Citroen Evasion opinie, oceny użytkowników, Citroen Evasion spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen Evasion

1997r.

Średnia ocena: 10.00/10

Citroen Evasion spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA EVASION

Kuba2013-11-23

Jeśli ktoś potrzebuje auta na wyścigi to nie jest do tych celów. Silnik do spokojnej jazdy na autostradzie spokojnie 130-140 km/h więc wystarczy. Na miejscu też nie jest żle pod warónkiem że pamiętasz o tym że jesteś ojcem a nie piratem drogowym.
Jak na starego diesla wyciszenie super! Przy wyższych prędkościach słychać szum opływającego powietrza ale czego wymagać od klocka ;)
Lubie auta miękkie i to takie jest. Hamulce mocne, wspomaganie dość silne, jedyna rzecz która mnie troche denerwuje to wynoszenie przy szybko pokonywanych zakrętach ale auto jest dośc wysokie więc nie powinno się od niego zawiele w tej kwestii wymagać. Ogólnie bardzo pozytywne.

Średnie oceny CITROEN EVASION

Osoby zainteresowane autem Citroen Evasion brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru Libero.

Citroen Evasion

Citroen Evasion

Subaru Libero

Subaru Libero

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie Evasion

użytkownik: Kuba

Citroen Evasion Evasion 1900 TD 90KM 1997r. van

Wspaniałe, wygodne, pakowne i komfortowe auto za które dałem 6tyś PLN. Polecam każdemu kto ma rodzinę i mało kasy do wydania, nie jakieś tam Galaxy czy Scharnay!! Odsówane drzwi przy zakładamiu fotelika super!! wózka nawet nie składam tylko wstawiam do bagażnika coś cudownego :) !! Jestem kierowcą ciężarówki i dojeżdżam nim 1300km do pracy jest wygodnym i naprawdę miłym autem.

Szerokie słupki, trzeba uważać przed przejściami można nie zauważyć pieszego. Do tyłu bez problemu w lusterkach wstecznych.

Ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu przy 5 osobach super. Ja mam wersję 8 osobową z kanapą więc jeśli zamontuje komplet robi się trochę ciaśniej ale i tak jak na auto o długości 4.45m jest dobrze. Blacha jak na 16 lat super, trochę gorzej niż w audi 100 c4 ale powodów do narzekań nie ma. Ergpnomia a szczególnie umieszczenie lewarka mogłoby być lepsze.

Mam padnięty synchronizator 2 biegu tak kupiłem auto. Narazie nie naprawiam dopuki nie chaczy. Reszta OK.

Szybko się nagrzewa, tylko dmuchawa trochę głośno chodzi na najwyższych obrotach.

Na razie brak widocznych problemów.

Citroen Evasion: kombi, van

Citroen Evasion: olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Citroen Evasion: 1.9, 2.0

Citroen Evasion: 2002, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996