Chrysler Stratus opinie, oceny użytkowników, Chrysler Stratus spalanie cabrio (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Stratus

cabrio

Średnia ocena: 9.50/10

Chrysler Stratus spalanie (l/100km)

12.30/11.00
7.60/8.30
9.60/12.50

Oceny CHRYSLERA STRATUS

2011-02-14

Jak za tą cenę i wyposażenie autko jest rewelacyjne i nie mam się do czego przyczepić!
Układ napędowy bez zarzutu.Silnik jak wiadomo jeżeli się dba to powinien posłużyć wiele lat.Przyspieszenie jak dla mnie mułowate spowodowane dużym ciężarem auta Przydałoby się więcej kucyków pod maską.Trzeba go ostro podkręcić na obroty żeby miał jako takie przyspieszenie.
Bardzo wygodny!!Pełne wyposażenie i przede wszystkim bardzo wygodne skórzane siedzenia.Wyciszenia wiadomo jak w cabrio trochę glośno Jadąc po dziurach trochę trzeszczy dach ale można się przyzwyczaić
Dobrze i pewnie trzyma się drogi,Dość miękkie zawieszenie jak to bywa w amerykańskich krążownikach.Parkowanie jest tragiczne spowodowane dużymi gabarytami auta oraz słabą skrętnością kół.

aleksander2015-06-25

naprawde polecam super auto
jest tak dobrym autem ze nigdy go nie sprzedam a jak bede juz stary to zrobie z niego kwietnik na ogrodzie

Średnie oceny CHRYSLER STRATUS

Osoby zainteresowane autem Chrysler Stratus brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia 1310.

Chrysler Stratus

Chrysler Stratus

Dacia 1310

Dacia 1310

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Stratus

Chrysler Stratus 2000 131KM 1997r. cabrio

Widoczność do tyłu tragiczna.Wycofując z parkingu zerowa widoczność spowodowana tylnym szerokim słupkiem

Dużo miejsca z przodu trochę mniej z tyłu Jak na cabrio bardzo duży bagażnik!Jakość materiałów to skórzane siedzenia ale wykończenie to w większości plastik który trzeszczy jadąc po dziurach.Karoseria pierwsza klasa Ani grama rdzy na nadkolach i progach.Tylna klapa i przednia maska wykonane są z lekkiego tworzywa sztucznego.

Niestety jeżeli chcielibyśmy kupować nowe i oryginalne części będą kosztować krocie!!Ale zawsze jest allegro i części używane w każdej postaci za bardzo niewielkie pieniądze!!

Ogrzewanie w cabrio?kilka chwil i jest gorąco nawet przy kilku stopniowym mrozie.Bardzo dobra wentylacja.

Elektryka bez zarzutu!Za to elektronika..cóż miałem problemy z immobiliserem który się rozkodował Dwa miesiące byłem bez auta bo żadem elektronik nie dawał sobie rady.Na szczęście znalazłem pewnego fachowca który za stosunkowo niewielkie pieniądze zlikwidował mi immo.Do tej pory wszystko ok

Chrysler Stratus: cabrio, sedan (limuzyna)

Chrysler Stratus: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Stratus: 2.0, 2.5