Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

2008r.

Średnia ocena: 8.33/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

2008-12-18

kupię sobie następnego też z tej "stajni"!
Silnik i jego moc jest chyba celowo obniżona, a pomimo tego nie ma się wrażenia jazdy "mułem". W zakresie 60-160 jest bardzo dynamiczny ( nawet z pełnym obciążeniem) i głupoty w opiniach wypisują osoby, które nie jeździły tym pojazdem.
można to opisać jednym zwrotem: " wspaniały pojazd drogowy"
Pojemność i ilość schowków powoduje bezsensowność posiadania boxa dachowego. pojazd jest aż nadto obszerny, wygodny i w efekcie nie chcemy z niego wysiadać :))

dawid2008-12-18

2011-01-05

ciężki samochód ale jest ok
hamulce w tym samochodzie sa bardzo dobre ale w ocenie chodziło mi o zbyt częstą wyminę klocków i tarcz około 6000 tyś kilometrów .wykończenie w środku totlna porażka bez duszy .samochód nie na nasze polskie drogi .stuki, puki, brzęki itp.jak na samochód rodziny ok reszta pod duży...

Średnie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Sharan.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Volkswagen Sharan

Volkswagen Sharan

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

użytkownik: dawid

Chrysler Grand Voyager touring 2800 CRDI 163KM 2008r. van

kupię sobie następnego też z tej "stajni"!

W tym samochodzie musi być zamontowana kamera cofania. w przeciwnym przypadku nie zobaczymy małych przedmiotów za nami. Wydając duże pieniądze na samochód nie opłaca się na tym oszczędzać.

można to opisać jednym zwrotem: " wspaniały pojazd drogowy"

Genialny samochód!! Przed zakupem wertowałem opinie internautów w Polsce i miałem mieszane uczucia. Obecnie jestem przekonany o zaletach tego auta ( wartego każdej złotówki) dla rodziny na co dzień i na wypady weekendowe i wakacyjne. Pomiędzy Mercedesem Viano, Volkswagenem Multivanem, a nie wspaminając o japońskich istnieje przepaść. Polecam!!!

Nastawiłem się na auto kosztowne w eksploatacji, a w rzeczywistości jest inaczej. W porównaniu do "francuzów" jest to auto tanie.

po prostu super

Przy takiej ilości elektroniki w aucie, jest mało prawdopodobne zwarcie.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994