Chrysler Pacifica opinie, oceny użytkowników, Chrysler Pacifica spalanie inne (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica

inne

Średnia ocena: 9.00/10

Chrysler Pacifica spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA PACIFICA

Cyklo2013-09-05

To rewelacyjny samochód dla dużej rodziny za przystępną cenę. Za te pieniądze nie da się kupić nic innego tej klasy.
Silnik 4.0 i skrzynia 6 działają fenomenalnie. Cicho, dynamicznie i płynnie. Niestety to nie jest skrzynia sportowa i czas reakcji skrzyni jest dość długi, ale można się nauczyć po prostu nieco wcześniej wciskać gaz. Duży zapas mocy daje zawsze pewność, że się zdąży.
Nie miałem wygodniejszego samochodu, a miałem ich kilkanaście. Oczywiście są wygodniejsze np. Q7, ale za te pieniądze nic wygodniejszego po prostu nie kupicie.
Ogromna ilość miejsca, 6 kapitańskich foteli, chociaż w 3 rzędzie wygodnie mają tylko osoby nie wysokie.

Średnie oceny CHRYSLER PACIFICA

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Pacifica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes klasa R.

Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica

Mercedes klasa R

Mercedes klasa R

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Pacifica

użytkownik: Cyklo

Chrysler Pacifica 4.0 Turing 4000 KM 2007r. inne

Trochę kiepsko z widocznością we wstecznym lusterku, można nie zauważyć zgarbionej staruszki albo dziecka przy cofaniu, bardzo pomaga tutaj kamera cofania, którą warto zamontować jeśli nie ma na wyposażeniu.

Bardzo dobrze się prowadzi, początkowo trochę przeszkadzała mi miękkość wspomagania ale przyzwyczaiłem się. Zawieszenie komfortowe i nawet trwałe, poza drogami asfaltowymi ( lekki teren )zaskakująco dobrze sobie radzi. Na śniegu jest bajka. Mojej uliczki nie odśnieżają, sąsiedzi się zakopywali a ja nigdy, nawet po 30-to centymetrowym świeżym śniegu i pod górę spokojnie jedzie. Hamulce mogłyby być lepsze.

Raczej niezawodny, nic bardzo drogiego nie wyskoczyło, ale trochę dużo drobiazgów: łączniki, wycieki z reduktora, uszczelnienia wszelkiego rodzaju. Za to ceny części niższe niż europejczyki czy japońce.

3 strefowa klima - po prostu rewelacja.

Żadnych problemów przez 5 lat. Nawet żarówki się nie przepalały, chyba ze 2 razy tylko jakąś tam zmieniałem.

Chrysler Pacifica: hatchback, inne, kombi, mini-van, terenowy, van

Chrysler Pacifica: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Pacifica: 3.5, 3.8, 4.0