Citroen C3 opinie, oceny użytkowników, Citroen C3 spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen C3

benzyna

7.50/10

Citroen C3 spalanie (l/100km)

miasto 7.70/-.-- -.--
trasa 5.73/-.-- -.--
cykl mieszany 6.63/-.-- -.--

C3

OCENY CITROENA C3

Można być zadowolonym z tego samochodu. Do pewnych braków trzeba przywyknąć (trzeszczenie plastików, stukot zderzaków przednich). Samochód "właściwie traktowany" jest bezawaryjny. Aby obniżyć koszty serwisu z powodzeniem można zastosować akcesoria i części innych firm (fil...
Silnik pracuje w miarę płynnie i cicho.Jak na swoją pojemność (1,1)jest dość dynamiczny.Łatwo i płynnie rozpędza się do dużej prędkości przy czym trzeba wziąć pod uwagę że nie jest to samochód wyścigowy. Dla osób jeżdżących "normalnie" prowadzenie Citroena daje wiel...
Citroen ma wysokie zawieszenie a więc można do niego trochę zapakować. Ze względu na duży bagażnik i składane fotele można przewieźć całkiem pokaźny bagaż.Z powodzeniem można przewieźć nawet 600 kg towaru + pasażer.W środku podczas jazdy jest stosunkowo cicho i przyjemnie. Jedynie...
Jak na małe autko ani pasażerowie ani kierowca nie powinni narzekać na brak miejsca.Jest jeden schowek po stronie pasażera, pojemnik na drobne śmieci dla pasażerów. Wgłębienia na napoje w butelkach.Dzięki temu w autku jest zawsze porządek.Nie ma odkrytych pólek, schowków. Nic nie leży ...
Autko choć małe, bardzo dobrze trzyma się nawierzchni.Świetnie sprawuje się nawet przy ostrych zakrętach i przy dużej prędkości.Istnieje możliwość stopniowania regulacji mocy wspomagania kierownicy.

bardzo dobre auto. Ze sprzedażą nie ma problemów, jeżeli jest zadbane i nieuszkodzone. Właśnie sprzedałam go (z ogromnym żalem), kupując większe, tez koncernu PCA.
mogłabym mieć auto z mocniejszym silnikiem. To jedyna słaba strona ( ale sama tak wybrałam...)
Nie za twardy, dobrze amortyzuje nierówności na naszych "drogach". Typowy francuz.Jazda płynna i przyjemna. Fotele z przodu bardzo wygodne, obszerne, dobre trzymanie boczne. podnoszenie góra-dól i przód-tył dopasuje do każdego wzrostu
Bardzo stabilne auto. Kierownica ze wspomaganiem - w mieście super. Na trasie tez dobrze.

100% auto dla kobiety. Dobra moc skrzynia półautomat
W zestwie nu z półautomatem MAP nawet dawał radę 90 KM do małego wutka rob z niego strzalę tylko trzeba się przywyczaić do charakterustyki tej skrzyni. JA maiłem odczucie niepanowania w 100% na d mocą podczas zmainy biegów.
mopże przesadzam ale to mi najbardziej przeszkadzało, fotekl ala taboret siedzi się dziwnie wysoko i badzo niewygordnie.
kwestja gudsyu i odczuć jak na te gabaryty to w zasadzie powinien być max ale starałem się być obiektywny
Po roku czasu na polskich dorgach można było czuć wpływ dziur na zawiesznie, ABS dizał bez zarzutu, o dziwo auto nie jest bardzo zwrotna i ma duży promień skrentu.

Jedyna wada ,że bez serwisu nie da się wymienić żarówek w reflektorach.Tak ciasno zaplanowana przestrzeń ,że jak się uda włożyć dłoń to nie można jej użyć wtej karkołomnej pozycji.
Elektronicznie obsługiwana skrzynie biegów to super pomysł. Nie da sie "przegiąć" obrotów , płynnie i szybko przyśpiesza.
Jak na swoje gabaryty to przy 103 KM pełne obłożenie i full bagaż nie deklasuje autka.
Jak na takie małe autko zbyt duży promien skretu ale moż na przywyknąć.

mimo tylko 73KM przyspieszenie jak w autach 90 KM,
odnosiłem wrażenie, że samochód woli obciążenie 2-3 osób niż samego kierowcy,
bardzo duże poczucie przestrzeni na przednich fotelach, nawet niektóre kompakty były bardziej przytłaczające,
bardzo niedociążony tył, przy zbyt odważnej jeździe może uciec,

ŚREDNIE OCENY CITROEN C3

6.4/10
6.1/10
6.2/10
5.3/10

Osoby zainteresowane autem Citroen C3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Citroen

C3

Toyota

Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie C3

Citroen C3 1100 70KM 2003r. hatchback

Siedzi się wysoko, dobra widoczność we wszystkich kierunkach, również do tyłu, co w mieście jest ogromną zaletą. Bez czujników parkowania spokojnie można się obejść.

wygodne i przestrzenne auto miejskie. Mam 172 cm, ale nigdy w tej klasie aut nie spotkałam tak przestrzennego wnętra, zwłaszcza z przodu. Z tyłu przeciętnie, ale dziecko do lat 12 siedzi swobodnie.Bagażnik mieści swobodnie supermarketowe zakupy, na dalekie trasy nie używałam- mamy też auto duże.

w zimie ciepło,salon szybko się nagrzewa , latem dobrze chłodzi.

5 lat - bez zarzutu ( centr. zamek, światła, radio)

Pełna opinia o Citroen C3 1100 70KM 2003r. hatchback »

Citroen C3: cabrio, coupe, hatchback, sedan (limuzyna)

Citroen C3: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Citroen C3: 1.1, 1.2, 1.4, 1.6