Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie mini-van (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

mini-van

Średnia ocena: 6.40/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

16.33/15.75
10.53/10.95
13.83/13.70

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

2011-02-14

jestem zadowolony z auta
Nie jest to sportowe auto więc przyspieszenie nie jest super, ale na tą wagę przy tym silniku moim zdaniem zadowalające. Samochód rodzinny więc przy większej ilości pasażerów przyśpieszenie słabnie.
Blachy trzymają się dobrze. Jak coś się zauważy (rdza) należy likwidować zanim się rozprzestrzeni.Miejsca i przestrzeni jest dużo.
Autko bardzo fajne. Parkowanie tyłem jest utrudnione (brak prawidłowej oceny odległości w lusterkach bocznych) SAMA JAZDA JEST BARDZO PRZYJEMNA I KOMFORTOWA, autko "płynie" po drodze. Polecam

Krzysztof2012-06-06

Bardzo wygodny samochód wykonany w fatalny sposób. Szczególnie elektronika
Silnik 3,8 rewelacja, ale skrzynia typowa na amerykańską autostradę - 60-70 mil/h i nie proponuję szybciej.
3,8 AWD - amortyzatoty samopoziomujące nie zniszczalne - rewelacja. Komfort podróżowania - niepowtażalny
Jakość elementów wnętrza - amerykański plastik i śruby (mnie to nie przeszkadzało) Karoseria -mój egzemplarz był bezwypadkowy i przegnił w nim lewy kielich amortyzatora (dziura na wylot), zgniła tylna klapa - auto kupione w polskim salonie (wersja europejska - produkcja Graz)
Pompa wspomagania układu kierowniczego rozsypała się po przejechaniu 40.000 km - nie uznano naprawy gwarancyjnej !!! Mój egzemplarz to był 3,8 AWD - hamulce miał większe, lepsze ale i dużo droższe od zwykłego Grand Voyagera.

2008-02-09

nie jest to auto najmlodsze ale bardzo dobre.polecam wszystkim pod warunkiem ze kupia silnik z rozrzadem na kolach zebatych a nie pasku lub lancuszku bo te dwa ostatnie sa bardzo awaryjne
wlasnie wyciszenie to najwieksza wada tego auta w wersji z silnikiem diesla.
jak na swoja mase i gabaryty auto prowadzi sie dobrze

2010-07-22

Silnik fajny ale trzeba pamiętać aby go nie przegrzać. Jako zaprzęg do przyczepy się sprawdza laweta, camping tylko kontrola temperatury
Jedyny taki 7 osobowy i jeszcze jest bagażnik do którego wchodzi normalny wózek dziecięcy

2010-07-17

4.4/10
4.3/10
3.6/10
3.0/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Sharan.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Volkswagen Sharan

Volkswagen Sharan

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager 2400 151KM 1997r. mini-van

jestem zadowolony z auta

Widoczność ok, odjąłem 1 pkt za słabe oświetlenie przy światłach mijania. Możliwe że u mnie jest to wina starych reflektorów- lekko już matowe i odblask wygląda na troszkę zakurzony.

Na pusto można prawie poszaleć, przy pełnym nie, ale miękko idzie. Przy szybszej jeździe słychać wyraźnie nawet ściszone radio. Nie lubi mocnych "bujań"- góra-dół przy obciążeniu. Bez bagażu tylna ławka rozkłada się jak wersalka na płasko. Dołożyłem pióra resorów- nisko siedział

Każdy myśli że amerykańskie auto ma drogie części. porównując do innych VAN-ów nie jest tak.

Ogólnie grzeje mocno, ale przy bardzo niskich temperaturach nagrzewa się dłużej (kubatura). Klimatyzacja latem potrafi nawet przeziębić, muszę ją co jakiś czas wyłączać.

Nie miałem dużych problemów z elektryką, podświetlenie tylnej rejestracji wysiadło - wymiana styków przy żarówkach.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994