Chrysler Pacifica opinie, oceny użytkowników, Chrysler Pacifica spalanie kombi (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica

kombi

Średnia ocena: 9.33/10

Chrysler Pacifica spalanie (l/100km)

12.25/20.00
8.25/14.00
8.80/17.10

Oceny CHRYSLERA PACIFICA

Bestia2012-11-02

super samochód za nie duże pieniądze, komfortowy, duży czołg na kołach z bardzo umiarkowanym spalaniem
skrzynia przełącza bez problemu, silnik pracuje tak jakby go nie było- nic nie słychać, przyspieszenie jak na tak duże autko dobre, silnik na nagłe wciśnięcie pedału gazu na maxa reaguje z niewielkim opóźnieniem, w normalnej jeździe jest to nieodczuwalne
dla wszystkich pasażerów miejsca bardzo dużo, nawet na trzecich fotelach miejsca za zabraknie, w moim przypadku LPG, koło dojazdówka w bagażniku z tego względu bagażnika nie ma w ogóle, minusem są rdzewiejące fotele, ale to w niczym nie przeszkadza
Co można dodać, bardzo dobrze się prowadzi, jak dla mnie duży minus tylko za parkowanie do tyłu w nocy po prostu duże utrudnienie

2009-01-25

samochód jest bardzo wygodny 7 osobowy SUV, posiada bardzo bogate wyposażenie świetny silnik oraz skrzynie biegów, a wszystko to za naprawdę niską cene, zawsze uważałem coś takiego jak automatyczne otwieranie klapy za snobizm ale teraz wiem że to jest bardzo przydatne w codziennym użytkow...
samochód bardzo szybki, zrywny dynamiczny idealna skrzynia automatyczna 6 biegowa.
same zalety
przestrzeni bardzo dużo wygodnie dużo schowków, dużo gniaz zapalniczek, jak na merykana to też ładnie wykończony i nawet dobre materiały, to taki mercedes amerykańskich samochodów.
idealny na nasze drogi, dobrze prowadzi się w koleinach i nie czuc polskich dziur

2008-04-11

trzyma sie nawierzchni

Średnie oceny CHRYSLER PACIFICA

Osoby zainteresowane autem Chrysler Pacifica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes klasa R.

Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica

Mercedes klasa R

Mercedes klasa R

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Pacifica

użytkownik: Bestia

Chrysler Pacifica AWD 3500 V 6 253KM 2004r. kombi

widoczność do przodu jest OK, do tyłu już tak dobrze nie jest zwłaszcza przy dłuższym cofaniu lub parkowaniu na wąskich drogach, w lusterkach OK

Zawieszenie jest bardzo miękkie, przy szybkiej jeździe na muldach potrafi dobić o nadkole, przy ostrych zakrętach buja na lekko na boki, przy lekkich zakrętach można nawet nie zwalniać tak się trzyma drogi, dla mnie za krótki przedni fotel jestem wysoki 180 i boli lekko prawa noga z powodu braku podparcia uda

Jak na razie samochód niezawodny, koszty wymiany części zużywających się w przystępnej cenie, dużo zamienników, części dostępne do 24 h, kompletny rozrząd z pompą wody i napinaczem za ok. 900 zł- promocja Elbląg, szczęki, klocki, tarcze po przystępnej cenie

wentylacja i ogrzewanie bardzo dobre

Przejechałem ponad 20 000 km i nawalił tylko rezystor dmuchawy i dwa razy przepaliła się żarówka z przodu oraz pozycyjne

Chrysler Pacifica: hatchback, inne, kombi, mini-van, terenowy, van

Chrysler Pacifica: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Pacifica: 3.5, 3.8, 4.0