Chrysler Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Voyager spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Voyager

1999r.

Åšrednia ocena: 8.43/10

Chrysler Voyager spalanie (l/100km)

10.00/11.00
8.50/9.00
10.00/11.00

Oceny CHRYSLERA VOYAGER

Marcin2012-03-08

Resorowanie to jedna z zalet tego samochodu. Tył na resorach. Komfort jak w Renault, trwałość zawieszenia jak w starym VW. Mięciutki i cichutki samochód Świetny w trasy, nie męczy. Dostępność do elementów zawieszenia którego każdy mechanik by sobie życzył.
Już pisałem, wygoda, komfort i pełna uniwersalność. Mało który Europejczyk tak ma!

2010-07-16

Osobiście jestem bardzo zadowolony z autka i mogę polecić z czystym sumieniem Chryslera Voyagera jako autko rodzinne i na długie trasy.
Silnik -jak na moje potrzeby- dość elastyczny i jakoś sobie radzi. Mi wystarcza.
Nie spotkałem wygodniejszego auta, zarówno na przednich fotelach jak i fotelach tylnych. Nieco mniej miejsca w trzecim rzędzie na kanapie, ale zapewne w wersji Grand jest wygodniej. W samochodzie mogło by być ciut ciszej, ale to chyba w każdym :)
Przestrzeni dla pasażerów i bagaży jest wystarczająco.
Autko prowadzi się bardzo fajnie, zapewne ze względu na swój ciężar. Układ kierowniczy dość precyzyjny jednak wspomaganie mogło by być lepsze. Z parkowaniem nie ma kłopotu (nawet z ciemnymi szybami z tyłu) jedynie podjeżdżanie tyłem do ściany może sprawiać na początku kłopot.

2009-07-29

Stanowczo zbyt słaba jednostka napędowa co wymusza częste zmiany biegów. W moim przypadku wielki plus za rozrząd na kołach zębatych.
Z kompletem pasażerów jest zrywny jak wieloryb w ciąży, ale jak już się rozbuja... ...to trudno go zatrzymać ! Trochę zbyt uciążliwy chałas z komory silnika powyżej 100 km/h
stanowczo zbyt mało miejsca w drugim i trzecim rzędzie siedzeń. Dla kierowcy jest OK.
Należy wziąć poprawkę na gabaryty auta...

2008-04-22

super auto za maÅ‚Ä… kasÄ™ naprawde dobra jazda a szczególnie w zakrÄ™tach,super przyspieszenie przy tak dużej masie, nie przekracza 9,5 l/100kmw mieÅ›cie i przy dużych prÄ™dkoÅ›ciach na trasie przy 120-130km/h to 7-7,5 l na 100km bezawaryjne. Jako minus wycierajÄ…ca sie skóra na kierownicy i pÄ...

Michał2011-02-13

przy większym przebiegu konieczna jest interwencja w skrzynie biegów ( po przebiegu 300000 trzeba wymienić synchronizatory)
bardzo dobre auto

Åšrednie oceny CHRYSLER VOYAGER

Osoby zainteresowane autem Chrysler Voyager braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Ford Galaxy.

Chrysler Voyager

Chrysler Voyager

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Voyager

użytkownik: Marcin

Chrysler Voyager Caravan, RAM VAN 2400 150KM 1999r. van

Silnik podobno Japoński. W praktyce bardzo elastyczny i trwały. Przeważnie w większości egzemplarzy po otwarciu maski są słyszalne lekko cykające zawory ale ten typ tak ma i nie należy co panikować. Tak ma być ;-). Silniki wyjątkowo udane i oszczędne. Nadają się w sam raz do gazu! Palą od 8l./100km w trasie nawet do 12,5l/100km w mieście. Zależy wszystko od tzw."nogi". Trwały i mocny silnik.

W normie. Z przodu rewelacja, do tyłu w normie. Do tyłu lepiej jeździć na lusterkach bocznych. Na boki - ok

Auto nad podziw tanie w użytkowaniu. Wbrew nieprawdziwej opinii pali całkiem mało na trasie pod warunkiem że nie przyspiesza się ostro lub nie ciągnie się przyczepy campingowej. W wersji z manualną skrzynią odpadają koszty przeglądów skrzyni automatycznej. Olej leje półsyntetyczny i jest ok, Wymieniam co 15tys.km. Klimę trzeba uzupełniać co roku (110zł w Markach). Klocki, filtry, końcówki itp śmiesznie tanie. Wymiana to wręcz przyjemność. Opony niestety duże ale dzięki temu dobrze się trzyma drogi szczególnie w trasie. Bardzo wygodny samochód (komfort prawie jak w Citroenach) choć w Dodgu Ram Van zawieszenie mocne, tanie, proste i pancerne - nie do zdarcia! Fajnie że kanapy można przestawiać. 3 rowery na kołach 28" wchodzą w całości o w poprzek (od drzwi do drzwi), jest miejsce na bagaże i pozostaje jeszcze kanapa dla pasażerów. Na wakacje lub wyjazdy - super! Przejechać można ok. 1500km jednego dnia i człowiek nie jest tak zmęczony jak w osobowym kombi. Samochód w środku cichutki i mięciutki więc komfort niezły. Po 7 latkach użytkowania nabrałem zaufania do tzw.Amerykańców (w szczególności Dodge Caravan Ram Van) Eksploatacja taniusia. Przykładowo za końcówki płaciłem ok.23zł / szt\. Wymieniałem 2 razy (na przejechane 140tys.km), oleju wchodzi do silnika (2,4 /cmm/ benzyna) ok.4,5l., filtr oleju ok.20zł, klocki ok.135zł (klocki Koreańskie długo wytrzymują,. u mnie ok.40tys.km). Niewątpliwym atutem jest blacha (nadwozie) Po 12 latach nic nie koroduje, nie gnije! Żadnych ognisk czy innych oznak rdzy, niesamowita blacha albo jakość zabezpieczenia przy produkcji. Ogólnie polecam dla rodziny z dziećmi. Jak wspomniałem można załadować nawet 3 duże rowery+bambetle+dzieciaki i jechać na wypad (za miasto). Pozdrawiam Marcin, (Marki k/Wa-wy)

Ogólnie części w tej chwili ogólnie dostępne i zaskakująco tanie w porównaniu do innych zachodnich marek. Niektóre nawet Tańsze niż do Fiata czy VW ;). To mocny samochód więc zużywa się wolniej niż Europejskie auta. Można śmiało jechać w daleką trasę za granicę bez strachu o nieprzewidziane awarie /naprawy. Miałem wcześniej VW Passata i Fiata Doblo. Dodge (Chrysler) bije na głowę w eksploatacji poprzedniki. Nie wspomnę i o wygodzie.

Szybko się nagrzewa zimą. Dobry nadmuch powietrza na przednią szybę. Niektóre wersje miały ogrzewanie przedniej szyby (fajna sprawa) Mój ma i używam zimą. Klima - trzeba uważać żeby nie przeholować latem bo można się lekko przeziębić. Dla niedoświadczonych proponuję ustawiać na połowę. Klimę nabijać raz na 1-2 lata.

Im mniej bajerów tym mniej się coś psuje. Szczególnie siłowniki centralnego czy szyb, aut.szyber dach, tempomat) Lepiej kupować wersję gdzie jest najmniej bajerów których i tak się na co dzień nie używa. Podgrzewanie szyby przedniej, klima, wspomaganie i starczy. Reszta to już bajery. Auto ma fajne nagłośnienie fabryczne na tył i przód. Przy dobrym radiu (najlepiej Amerykańskim) wrażenia w trasie i muzyką klasyczną super!!!

Chrysler Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Voyager: 2.0, 2.1, 2.4, 2.5, 2.8, 3.0, 3.3, 3.8

Chrysler Voyager: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989, 1988