Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie 2.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

2.8

Åšrednia ocena: 6.62/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

GRZEGORZ2012-11-28

WITAM wszystkich, ktorzy maja dylematy odnosnie zakupu samochodu CHRYSLER Grand / Voyager 2.8 CRD. Jezeli zastanawiacie sie, czy go kupic, to zdecydowane NIEEE !!! Kupilem ten samochod kiedy mial 3 lata i przebieg: 50 000 km - po kupnie dokonalem wszystkich napraw i wymian eksploatacyjnyc...

2013-02-19

Gdyby było mnie stać, kupuję drugi taki sam tylko następnej generacji, jak na razie bez uwag, plusy przyćmiewają jakieś minusy - jak ktoś potrzebuje takie autobus, który przemieszcza pasażerów z polski do Chorwacji. Kocha go cała rodzina od najmłodszego do najstarszego ;).
Waży ponad 2,7t, ma tylko 150 km i 360 Nm momentu, ma to efekt pod tytulem, jakoś jade ale jakoś chyba słabo, jednak z pod świateł do 70-80 km/h nie ma zawodnika - automat i duży moment pomaga - ogólnie jak na VAN'a zadowalająco i wystarczająco.
Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Pojemny i pakowny. Komfort SUPER - ale pamiętajmy to się buja, to się waha... to jest po prostu VAN. 110-120 km/h tempomat i jazda.
Pakowny, bagażnik w wersji S'N'Go czyli z chowanymi w podłogę fotelami jadąc w 6 osób w góry, na narty, mamy bagażnik który pomieści 3 wielkie walizki i jeszcze buty oraz kaski, niestety przy tych trzech postawionych rzędach narty musimy przewozić w boxie dachowym ;))))). Przy dwóch rzę...
Z zawieszeniem na EU (opcja) przypomina samochód osobowy, pochyla się na zakrętach, hamulce w CRD działają jak brzytew! Ukłąd jak to w Vanie, gumowaty. Parkowanie w mieście to katorga, ludzie parkuje jak fleje, a ja potrzebuje 5,7 metra aby się zmieścić ;) Wspomaganie mogło by mieć wię...

mp2014-01-21

Auto rewelacyjne na dÅ‚ugie trasy, posiadam ten samochód od nowoÅ›ci i jak do tej pory nie miaÅ‚em żadnych problemów z jego awaryjnoÅ›ciÄ… - (nie wiem skÄ…d te opinie o jego awaryjnoÅ›ci - może to kwestia pochodzenia pojazdy - jeżeli siÄ™ kupi auto po powodzi to potem takie problemy z elektrykÄ...
Nie jest to auto sportowe, to tylko van ważący dużo ponad 2 tony, więc nie można od niego wymagać przyspieszeń do 100-ki w ciągu kilku sekund.
Komfort jazdy rewelacja, można mieć tylko zastrzeżenia do wyciszenia na przednich fotelach.
Ilość miejsca porażająca, pozwala na swobodne przemieszczanie się w pojeździe nawet w czasie jazdy. Po złożeniu trzeciego rzędu i drugiego rzędu siedzeń podłoga staje się płaska, nieograniczone możliwości przewożenia różnych przedmiotów
Åšwietnie trzyma siÄ™ nawierzchni, hamulce jak brzytwa.

2008-12-18

kupię sobie następnego też z tej "stajni"!
Silnik i jego moc jest chyba celowo obniżona, a pomimo tego nie ma się wrażenia jazdy "mułem". W zakresie 60-160 jest bardzo dynamiczny ( nawet z pełnym obciążeniem) i głupoty w opiniach wypisują osoby, które nie jeździły tym pojazdem.
można to opisać jednym zwrotem: " wspaniały pojazd drogowy"
Pojemność i ilość schowków powoduje bezsensowność posiadania boxa dachowego. pojazd jest aż nadto obszerny, wygodny i w efekcie nie chcemy z niego wysiadać :))

dawid2008-12-18

Åšrednie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

użytkownik: dawid

Chrysler Grand Voyager touring 2800 CRDI 163KM 2008r. van

kupię sobie następnego też z tej "stajni"!

W tym samochodzie musi być zamontowana kamera cofania. w przeciwnym przypadku nie zobaczymy małych przedmiotów za nami. Wydając duże pieniądze na samochód nie opłaca się na tym oszczędzać.

można to opisać jednym zwrotem: " wspaniały pojazd drogowy"

Genialny samochód!! Przed zakupem wertowałem opinie internautów w Polsce i miałem mieszane uczucia. Obecnie jestem przekonany o zaletach tego auta ( wartego każdej złotówki) dla rodziny na co dzień i na wypady weekendowe i wakacyjne. Pomiędzy Mercedesem Viano, Volkswagenem Multivanem, a nie wspaminając o japońskich istnieje przepaść. Polecam!!!

Nastawiłem się na auto kosztowne w eksploatacji, a w rzeczywistości jest inaczej. W porównaniu do "francuzów" jest to auto tanie.

po prostu super

Przy takiej ilości elektroniki w aucie, jest mało prawdopodobne zwarcie.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994