Chrysler Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Voyager spalanie 2.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Voyager

2.8

Średnia ocena: 8.40/10

Chrysler Voyager spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA VOYAGER

2011-02-16

Nie jest to pojazd stworzony do bardzo "zrywnej"jazdy,raczej do spokojnego poruszania sie.Powyżej 90km nie sprawia żadnych niespodzianek można poszaleć.Jets atworzony do szybkiej ale spokojnej jazdy.Szczególnie na duzych dystansach.
samochód ma 2200kg masy stą trzeba z wyprzedzeniem hamować(stąd ocena hamulców)Prowadzenie prawie idealne.Pomimo rozmiarów parkowanie bez trudności(wskazany jednak parkomat(znacznie ułatwia parkowanie).

Gabriel2016-02-07

egzemplarz b. udany
niczego więcej mi nie potrzeba, robione na moje wymagania a miałem już prawie 40 pojazdów
wygoda duża, nieco głośno ale w innych nie jest lepiej
dużo powietrza w aucie, duże możliwości załadunku - osoby albo bagaż, jazda na 1000 km - spacerek, bez bólu kręgoslupa
super wygodne, do jazdy i prowadzenia auto, pojemne i praktyczne

gb92015-01-18

to przyzwoity samochód za stosunkowo nieduże pieniądze.Może nie jest super ekonomiczny w eksploatacji ale wynagradza to komfortem i funkcjonalnością - ja nie odejdę już od vanów ,mimo że jeżdżę nim tylko z żoną i nie prowadzę żadnego biznesu.Polecam nie oszczędzać groszy na przyzw...
zupełnie przyzwoicie

Średnie oceny CHRYSLER VOYAGER

9.8/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Freemont.

Chrysler Voyager

Chrysler Voyager

Fiat Freemont

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Voyager

Chrysler Voyager Comfort 2800 110KM 2006r. van

Samochód nie jest stworzony do "szleństw"na drodze ale do spokojnej wyważonej jazdy(co wcale nie oznacza ze do wolnej)Samochód bardzo dobrze spisuje sie na długich dystansach(do tej pory jazda 700km dla mnie była bardzo wyczerpująca teraz dystans 1000km nie stanowi problemu)Tempomat-to co na naszych drogach to gadżet na autostradach niemieckich,austriackich czy chorwackich to podstawa spokojnej(szybkiej!)ekonomicznej jazdy (i bardzo bezpiecznej!)

Ogólnie bez zarzutu.Na samym poczatku(i nie tylko) kłopoty może sprawiac cofanie dlatego polecam parktronic(albo fabryczny bądź instalowany dodatkowo)pełno jest "tego" na Allegro(ceny mocna zróznicowane).

Samochód w "pojedynkę"bez obciążenia bardzo dobrze"wybiera"nieróności.Z obciążeniem jest rewelacyjny dosłownie"płynie".Problem to wyciszenie silnika-z tym jest gorzej.Słychać pracę silnika pomimo wygłuszenia komory silnika.Kompletnej ciszy nie należy się spodziewać.Mnie to odpowiada bo lubię słyszeć co się dzieje w komorze silnika9nie usypia podczas jazdy).

znacznie wiecej aranżacji w Grang Voyagerze.Bagażnik mały przy wszystkich siedzeniach.Na długie trasy dla czterech osób bez tylnej kanapy wysmienity.jakość wykończenia nie "powala na kolana"ale jest dośc przyzwoite.Zaletą jest dostęp do pojedyńczych elementów wnętrza(nie trzeba rozbierać połowy pojazdu aby zmienić pojedyńczą żaróweczkę kontrolki).Pełna prostota.

Mam zasadę wymiany rozrządu i wszystkich płynów eksploatacyjnych (nie chcę być zaskoczony gdy jadąc po górach podczas zjazdu hamulce "strajkują" tym bardziej w automacie)zaraz po kupnie samochodu(pomimo zapewnień o wymianach)Jest to dla mnie"zelazna reguła".Lepiej zapłacić 1200 zł za wymianę rozrządu zamiast 5000zł za remont silnika.Polecam tą regułe kazdemu kupującemu używany pojazd!!

Jest bardzo dobrze.Klima pracuje wystarczajaco na dwa rzędy foteli(na tylnej kanapie nieco gorzej).Automatyczna klima to zbędny gadżet!Przy takiej kubaturze pojazdu pracuje"na okrągło"!Rewelacyjne odchylane tylne szyby(czujesz ruch powietrza ale bardzo delikatnie-bez intensywnych przeciągów).Ogrzewanie bez zarzutu.szczegónie przy automatycznym podgzewaniu silnika na postoju.

Nie miałem żadnej powaznej awarii elektryki ale opinie sa mocno zróźnicowane.Bardzo czesto korzystam z Forum Chrysler i pewne naprawy robie sam.Zaletą jest typowa amerykańska prostota.Wszystko proste jak drut (oprócz komputera do już servis)

Chrysler Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Voyager: 2.0, 2.1, 2.4, 2.5, 2.8, 3.0, 3.3, 3.8

Chrysler Voyager: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989, 1988