Citroen C4 opinie, oceny użytkowników, Citroen C4 spalanie 2011r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen C4

2011r.

Średnia ocena: 8.50/10

Citroen C4 spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA C4

Piotr2015-08-31

gdyby nie problemy opisane powyżej to byłby idelny samochód dla rodziny 2+1, na miasto i w trasę.
Chciałem mieć oszczędną bezynę to mam, ale kosztem dynamiki. Niestety brakuje koni, teraz wybrałbym jednak 1.6 Poza tym silnik ostatnio wziął mi 0,5l oleju na 1000km, ostatnio mniej, o co chodzi? ASO nie potrafi powiedzieć i wciskają mi że to w normie
Ogólnie fajnie, bez rewelacji, ale to nie limuzyna za 100tys. Nie ma się do czego przyczepić.
brak zastrzeżeń,

Zbyszek2011-07-14

Po 12 dniach użytkowania jestem zachwycony,nie licząc tej usterki po burzy
Silnik pracuje cicho,bardzo elastyczny,czuć moc przy mocnym naciśnięciu pedału przyspieszenia
W środku cicho .Jazda sprawia dużą przyjemność
Auto wzbudza zainteresowanie na ulicy.Jest po prostu ładne
Przejechane dopiero 1100 km na razie wszystko OK

Średnie oceny CITROEN C4

4.0/10
3.5/10

Osoby zainteresowane autem Citroen C4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Citroen C4

Citroen C4

Opel Astra

Opel Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie C4

użytkownik: Piotr

Citroen C4 II 2011 1400 1.4 95KM 2011r. coupe

wszystko widać, z widokiem do tyłu kwestia przyzwyczajenia, a przy czujnikach parkowania wogóle nie ma problemu.

brak zastrzeżeń,

Największy problem to parkowanie tyłem. Poprzednio miałem Ocatvię II która była dłuższa, ale miała o niebo lepszy promień skrętu i na ciasnym parkingu pod blokiem nie miałem nigdy problemów. C4 natomiast te same manewry muszę robić na dwa albo i trzy razy. Ale trakcja, prowadzenie, trzymanie się drogi wygląda lepiej, więc suma sumarum wolę C4, a z parkowaniem jakoś sobie radzę.

po kilku miesiącach, po zakupie używanego w salonie z gwarancją Select, samochód bierze olej i pojawia się komunikat o usterce ładowania akumulatora. Za dużo jak na samochód ze sprawdzonego źródła i z 50tys przebiegu. Strach pomyśleć co będzie dalej

działa jak trzeba.

Samochód mam od kilku miesięcy, używany, ale przeróżne komunikaty doprowadzają mnie do szału a najbardziej komunikat o usterce ładowania akumulatora której to usterki nie ma, akumulator jest ładowany, szwankuje komputer albo coś innego. Liczyłem na niezawodność w tym temacie, a tu ogólnie badziew.

Citroen C4: coupe, hatchback, liftback

Citroen C4: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, napęd elektryczny