Chrysler PT Cruiser opinie, oceny użytkowników, Chrysler PT Cruiser spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler PT Cruiser

1.6

Średnia ocena: 8.00/10

Chrysler PT Cruiser spalanie (l/100km)

8.20/10.80
7.20/8.50
7.80/9.50

Oceny CHRYSLERA PT CRUISER

2009-02-08

Silnik 1,6 benzyna z gazem to nie furiat, pamietajcie. Nie mniej jednak spalanie na poziomie 8 l benzyny i 10-11 l gazu w mieście uważam za rozsądny komprommis. Generalnie raczej na swiatłach nie próbuj startować w tej konkurencji.
Do resorowania nie mam zastrzezeń, byle by nic nie stukało.Siedzi się wysoko niczym w Żuku, tak też ustawiona jest kierownica i dźwignia zmiany biegów. Silnik zdecydowanie za głośny, zamierzam indywidualnie go wyciszać bo to wstyd w tej klasie auta.
Wszystko wynagradza wygląd zewnętrzny. Plastiki w środku nie trzeszczą lecz są wszędzie. Szkoda. Bagażnik- rzecz potrzeby, mnie wystarcza. Bardzo łatwo wyjmowane siedzenia a mozliwość aranżacji wnętrza nadzwyczaj duża i sprytnie pomyślana.

Średnie oceny CHRYSLER PT CRUISER

3.0/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler PT Cruiser brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dodge Nitro.

Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser

Dodge Nitro

Dodge Nitro

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser 1600 115KM 2005r. hatchback

Mam dodatkowo czujniki cofania i być może stąd nie widzę żadnych mankamentów w kwestii parkowania. Jedynie ta mała zwrotność przyzwyczaiła mnie do parkowania tyłem, jako wygodniejsze i prostsze rozwiązanie

To prawda co inni piszą - promień skrętu znacznie mniejszy niż w innych "normalnych" samochodach.Mam jeszcze Passata kombi i zawraca duużo lepiej choć dłuższy jest znacznie. Przyzwyczaiłem się jednak po miesiącu ( jazda w mieście, jakieś 3000km) i teraz mi absolutnie nie przeszkadza.

Koszty napraw w serwisie raczej spore. Duży przegląd, teoretycznie po 32 000 kosztuje bodajże 2100 zł( w tym wymiana wszytkich olejów, płynów eksploatacyjnych, świec, przewodów wys. napięcia i coś tam jeszcze). Niektóre części w cenach astronomicznych.

Ogrzewanie i wentylacja bez zarzutu.

Przejechałem na razie niewiele bo 25 000 ale nie było żadnych usterek. no, moż ezaparowane klosze tylnich lamp. Okazuje się, że od ciepła żarówek topią sie wewnętrzne plastiki i potzrebny był silikon.

Chrysler PT Cruiser: hatchback, kombi, mini-van, van

Chrysler PT Cruiser: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz