Citroen C4 opinie, oceny użytkowników, Citroen C4 spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen C4

2007r.

Średnia ocena: 8.60/10

Citroen C4 spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA C4

2011-02-15

Myslę że na 10 to nie ma pojazdu a ten akurat polecam na 7-8.
Przez czas eksploatacji żadnych problemów z jednostka napędową. Nie jest to auto z silnikiem wyścigowym. Jednak napęd nw miare dynamiczny i pozwala na spokojne, bezpieczne manewry.
Szczególnie w br na naszych drogach wpadłem w kilka pułapek i było czuć dobijanie na nierównościach. Pojazd dobrze wyciszony. Fotele zapewniaja spokojna komfortową jazdę przez dłuższy czas nawet 3-4 h.
Ilość miejsca nie budzui zastrzezen. Rozmieszczenie przełączników w tym tablica rozdzielcza bardzo praktycznie. Nie narzekam na jakiekolwiek zastrzeżenia do materiałów wykończeniowych.
Przez 2 lata jazdy jak na pojazd sprowadzony nie miałem żadnych problemów. W tym również z zawieszeniem po tegorocznej zimie i "tragicznych" drogach.

2010-05-25

Jeździłam różnymi autami, ten mimo słabego silniczka jest na 2 miejscu (po dieslowym focusie). Myślę, że z dieslowskim silnikiem to byłby samochód nr 1. Auto w typie wsiadasz i jeździsz...
niestety z wiekiem coraz głośniej
najgorzej że plastiki zaczynają skrzypieć
słaba widoczność, ale to teraz standard niestety

2012-04-14

Fajny wygląd zewnętrzny, w środku też ok. Do deski trzeba się przyzwyczaić, na początku trochę mnie denerwował wyświetlacz na środku.. teraz już mniej, ale i tak lepsze są tradycyjne zegary. Ogólnie na auto nie można narzekać, fajnie się prowadzi, fajnie się prezentuje.

2012-01-29

Bardzo miłe zaskoczenie, jak na Citroena. Dynamiczny, cichy wygodny. Spalanie w zime na miescie 7 litrów, na trasie przy 110km/h 4.3. Wnetrze futurystyczne. Wada fabryczna: tylne zawieszenie czasami bije na zakretach i dołach.

2009-11-15

Uwaga na złodziei! Niestety dziś w nocy skradziono mi to autko... Byliśmy z niego bardzo zadowoleni i właściwie myśleliśmy o kupnie tego samego modelu, ale chyba kupimy coś mniej popularnego wśród złodziei.

Średnie oceny CITROEN C4

Osoby zainteresowane autem Citroen C4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Citroen C4

Citroen C4

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie C4

Citroen C4 1600 92KM 2007r. hatchback

Myslę że na 10 to nie ma pojazdu a ten akurat polecam na 7-8.

Przy hatchback mały problem dla niskich osób z obserwacja pola z tyłu podczas parkowania. ( chyba że jest system parkowania )

Nie ponosiłem jeszcze żadnych kosztów. Jedynie koszty eksploatacji. A ceny sa w miare wszędzie jednakowe

Umiejętne posługiwanie sie posiadanym systemem wentylacji i ogrzewania powoduje szybkie nagrzewanie w okresie zimowym, nie wystepuje problem z parowaniem szyb. Nawiewy korzystne na przedzie jak i tyłu pojazdu.

Nie mam problemów

Citroen C4: coupe, hatchback, liftback