Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

Åšrednia ocena: 7.81/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

15.99/16.17
11.61/12.59
14.03/14.72

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

dawid2008-12-18

kupię sobie następnego też z tej "stajni"!
Silnik i jego moc jest chyba celowo obniżona, a pomimo tego nie ma się wrażenia jazdy "mułem". W zakresie 60-160 jest bardzo dynamiczny ( nawet z pełnym obciążeniem) i głupoty w opiniach wypisują osoby, które nie jeździły tym pojazdem.
można to opisać jednym zwrotem: " wspaniały pojazd drogowy"
Pojemność i ilość schowków powoduje bezsensowność posiadania boxa dachowego. pojazd jest aż nadto obszerny, wygodny i w efekcie nie chcemy z niego wysiadać :))
Genialny samochód!! Przed zakupem wertowałem opinie internautów w Polsce i miałem mieszane uczucia. Obecnie jestem przekonany o zaletach tego auta ( wartego każdej złotówki) dla rodziny na co dzień i na wypady weekendowe i wakacyjne. Pomiędzy Mercedesem Viano, Volkswagenem Multivanem, a nie...

Krzysztof2012-06-06

Bardzo wygodny samochód wykonany w fatalny sposób. Szczególnie elektronika
Silnik 3,8 rewelacja, ale skrzynia typowa na amerykańską autostradę - 60-70 mil/h i nie proponuję szybciej.
3,8 AWD - amortyzatoty samopoziomujące nie zniszczalne - rewelacja. Komfort podróżowania - niepowtażalny
Jakość elementów wnętrza - amerykański plastik i śruby (mnie to nie przeszkadzało) Karoseria -mój egzemplarz był bezwypadkowy i przegnił w nim lewy kielich amortyzatora (dziura na wylot), zgniła tylna klapa - auto kupione w polskim salonie (wersja europejska - produkcja Graz)
Pompa wspomagania układu kierowniczego rozsypała się po przejechaniu 40.000 km - nie uznano naprawy gwarancyjnej !!! Mój egzemplarz to był 3,8 AWD - hamulce miał większe, lepsze ale i dużo droższe od zwykłego Grand Voyagera.

Michał2015-03-26

Nie ma lepszego samochodu rodzinnego. Nie ma. (samochodów miałem kilkanaście - bliżej dwudziestu.)
Amerykański automat. Silnik 3,3 właściwie niezniszczalny. Lepsze osiągi są przy silniku 3,8 ale nie jest on tak bezawaryjny jak mniejsza jednostka. Jako ciekawostkę dodam, że silnik 3,3 ma miskę olejową mieszczącą 4,5 litra oleju.
Nie ma się do czego przyczepić. Do porównania mogę podać forda galaxy bo miałem i sto razy wolę chryslera.
Samochód 18-sto letni. Zjedzona maska po bokach, małe purchle naprogach z jednej strony. Kielichy niestety do roboty ale.. samochód jest pełnoletni.
Jedynym odczuwalnym problemem jest parkowanie z uwagi na gabaryty. Hamulce są niezłe ale trzeba pamiętać, że ten samochód to kolos i nie zahamuje tak szybko jak osobówka.

Artur2008-02-21

Moje auto ma stały napęd na 4 koła. Wersja 3,3AWD Jeździ sie super, ale jest to obłozone większym zużyciem paliwa 18-20 l/100km gazu.
Typowym mankamentem voyagerów jest skrzynia biegów. Jest bardzo wrażliwa na czystość i rodzaj oleju. Należy regularnie wymieniać filtr oleju oraz olej w skrzyni biegów. Brak obsÅ‚ugi doprowadzi do zatkania kanalików i pracÄ™ skrzyni w trybie awaryjnym na tylko 2 biegach. NastÄ™pnym z powodÃ...
Prowadzi się super. To jest mój pierwszy Van i już będę jeździł tylko Vanami.

Radek2010-07-19

Jeden z lepszych silników wg. mnie, móglby mniej palić, ale przy tej masie jest OK!
Jedyne tak obszerne auto, fotele bardzo wygodne(skóry nie polecam, bo człowiek się poci), wszystkie rozkładane, można na nich wygodnie spać!
Przy włożonych wszystkich siedzeniach bagażnik jest mały i gdy wybieramy sie w daleką podróż, to pakunki wkłądamy pod siedzenia, natomiast przy wyciągniętych siedzeniach bądź samej kanapie---bagażnik ogromny. W aucie jest tyle miejsca, że podczas jazdy spokojnie można sie w nim przem...
W moim modelu brak czujników cofania i kobiecie źle się parkowało. Autko prowadzi się bardzo przyjemnie.

Åšrednie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994