Chrysler Pacifica opinie, oceny użytkowników, Chrysler Pacifica spalanie 4.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica

4.0

Średnia ocena: 8.89/10

Chrysler Pacifica spalanie (l/100km)

14.30/20.50
11.50/16.00
11.83/18.25

Oceny CHRYSLERA PACIFICA

Cyklo2013-09-05

To rewelacyjny samochód dla dużej rodziny za przystępną cenę. Za te pieniądze nie da się kupić nic innego tej klasy.
Silnik 4.0 i skrzynia 6 działają fenomenalnie. Cicho, dynamicznie i płynnie. Niestety to nie jest skrzynia sportowa i czas reakcji skrzyni jest dość długi, ale można się nauczyć po prostu nieco wcześniej wciskać gaz. Duży zapas mocy daje zawsze pewność, że się zdąży.
Nie miałem wygodniejszego samochodu, a miałem ich kilkanaście. Oczywiście są wygodniejsze np. Q7, ale za te pieniądze nic wygodniejszego po prostu nie kupicie.
Ogromna ilość miejsca, 6 kapitańskich foteli, chociaż w 3 rzędzie wygodnie mają tylko osoby nie wysokie.
Bardzo dobrze się prowadzi, początkowo trochę przeszkadzała mi miękkość wspomagania ale przyzwyczaiłem się. Zawieszenie komfortowe i nawet trwałe, poza drogami asfaltowymi ( lekki teren )zaskakująco dobrze sobie radzi. Na śniegu jest bajka. Mojej uliczki nie odśnieżają, sąsiedzi się...

2009-01-25

samochód bardzo szybki, zrywny dynamiczny idealna skrzynia automatyczna 6 biegowa.
same zalety
przestrzeni bardzo dużo wygodnie dużo schowków, dużo gniaz zapalniczek, jak na merykana to też ładnie wykończony i nawet dobre materiały, to taki mercedes amerykańskich samochodów.
idealny na nasze drogi, dobrze prowadzi się w koleinach i nie czuc polskich dziur

2009-01-06

Auto prowadzi się świetnie szczególnie zimą dzięki napędowi na 4 koła zachowuje się bardzo dobrze. Do parkowania trochę przestrzeni potrzeba ale wiadomo gabaryty robią swoje

2008-07-21

TROCHĘ GŁOŚNY KIEDY WDEPNIE SIĘ GAZ DO DECHY I ZREDUKUJE O KILKA BIEGÓW
TROCHĘ SŁABA WIDOCZNOŚĆ Z TYŁU

Bartek2010-02-18

Naprawdę samochód godny uwagi
Jak na amerykanina, samochód jest niemal perfekcyjny. Jak dla mnie same zalety.

Średnie oceny CHRYSLER PACIFICA

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Pacifica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dodge Caliber.

Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica

Dodge Caliber

Dodge Caliber

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Pacifica

Chrysler Pacifica turing 4x4 4000 v6 255KM 2007r. kombi

samochód jest bardzo wygodny 7 osobowy SUV, posiada bardzo bogate wyposażenie świetny silnik oraz skrzynie biegów, a wszystko to za naprawdę niską cene, zawsze uważałem coś takiego jak automatyczne otwieranie klapy za snobizm ale teraz wiem że to jest bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu.

do przodu ok, do tyłu nic nie widzimy tylko dachy co wyższych samochodów, czujniki parkowania obowiązkowe kamera jeszcze lepsza, widoczność w bocznych lusterach b. dobra przy cofaniu same się obniżają, widoczność w wewnętrzym lusterku słaba widać tylko dachy samochodów, samościemniające luserko wewnętrzne nie potrzebne szyby fabrycznie przyciemnione.

same zalety

za krótko go mam ale z opinii użytkowników można stwierdzić że mało awaryjny samochód za to drogi w naprawach części rynek części zamiennych do tego modelu dopiero się rozwija

bardzo dobra 3 strefowa klimatyzacja ze wszystkimi siedzeniami podgrzewanymi

Chrysler Pacifica: hatchback, inne, kombi, mini-van, terenowy, van

Chrysler Pacifica: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Pacifica: 3.5, 3.8, 4.0