Citroen C4 Picasso opinie, oceny użytkowników, Citroen C4 Picasso spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso

2008r.

Średnia ocena: 8.13/10

Citroen C4 Picasso spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA C4 PICASSO

Michał2008-12-01

Citroen C4 Picasso - auto jest bardzo ładne, chociaż nie w każdym kolorze mu ładnie - polecam czarną perłę lub rouge lucifer (bordo metalik). Przyciemnienie szyb tylnych dodaje uroku autu - zwraca uwagę ludzi
Silnik pracuje cicho, skrzynia biegów bez zarzutu - bardzo elastyczna bez problemu jedzie 50-tką po mieście na 4 biegu.słabo przyspiesza do 60-tki. poźniej auto jest o wiele bardziej dynamiczne
Jazda bardzo płynna. Przednie fotele chyba nawet lepsze niż lotnicze. pasazerowie z tyłu chwalili wygodę foteli na dłuższej trasie i składane stoliczki w oparciach przednich siedzen. Auto bardzo ciche, nic nie trzeszczy, nie skrzypi i nie stuka
Auto ma mnóstwo miejsca. Możliwość całkowitego złożenia tylnych siedzeń. Dużo schowków z przodu auta, pasażerowie z tyłu mają nawet schowki w podłodze pod nogami.Karoseria OK. błotniki przednie są plastikowe
Auto prowadzi się bardzo pewnie. Hamulce bez zarzutu.Czujnik parkowania tyłem jest niezbędny, przydałby się czujnik z przodu, ale to spory wydatek.

2009-10-01

jak już udało się usterkę elektroniki wyprowadzić na prostą to liczę,że będzie ok. zostało mi jeszcze ponad 9 m-cy gwarancji to na razie śpię spokojnie...
zaskakująco elastyczny 1.6 hdi,przyspieszenie zadowalające.
dobrze wyciszony, komfortowe fotele przednie, na tylnych jeżdżą małe dzieci więc na razie jest ok.
ocena karoserii obniżona za uszczelkę tylneych drzwi wycierającą lakier (uwaga typowe dla tego modelu)
dobrze się prowadzi na trasie, zawieszenie stosunkowo twarde jak na cytrynkę, czujniki parkowania wskazane-duże gabaryty i słaba widocznośc do tyłu

Monika2017-09-12

Auto duze. Z bardzo dobra widocznościa zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Teraz jak bym kupowała to coś mniejszego. Suv byłby idealny. Van to jednak za wielka zabawka.
Byłam zadowolona z tego jak prowadzi się auto. Troxhe za mało mocy do tak dużego i ciężkiego auta.
Super auto. Czasami miałam wrażenie że nie ma siły.
Naprawdę ktoś dobrze pomyślał jak projektował to auto. W wersji że skrzynia automatyczna więcej przestrzeni dla kierowcy
Super rodzinne auto.

GRZEGORZ2013-01-26

ŚREDNIA JAKOŚC NIE MOGĘ ZROZUMIEC SKĄD TYLE ZACHWYTÓW
Powyzej 120km auto jest coraz głosniejsze od samego początku mam problem czasami z biegami przy 85000 wpadł pedał sprzęgła wym.sprzęgła,docisku 4600zł Wczesniej przez dwa kolejne lata wymieniałem filtr cząsteczek stałych koszt 700 zł jedna wym.Jak na taki mały przebieg za dużo tych...
silnik 1,6 przy komplecie pasażerów to porażka
Auto prowadzi się dobrze hamulce OK

Radek2011-02-24

Fajne auto na wyjazdy rodzinne, przestronne, komfortowe, tylko to zawieszenie mogłoby być bardziej dopracowane :-(
Skrzynia MCP trochę działa powolnie, no ale zawsze można sterować manetkami przy kierownicy, co jest dużym atutem.
Zawieszenie to największy minus w tym aucie. Głośno pracuje, na poprzecznych nierównościach słychać głośne stuki. Szkoda :-(
Bardzo przestronny i wygodny
Czujniki parkowania to rzecz niezbędna w tym aucie

Średnie oceny CITROEN C4 PICASSO

Osoby zainteresowane autem Citroen C4 Picasso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 308 SW.

Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso

Peugeot 308 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie C4 Picasso

użytkownik: Michał

Citroen C4 Picasso impress pack 1600 hdi 110KM 2008r. mini-van

z przodu rewelacja - lusterka boczne są duże i spełniają swoją rolę. Gorzej z widocznością przez tylną szybę - stąd wspomniałem o konieczności czujników parkowania tyłem

przegląd to okolo 1500zł

Auto szybko się nagrzewa. Klima 2strefowa

Auto jest nowe - na razie wszystko działa

Citroen C4 Picasso: hatchback, kombi, mini-van, van

Citroen C4 Picasso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel