Chrysler Stratus opinie, oceny użytkowników, Chrysler Stratus spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Stratus

9.30/10

Chrysler Stratus spalanie (l/100km)

miasto 10.96/10.54 -.--
trasa 7.84/8.68 -.--
cykl mieszany 9.28/9.84 -.--

Stratus

OCENY CHRYSLERA STRATUS

Jak za tą cenę i wyposażenie autko jest rewelacyjne i nie mam się do czego przyczepić!
Układ napędowy bez zarzutu.Silnik jak wiadomo jeżeli się dba to powinien posłużyć wiele lat.Przyspieszenie jak dla mnie mułowate spowodowane dużym ciężarem auta Przydałoby się więcej kucyków pod maską.Trzeba go ostro podkręcić na obroty żeby miał jako takie przyspieszenie.
Bardzo wygodny!!Pełne wyposażenie i przede wszystkim bardzo wygodne skórzane siedzenia.Wyciszenia wiadomo jak w cabrio trochę glośno Jadąc po dziurach trochę trzeszczy dach ale można się przyzwyczaić
Dobrze i pewnie trzyma się drogi,Dość miękkie zawieszenie jak to bywa w amerykańskich krążownikach.Parkowanie jest tragiczne spowodowane dużymi gabarytami auta oraz słabą skrętnością kół.

Elastyczność w miare dobra , skrzynia też ok , przyśpieszenie od 0 do 100 km jest bardzo dobra , gdy ktoś wciśnie gaz na max to idzie jak burza :D jak sie tego pedału nie wciśnie do końca do nie osiągnie dobrego przyśpieszenia ;P na serio :D
po prostu jest wszystko OK ;P
przestrzeń jest zajebista , a do bagażnika wejdzie chyba z kilkdziesieciu chińczyków hehe :D
Auto prowadzi sie super , po prostu płynie , układ kierowniczy w porządku wszystko , hamulce tez git , parkowanie bez zadnych problemów ,jak ktoś umie kożystać dobrze z lusterek to nie ma problemu :D po prostu wszystko Spoko

naprawde polecam super auto
jest tak dobrym autem ze nigdy go nie sprzedam a jak bede juz stary to zrobie z niego kwietnik na ogrodzie

Chciałem zauważyc ze to nie sportowe auto a limuzyna i tu osiagi na czas nie sa zbyt wazne.

Jedyny minus to słabe hamulce.

1 2 z 2

ŚREDNIE OCENY CHRYSLER STRATUS

9.5/10
9.5/10
5.0/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Stratus brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes 190 (W201).

Chrysler

Stratus

Mercedes

190 (W201)

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Stratus

Chrysler Stratus 2000 131KM 1997r. cabrio

Widoczność do tyłu tragiczna.Wycofując z parkingu zerowa widoczność spowodowana tylnym szerokim słupkiem

Dużo miejsca z przodu trochę mniej z tyłu Jak na cabrio bardzo duży bagażnik!Jakość materiałów to skórzane siedzenia ale wykończenie to w większości plastik który trzeszczy jadąc po dziurach.Karoseria pierwsza klasa Ani grama rdzy na nadkolach i progach.Tylna klapa i przednia maska wykonane są z lekkiego tworzywa sztucznego.

Niestety jeżeli chcielibyśmy kupować nowe i oryginalne części będą kosztować krocie!!Ale zawsze jest allegro i części używane w każdej postaci za bardzo niewielkie pieniądze!!

Ogrzewanie w cabrio?kilka chwil i jest gorąco nawet przy kilku stopniowym mrozie.Bardzo dobra wentylacja.

Elektryka bez zarzutu!Za to elektronika..cóż miałem problemy z immobiliserem który się rozkodował Dwa miesiące byłem bez auta bo żadem elektronik nie dawał sobie rady.Na szczęście znalazłem pewnego fachowca który za stosunkowo niewielkie pieniądze zlikwidował mi immo.Do tej pory wszystko ok

Pełna opinia o Chrysler Stratus 2000 131KM 1997r. cabrio »

Chrysler Stratus: cabrio, sedan (limuzyna)

Chrysler Stratus: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Stratus: 2.0, 2.5