Chrysler Pacifica opinie, oceny użytkowników, Chrysler Pacifica spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica

hatchback

Średnia ocena: 9.00/10

Chrysler Pacifica spalanie (l/100km)

15.25/16.60
12.20/13.95
13.50/15.10

Oceny CHRYSLERA PACIFICA

2010-07-14

Jeżdziłem już wieloma samochodami i niemieckimi i japońskimi i innymi. Ten samochód biorąc pod uwagę koszty naprawy, cenę zakupu do komfortu jazdy mogę śmiało określić że jest to moje jedno z najlepszych aut jakie posiadałem. Wszystkim polecam ten samochód. Nie rozumiem jak można wy...
Auto dość dynamiczne około 10s do setki. Swobodnie można wyprzedzać nawet przy dużych prędkościach. Po gwałtownym wciśnięciu gazu np przy 100km/h skrzynia zrzuca o jeden albo dwa biegi i czujesz wyrażny odjazd
Po prostu płynie. Przy 180km/h można normalnie rozmawiać wogóle nie podnosząc głosu. Jest po prostu cicho
Wszystkie przełączniki są bardzo dobrze umieszczone. Do stylistyki amerykańskiej europejczycy muszą się trochę przyzwyczaić. Na przednich fotelach można dosłownie leżeć a z tyłu jest jeszcze dużo miejsca. Fotele z przodu bardzo wygodne, pełna regulacja elektrycznie. W niektórych wers...
Auto bardzo dobrze się prowadzi nawet przy dużych prędkościach( blisko 200km/h) co przy tych gabarytach jest dobrym osiągnięciem. Można mieć jedynie zastrzeżenia do jazdy po ciasnych łukach, ale prawa fizyki są nie ubłagalne auto waży około 2tony i jest dość wysokie i nie może jeżd...

2009-07-11

Jestem zadowolony z auta. Warte uwagi i polecenia. Wyróżnia się wśród innych. Oczywiście pozytywnie. Nawet to spalanie, jeśli auto ma LPG to koszt przejechania 100km jest porównywalny do jazdy np. Oplem Corsą 1.4, czy każdym innym autem o podobnej klasie.
Auto nie jest demonem szybkiego startu. Ilość koni pod maską nie przekłada się dynamikę jazdy. Silnik pracuje pięknie i cicho.
Na nierównościach niestety słychać przednie zawieszenie. Bez względu czy auto jest obciążone czy nie. Wyciszenie bardzo dobre, fotele wygodne. Trzeci rząd foteli dla niższych osób, najlepiej dzieci.
Auto przestronne. Bagażnik, po złożeniu trzeciego rzędu siedzeń, olbrzymi. Materiały użyte przy wykończeniu auta typowe dla USA. Obok skóry tandetny plastik. Korozji nie widać. Blachy dosyć miękkie.
Auto, z racji rozmiarów, prowadzi się świetnie. Jedyna uwaga - słaby skręt kół przednich. To utrudnia parkowanie. Hamulce, a przede wszystkim tarcze hamulcowe mają tendencję do odkształcania się. Przy ostrym hamowaniu drży cała kierownica.

Średnie oceny CHRYSLER PACIFICA

Osoby zainteresowane autem Chrysler Pacifica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dodge Caliber.

Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica

Dodge Caliber

Dodge Caliber

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Pacifica

Chrysler Pacifica limited 3500 253KM 2006r. hatchback

Przód ok. Tył - jeśli jest czujnik parkowania, to nie ma problemu.

Przejechałem ok. 10.000 km - bez awarii. Naprawa w zaprzyjaźnionym warsztacie może być znacznie tańsza od napraw w ASO. Dostępność części - bezproblemowa.

Jestem z niej zadowolony.

Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów. Wszystko pracuje idealnie.

Chrysler Pacifica: hatchback, inne, kombi, mini-van, terenowy, van

Chrysler Pacifica: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Pacifica: 3.5, 3.8, 4.0