Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

benzyna+gaz

Åšrednia ocena: 8.31/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

14.25/16.17
11.06/12.59
13.25/14.72

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

Piotr2008-02-11

Ja jestem bardzo zadowolony, nie ma to jak amerykany, nic sie nie psuje, jest wygodnie i komfortowo.
Nic dodac nic ujac, jest to amerykanska moc, i na tak masywne auto wystarcza w zupelnosci. Z takiego silnika mozna wycisnac jeszcze wiecej koni ale po co zylowac silnik.
Bardzo komfortowo, no pierwsza klasa, zaczyna troszke szumiec tak przy 120km/h ale to chyba w kazdym aucie. Naprawde czasami sie boje zeby nie zasnac za kierownica bo jest tak wygodnie jak w domu w luzeczku
No wnetrze typowo amerykanskie, czyli duuuuuuze, bagaznik bardzo pojemny a po wyciagnieciu srodkowej 2 osobowej kanapy tylna 3 osobowa przesowamy na srodek i mamy 5 osobowy samochod z bagaznikiem XXXXXL
Samochod bardzo cichy, wspaniale sie go prowadzi, wogole sie nie odczowa zmeczenia, miekko i bardzo ale to bardzo wygodnie

2011-02-14

jestem zadowolony z auta
Nie jest to sportowe auto więc przyspieszenie nie jest super, ale na tą wagę przy tym silniku moim zdaniem zadowalające. Samochód rodzinny więc przy większej ilości pasażerów przyśpieszenie słabnie.
Na pusto można prawie poszaleć, przy pełnym nie, ale miękko idzie. Przy szybszej jeździe słychać wyraźnie nawet ściszone radio. Nie lubi mocnych "bujań"- góra-dół przy obciążeniu. Bez bagażu tylna ławka rozkłada się jak wersalka na płasko. Dołożyłem pióra resorów- ...
Blachy trzymają się dobrze. Jak coś się zauważy (rdza) należy likwidować zanim się rozprzestrzeni.Miejsca i przestrzeni jest dużo.
Autko bardzo fajne. Parkowanie tyłem jest utrudnione (brak prawidłowej oceny odległości w lusterkach bocznych) SAMA JAZDA JEST BARDZO PRZYJEMNA I KOMFORTOWA, autko "płynie" po drodze. Polecam

Adam2011-02-13

Moje pierwsze auto o takim pochodzeniu i jestem BARDZO zadowolony. Wcześniej były to auta Niemieckie, Francuskie, Japońskie i Koreańskie.
W końcu to pędzące 2 tony 300 nie osiągniesz. Kupując ten samochód licz sie z tym że to auto rodzinne.
Przy 7 osobach i 1 tonowym kempingu wszyscy po trasie ok. 300 km myszli dość wypoczęci, nie była to trasa z postojami na prostowanie pleców czy nóg.
Bagażnik taki sobie ja mam subwoofer 5000w wraz z osprzętem i na nic więcej nie ma tam miejsca ale po wyjęciu 1 lub 2 kanap mamy ponad 2000 L powieszchni bagażowej.
Jak na tak wielkie gabaryty autko prkuje sie bezproblemowo. A przy naszej jakości dróg autko pięknie sie prowadzi płynie jak na morzu.

Michał2015-03-26

Nie ma lepszego samochodu rodzinnego. Nie ma. (samochodów miałem kilkanaście - bliżej dwudziestu.)
Amerykański automat. Silnik 3,3 właściwie niezniszczalny. Lepsze osiągi są przy silniku 3,8 ale nie jest on tak bezawaryjny jak mniejsza jednostka. Jako ciekawostkę dodam, że silnik 3,3 ma miskę olejową mieszczącą 4,5 litra oleju.
Nie ma się do czego przyczepić. Do porównania mogę podać forda galaxy bo miałem i sto razy wolę chryslera.
Samochód 18-sto letni. Zjedzona maska po bokach, małe purchle naprogach z jednej strony. Kielichy niestety do roboty ale.. samochód jest pełnoletni.
Jedynym odczuwalnym problemem jest parkowanie z uwagi na gabaryty. Hamulce są niezłe ale trzeba pamiętać, że ten samochód to kolos i nie zahamuje tak szybko jak osobówka.

Artur2008-02-21

Moje auto ma stały napęd na 4 koła. Wersja 3,3AWD Jeździ sie super, ale jest to obłozone większym zużyciem paliwa 18-20 l/100km gazu.
Typowym mankamentem voyagerów jest skrzynia biegów. Jest bardzo wrażliwa na czystość i rodzaj oleju. Należy regularnie wymieniać filtr oleju oraz olej w skrzyni biegów. Brak obsÅ‚ugi doprowadzi do zatkania kanalików i pracÄ™ skrzyni w trybie awaryjnym na tylko 2 biegach. NastÄ™pnym z powodÃ...
Prowadzi się super. To jest mój pierwszy Van i już będę jeździł tylko Vanami.

Åšrednie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

4.1/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

użytkownik: Piotr

Chrysler Grand Voyager 3300 V6 150KM 2000r. van

Widocznosc jak w kazdym samochodzie tych gabarytow, jezeli ktos jezdzil cale zycie maluchem, to bedzie mowil ze to przez widocznosc nie potrafi zaparkowac, a tak naprawde zaparkowac tym autem jest duzo prosciej niz rowerem dzieki duzym lusterkom bocznym i duzej tylnej szybie. A widok z przodu jest bardzo dobry z powodu wysokiego siedzenia. !!!Spalanie podaje odnosnie gazu!!!

Osobne nawiewy dla pasazerow regulowane przez pasazerow, dwu strefowa klimatyzacja na pasazera i kierowce, a w zimie odpalamy tylne nawiewy na maxa i auto choc duze jest nagrzane doslownie w 30 sekund.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994