Citroen C4 Picasso opinie, oceny użytkowników, Citroen C4 Picasso spalanie 2011r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso

2011r.

Średnia ocena: 9.00/10

Citroen C4 Picasso spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA C4 PICASSO

MSZ2011-07-13

Silnik rewelka.Jestem zwolennikiem benzyny i dużych pojemności,ale ten mnie poprostu powalił kulturą pracy,elastycznością,przyspieszeniem.Pamiętajmy ,że to auto rodzinne a daje naprawdę frajdę z jazdy.
Bardzo wygodne fotele przednie.Cicho w środku praktycznie do 160 km/h.Później i tak się radio samo podgłaśnia więc ok.

2016-04-18

Czas pokaże :)
jak w opisie
Jak widać
Nic dodać nic ująć!

Średnie oceny CITROEN C4 PICASSO

Osoby zainteresowane autem Citroen C4 Picasso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 308 SW.

Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso

Peugeot 308 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie C4 Picasso

użytkownik: MSZ

Citroen C4 Picasso Grand exclusive 2000 2.0 150KM 2011r. mini-van

Przede wszystkim przestrzeń,silnik i jakość wykonania.Polecam kosztem wersji wyposażenia wybrać 150 km diesla.Auto za rozsądną cenę posiada b.dużo bajerów.Jak na mini vana super się prowadzi.Oglądałem też peugeota 5008 ale nie robi takiego dobrego wrażenia jak c4.Jeżeli planujecie zakup tego typu auta proponuję udać się do VW i oglądnąć bezpłuciowego Sharana,Scenica,5008 ,S-maxa a dopiero na końcu Picasso.Zobaczycie ,że zrobi na was wrażenie szczególnie z jasnym wnętrzem.

Ten samochód to istne akwarium.Niesamowita powierzchnia przeszkleń.

Jeżeli ktoś myśli,że niemieckie auta porównywalnej klasy są lepiej wykonane to proszę przejść się do salonu Citroena i zobaczyć na własne oczy.Do amerykańskich nawet nie ma co porównywać.Bardzo obszerne wnętrze,super panoramiczna szyba przednia.Ergonomia super.Do sterowania klimą i przełącznikami przy kierownicy trzeba się przyzwyczaić.

Przesiadłem się z Jeepa Grand Cherokee więc je zeli chodzi o prowadzenie i precyzję ukł.kier. to przepaść na plus dla Citroena.Co do stuków w zawieszeniu szczególnie w tylnym to bez problemu można się przyzwyczaić.Uwaga - samochody projektowane są na zachodnie normalne drogi.Jeżeli komuś przeszkadza praca zawieszenia to niech popatrzy po czym my musimy jeździć!

Jeszcze nie wiem.Daję po środku.

Klima szybko schładza wnętrze,na tylnych siedzeniach oddzielne sterowanie.

Auto ma 200 km więc niestety nie wypowiadam się.Daję po środku.

Citroen C4 Picasso: hatchback, kombi, mini-van, van

Citroen C4 Picasso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel