Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie 2.5 (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

2.5

Åšrednia ocena: 8.19/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

tomek2012-02-03

Nie jest żle,a nawet tak sobie
Nie jest to auto do wyścigów-choć doskonale przyspiesza jak na taką dużą furmane-ja osobiście jechałem ok 200km/h. Silnik to długa historia albo trafi się kicha w ktorą trzeba non stop wkładać kase lub super jednostka.Mnie przestrzegano przed dieslem ze względów na awaryjność silni...
Super możliwoÅ›ci do aranżacji we wnÄ…trz auta ja mam tylko. drugi rzÄ…d siedzeÅ„,z trzeciego zrezygnowaÅ‚em-stoi w garażu,za to bagażnik mam mega wielki.Trzy rowery,walizy i cala reszta Å›mieci potrzebnych na letni urlop nad morzem plus cztery osoby-bez Å›cisku z super komfortem dotarÅ‚em i wrÃ...
Tak jak wyżej
Auto super się prowadzi,nawet przy duzych prędkościach pewnie wchodzi w zakręty,dobrze trzyma się drogi.Hamulce dobre lecz mogą być lepsze.Zero problemów z parkowaniem-kwestia przyzwyczajenia się do gabarytów auta.

2011-02-15

W tym samochodzie nie jest bardzo ważne żeby jak najszybciej rozpędził się do setki. Brakuje 6 biegu.
Jedynie odgłosy silnika dają się we znaki, zwłaszcza przy prędkościach 120-130 km/h tj. około 2900-3300 obrotów na minutę.
Wersja LE którą posiadam ma za mało schowków w różnych miejscach (np. brak kieszeni na drzwiach kierowcy i pasażera) Wersja SE takowe posiada.
Dało się zrobić większy skręt. Fabryczny brak czujników cofania daje się we znaki w ciasnych miejscach.

Radek2010-07-19

Jeden z lepszych silników wg. mnie, móglby mniej palić, ale przy tej masie jest OK!
Jedyne tak obszerne auto, fotele bardzo wygodne(skóry nie polecam, bo człowiek się poci), wszystkie rozkładane, można na nich wygodnie spać!
Przy włożonych wszystkich siedzeniach bagażnik jest mały i gdy wybieramy sie w daleką podróż, to pakunki wkłądamy pod siedzenia, natomiast przy wyciągniętych siedzeniach bądź samej kanapie---bagażnik ogromny. W aucie jest tyle miejsca, że podczas jazdy spokojnie można sie w nim przem...
W moim modelu brak czujników cofania i kobiecie źle się parkowało. Autko prowadzi się bardzo przyjemnie.

2008-08-17

Mimo że autko jest już wiekowe i z nie małym przebiegiem , sprawuje się bardzo dobrze. Kupiłem ten model , ponieważ jet jednym z aut stulecia i nie żałuje.
Obsługa silnika to tylko wymiana pasków i oleju. Te silniki wykręcają do 1 000 000 kilometrów, Mój przejechał ponad 400 000 tys i super działa. Polecam te produkowane do 1995 roku.
Przy prędkości powyżej 150 k/h zaczyna troszkę silnik chałasowac,jednak nie uważam tego za minus , bo gdzie w Polsce jechac z taką prędkością.
Było by super gdyby można było z tylnej ławki zrobic łóżko

2008-02-09

nie jest to auto najmlodsze ale bardzo dobre.polecam wszystkim pod warunkiem ze kupia silnik z rozrzadem na kolach zebatych a nie pasku lub lancuszku bo te dwa ostatnie sa bardzo awaryjne
wlasnie wyciszenie to najwieksza wada tego auta w wersji z silnikiem diesla.
jak na swoja mase i gabaryty auto prowadzi sie dobrze

Åšrednie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager II LE 2500 TD 116KM 2000r. van

Kupiliśmy Chryslera, żeby jeździć na wypady rodzinne. Najczęściej na narty. Co mnie mile zaskoczyło to jedziemy jednym autem ze znajomymi - nie dwoma. Ponadto narty mieszczą się w bagażniku w poprzek ( nawet takie 162 cm ). UWAGA CENNA WSKAZÓWKA. Po bokach tylnej kanapy są schowki. Do każdego wchodzą 4 puszki piwa :)

Wersja z przyciemnianymi szybami - to gorsza widoczność z tyłu, można kupić wersję bez przyciemnianych szyb. Posiadając taki samochód jeździ się na lusterka boczne, więc można się przyzwyczaić i nie patrzeć w lusterko wsteczne.

Auto bardzo proste. Komplet kluczy TORX, IMBUS i płaskich metrycznych pozwala rozkręcić wszystko. Np. chłodnicę wymieniłem sam w godzinę. Zdarzają się awarie silnika 2,5 TD powyżej 200tyś km. Zapoznaj się z opiniami na forum.

Wersja LE ma klimatyzację najprostszą z możliwych. Droga w uzupełnianiu czynnika chłodniczego ( 0,960 kg ). Wersja SE ma klimatyzację dwustrefową.

Roczniki 1999 i 2000 LE i SE mają przerobioną skrzynkę z przekaźnikami pod maską na nową, która nie sprawia już problemów.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994