Chrysler Pacifica opinie, oceny użytkowników, Chrysler Pacifica spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica

Średnia ocena: 9.54/10

Chrysler Pacifica spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA PACIFICA

Cyklo2013-09-05

To rewelacyjny samochód dla dużej rodziny za przystępną cenę. Za te pieniądze nie da się kupić nic innego tej klasy.
Silnik 4.0 i skrzynia 6 działają fenomenalnie. Cicho, dynamicznie i płynnie. Niestety to nie jest skrzynia sportowa i czas reakcji skrzyni jest dość długi, ale można się nauczyć po prostu nieco wcześniej wciskać gaz. Duży zapas mocy daje zawsze pewność, że się zdąży.
Nie miałem wygodniejszego samochodu, a miałem ich kilkanaście. Oczywiście są wygodniejsze np. Q7, ale za te pieniądze nic wygodniejszego po prostu nie kupicie.
Ogromna ilość miejsca, 6 kapitańskich foteli, chociaż w 3 rzędzie wygodnie mają tylko osoby nie wysokie.
Bardzo dobrze się prowadzi, początkowo trochę przeszkadzała mi miękkość wspomagania ale przyzwyczaiłem się. Zawieszenie komfortowe i nawet trwałe, poza drogami asfaltowymi ( lekki teren )zaskakująco dobrze sobie radzi. Na śniegu jest bajka. Mojej uliczki nie odśnieżają, sąsiedzi się...

2008-03-08

Swoj samochod Chryslera Pacifice za kupilem rok temu i jedyne co do tej pory wymienialem, to oleje i filtry. Przez ten czas wyjezdzilem okolo 25000 km. Samochod ma przebieg 96 000km i w najblizszym czasie czeka mnie wymiana stabilizatorow w przednim zawieszeniu.
Komfort jazdy oceniam na 10, z uwagi na wielka przestrzen wewnatrz samochodu oraz bardzo dobre wyciszenie podczas jazdy.
Pacifika jest samomochodem duzym w srodku i bardzo funkcjonalnym.Wszystko co sie potrzebuje uzywac podczas jazdy jest pod reka. Troche za malo miejsca dla pasazerow w trzecim- ostatnim rzedzie siedzen. Po zlozeniu trzecich siedzen otrzymujemy bardzo zwiekszona powierzchnie bagaznika, a po rozlozeni...
Samochod podczas jazdy sprawuje sie rewelacyjnie.Lekko sie prowadzi, bardzo dobrze trzyma sie drogi. Jezeli z zawieszeniem nic sie nie dzieje, mam na mysli powybijane stabilizatory, dobijania na dolach wogole nie odczuwa sie.

2009-01-25

samochód jest bardzo wygodny 7 osobowy SUV, posiada bardzo bogate wyposażenie świetny silnik oraz skrzynie biegów, a wszystko to za naprawdę niską cene, zawsze uważałem coś takiego jak automatyczne otwieranie klapy za snobizm ale teraz wiem że to jest bardzo przydatne w codziennym użytkow...
samochód bardzo szybki, zrywny dynamiczny idealna skrzynia automatyczna 6 biegowa.
same zalety
przestrzeni bardzo dużo wygodnie dużo schowków, dużo gniaz zapalniczek, jak na merykana to też ładnie wykończony i nawet dobre materiały, to taki mercedes amerykańskich samochodów.
idealny na nasze drogi, dobrze prowadzi się w koleinach i nie czuc polskich dziur

2008-05-15

jest to automat z tempomatem więc nie można narzekać na napęd.
bardzo wygodny samochód w każdy z tych elementów. fotele jak lotnicze we wszystkich 3 rzędach.
bardzo dobrze się prowadzi i kieruje, hamulce brzytwa. jest to dosyć duże auto więc parkowanie mogłoby stanowić pewien problem gdyby nie czujniki cofania i dobre regulowane lusterka.

2009-07-08

Jedyna wada, to zbyt mała widoczność w tylnym lusterku.
Automatyczna skrzynia działa jak dla mnie ze zbyt dużym opóźnieniem po przyciśnieciu pedału gazu (w porównaniu w manualną). To jest mój pierwszy samochód w automatyczną skrzynią. Dotychczas jeździłem przeszło 20 lat na manualnych.
Mała widoczność przez tylną szybę.

Średnie oceny CHRYSLER PACIFICA

9.8/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Pacifica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes klasa R.

Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica

Mercedes klasa R

Mercedes klasa R

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Pacifica

Chrysler Pacifica TOURING 3500 V6 FI 24V 252KM 2005r. van

jest to automat z tempomatem więc nie można narzekać na napęd.

jest to duże auto - więc na tył potrzebne solary.

dużo przestrzeni, nawet 2-gi rząd siedzeń regulowany. trzeci nie, ale osoby średniego wzrostu siedzą wygodnie. przy użytkowaniu dwóch rzędów siedzeń bagażnik bardzo duży. nawet przy złożeniu 2 i 3 rzędu podłoga płaska. deska z bardzo miękkiego tworzywa (jakby tapicerowana)- bardzo przyjemna w dotyku. sterowanie podstawowymi funkcjami potrzebnymi w trakcie jazdy w kierownicy lub pobliżu - nic dodać.

nie wymagał napraw. serwis dostępny także u mercedesa.

klimatyzacja nie wymaga włączania jak przy innych samochodach - wystarczy regulacja nawiewem (oczywiści w trakcie jazdy i do +26 stop. wg. mojej opinii) Klima 3-strefowa - osobny nawiew na tylne rzędy.

bez uwag

Chrysler Pacifica: hatchback, inne, kombi, mini-van, terenowy, van

Chrysler Pacifica: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Pacifica: 3.5, 3.8, 4.0