Citroen Jumper opinie, oceny użytkowników, Citroen Jumper spalanie 3.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen Jumper

3.0

Średnia ocena: 6.00/10

Citroen Jumper spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA JUMPER

kimcolviek2009-08-17

silnik o 16 letniej historii-iveco 3,0 "rozwiercone" 2,8 niskoobrotowy 130km/h przy niecałych 2500 obrotach nie ma mocnych na siebie. przyspieszenie bajka, prędkość max uzyskana przy pierwszwej i jedynej próbie na niemieckiej autostradzie 175km/h odczucie-150Km/h
zawieszenie twarde, szczególnie z tyłu jak jest pusty ale to jest autko ciężarowe, wrzucasz 2t, patrzysz na nie z boku i masz wrażenie że jest niezaładowany, wersja 35+ jeżeli ktoś jeździ za granice to wie jakie to istotne. Należy bardzo uważać na nasze dziury w drogach.
kabina wygodna, prosta obsługa, dobra widoczność, materiały wykończeniowe w kabinie troszkę kiepskie, ale nic nie trzeszczy i widziałem gorsze.PAKA nr1 wśród dużych dostawczaków.
płynie jak na dużego busa cudownie, nie ma problemu na zakrętach, jeździłem wszystkimi markami w tej klasie i gabarytach, tutaj jestem pod wrażeniem

2010-11-14

Silnik 3.0 HDI widzicie sami jaki jest, a 2.2 HDI odradza nawet sam salon. Generalnie jestem bardzo rozczarowany autem i z całą pewnościa przedłużę gwarancję na kolejny rok.
Żeby nie częśta usterkowość silnik naprawdę super.
Schowek boczny może służyć zarówno jako lodówka i piekarnik
Gorąco polecam kamerę cofania. Sprawdza się nawet w nocy.

2009-04-02

Rewewlacja ,nie ma problemu przy wyprzedzaniu, "zbiera "sie jak osobówka sprzęgło po roku zaczyna sie ślizgać na 3i4 biegu
Jeśli ktoś ma wersje jak ja z fotelem ustawianym do wagi kierowcy to wie o czym pisze ,rewelacja
Ponad rok użytkowania r farba odchodzi przy krawedzi progów i nadkola

Średnie oceny CITROEN JUMPER

0.0/10
3.3/10
4.7/10

Osoby zainteresowane autem Citroen Jumper brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Ducato.

Citroen Jumper

Citroen Jumper

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie Jumper

użytkownik: kimcolviek

Citroen Jumper 35+L4H2 3000 156KM 2008r. bus

maska i prawe drzwi źle spasowane mimo poprawy przez serwis po miesiącu to samo, na początku brał olej, ale po ok 80tys jest już ok, SPALANIE -OK CENA-OK JAZDA -OK SILNIK -OK SKRZYNIA BIEGÓW-KIEPSKA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA -REWELACJA SPRZĘGŁO-TRAGEDIA-PO 70TYS ZACZYNA SIĘ ŚLIZGAĆ SERWIS NIE WYMIENIA NA GWARANCJI TYLKO DO 40TYS-PORAŻKA ale następny będzie raczej jumper 3,0 lub ducato 3,0 oczywiście 157KM

dobrze jest mieć czujniki cofania, ja mam

złote góry przy zakupie, potem serwisy mają cię w nosie, serwis citroena raczej nie należy do tanich

bez zarzutu

po 40tys odezwał się jakiś zawór i wyje w serwisie mówią że jest ok mam bliżniacze ducato tam serwis wymienia na gwarancji, przecierają się przewody od abs to samo dzieje się w ducato (tylna oś)

Citroen Jumper: bus, van

Citroen Jumper: olej napędowy, turbo diesel

Citroen Jumper: 2.2, 2.5, 2.8, 3.0

Citroen Jumper: 2009, 2008, 2007, 2003, 2002, 1997