Chrysler Sebring opinie, oceny użytkowników, Chrysler Sebring spalanie coupe (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Sebring

coupe

Średnia ocena: 8.00/10

Chrysler Sebring spalanie (l/100km)

10.50/13.50
8.50/10.00
10.00/13.00

Oceny CHRYSLERA SEBRING

2010-07-14

Jak przystało na Amerykana, wygodne duże coupe. Automatyczna skrzynia to rewelacja, zwłaszcza na naszych zatłoczonych ulicach. Sylwetka nawet na dzisiejsze czasy jest modna i przyciągająca uwagę.
Silnik bardzo dynamiczny, V6 daje wystarczającą moc. 184 KM i automatyczna skrzynia dostarczają wiele radości podczas jazdy.
Jak na Amerykana przystało, Duże, długie auto z Dużym promieniem skrętu. Zawracanie i parkowanie to duże wyzwanie jeśli ktoś nigdy takimi autkami nie jeździł. Początkującym kierowcom nie polecam.

Średnie oceny CHRYSLER SEBRING

3.0/10
4.0/10
4.0/10
1.0/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Sebring brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dodge Viper.

Chrysler Sebring

Chrysler Sebring

Dodge Viper

Dodge Viper

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Sebring

Chrysler Sebring LX 2,5 V6 Coupe 2500 V6 184KM 1995r. coupe

Duża przednia szyba pozwala w pełni obserwować drogę. Długa maska może nas oszukać , UWAGA, na przedzie jest jeszcze 10 cm zderzaka ! Tyl , masakra, wysoko uniesiony kufer, mała szyba, praktycznie nic nie widać. Podczas parkowania tyłem , na wyczucie. Lusterka raczej do ozdoby. Autko jest szersze z tyłu, więc jak wjeżdżamy np do Garażu i lusterka wchodzą na "lakier" nie wjeżdżaj, tylne błotniki zostaną na drzwiach garażu.

Typowy Amerykan. Wygodny do pochłaniania kilometrów. Niestety, wersja Coupe nie jest przystosowana to przewozu więcej niż kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu. Tylne siedzenia spokojnie pomieszczą dorosłe osoby , jednak po około 100 km nie jest im już za wygodnie. Zawieszenie pracuje dobrze, nie pływa na koleinach i ostrych zakrętach. Można mieć zastrzeżenia co do wyciszenia autka, ale cóż, Coupe ma nawiązywać do sportowych charakterów, i tak właśnie jest w odniesieniu do Sebringa. Do prędkości około 120 km/h jest cicho, lekki szum wiatru. powyżej zaczynamy słyszeć pomruk silnika, jest to dosyć przyjemne aczkolwiek na dłuższą mete męczące.

Jak już wspomniałem wcześniej, przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu jest w pełni wystarczająca. Wygoda i relaks. Pasażerom z tylu nie polecam długich tras. Wszystkie przełączniki są w zasięgu rąk a nawet palców kierowcy. Nie musimy skupiać się nad odnalezieniem np włącznika klimatyzacji czy świateł przeciwmgielnych. Jak na swoje lata autko jest BOGATO wyposażone ( typowy amerykan) pełna elektryka + klima to standard. Jakość materiałów użytych do wykonania jest zadowalająca. Można by po-marudzić o twardości plastyków, ale porównajmy autko do np Europejczyka z 1995 roku :) Karoseria - pełny ocynk. jeśli autko nigdy nie było naprawiane, ( a jeśli już to prawidłowo) nie będziemy mieli kłopotów z rdzą.

zamienników jest sporo, ale jakość ich wykonania, tragedia. ja osobiście naprawiam je tylko na oryginalnych częściach. Dużo drożej ale i bardziej pewne. raz wymienione, i zapominasz na kolejne 100 000 mil

Ilość kratek nawiewu jest w pełni wystarczająca, opcja swobodnego wlotu powietrza z zewnątrz jest REWELACYJNA.

Bolączką jest fatalne umieszczenie komputerów od silnika i od skrzyni. Tuż obok silnika pod maską. Temperatura najwyraźniej im nie służy. Producent zaleca wymianę po około 100 000 mil, i tak właśnie się dzieje. 110 tyś mil i konieczna była wymiana obu. Kosztowna impreza, komp od silnika - 2900 zł komp od skrzyni 3100. Jedyne pocieszenie , jeśli wymienimy je w serwisie cena spadnie do około 1800 zł za sztukę. ( stare odsyłane do stanów)

Chrysler Sebring: cabrio, coupe, sedan (limuzyna)

Chrysler Sebring: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Chrysler Sebring: 2.0, 2.4, 2.5, 2.7

Chrysler Sebring: 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2000, 1995