-70 mil/h i nie proponuję szybciej.
3,8 AWD - amortyzatoty samopoziomujące nie zniszczalne - rewelacja. Komfort podróżowania - niepowtażalny
Jakość elementów wnętrza - amerykański plastik i śruby (mnie to nie przeszkadzało) Karoseria -mój egzemplarz był bezwypadkowy i przegnił w nim lewy kielich amortyzatora (dziura na wylot), zgniła tylna klapa - auto kupione w polskim salonie (wersja europejska - produkcja Graz)
Pompa wspomagania układu kierowniczego rozsypała się po przejechaniu 40.000 km - nie uznano naprawy gwarancyjnej !!! Mój egzemplarz to był 3,8 AWD - hamulce miał większe, lepsze ale i dużo droższe od zwykłego Grand Voyagera.

2008-02-09

nie jest to auto najmlodsze ale bardzo dobre.polecam wszystkim pod warunkiem ze kupia silnik z rozrzadem na kolach zebatych a nie pasku lub lancuszku bo te dwa ostatnie sa bardzo awaryjne
wlasnie wyciszenie to najwieksza wada tego auta w wersji z silnikiem diesla.
jak na swoja mase i gabaryty auto prowadzi sie dobrze

2010-07-22

Silnik fajny ale trzeba pamiętać aby go nie przegrzać. Jako zaprzęg do przyczepy się sprawdza laweta, camping tylko kontrola temperatury
Jedyny taki 7 osobowy i jeszcze jest bagażnik do którego wchodzi normalny wózek dziecięcy

Åšrednie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

9.9/10
9.9/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

użytkownik: tomek

Chrysler Grand Voyager 2500 115KM 1999r. van

Nie jest żle,a nawet tak sobie

Nie jest to auto do wyścigów-choć doskonale przyspiesza jak na taką dużą furmane-ja osobiście jechałem ok 200km/h. Silnik to długa historia albo trafi się kicha w ktorą trzeba non stop wkładać kase lub super jednostka.Mnie przestrzegano przed dieslem ze względów na awaryjność silnika-i tu miłe zaskoczenie przez cały czas eksploatacj nic się nie dzieje zupełnie nic-wymieniam filtry oleje świece żarowe odrazu po kupnie i nowy akumulator.tej zimy dwa razy miałem problemy z odpaleniem ze względów na paliwo-niestety nie mamy w naszym kraju dobrego paliwa-mamy za to dobrą cene na paliwo

Miejsce kierowcy ma bardzo dobrą widoczność,duże lustra bardzo są przydatne

Super możliwości do aranżacji we wnątrz auta ja mam tylko. drugi rząd siedzeń,z trzeciego zrezygnowałem-stoi w garażu,za to bagażnik mam mega wielki.Trzy rowery,walizy i cala reszta śmieci potrzebnych na letni urlop nad morzem plus cztery osoby-bez ścisku z super komfortem dotarłem i wróciłem.Super,super i jeszcze raz wspaniałe auto

Tak jak wyżej

wsystko co pracuje wcześniej czy puzniej trzeba wymienić bez znaczenia na marke auta,trzeba dbać o dobry stan auta,Koszty utrzymania na względnym poziomie ,części dostępne za rozsądną kase

latem chłodek, zimą ciepło aż nogi się pocą

Wszystko działa jak by w zeszłym tygodniu wyjechał z salonu

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994